Як мотивувати себе на схуднення: ефективні способи

Як мотивувати себе на схуднення: ефективні способи Як мотивувати себе на схуднення: ефективні способи

Кожна жінка стикається з проблемою схуднення. У боротьбі за привабливість із зайвою вагою, багато хто йде на радикальні методи. Але, правильно худнути це одне, а от змусити себе почати знижувати вагу – зовсім інше. Так з чого ж починати худнути і як змусити себе зайнятися своєю фігурою?

Отже, перед тим як мотивувати себе на схуднення потрібно змінити своє ставлення до цієї проблеми. І в першу чергу треба зрозуміти, чи потрібно це насправді, а також для чого це необхідно. Адже жодна дівчина не встає вранці і не намагається змусити себе нафарбуватися, укласти волосся, красиво одягнутися тощо. Так само і з схудненням. Жінка повинна розуміти, що схуднення зробить її більш привабливою. Більш того, від спалювання зайвих калорій і втрати непотрібних кілограм, потрібно отримувати лише задоволення! Якщо не відчувати комфорт і насолоду під час схуднення, то й результату не буде.

Тому спочатку потрібно навчитися розцінювати процес схуднення як корисне і приємне заняття, а не як катування. І ось вже жінка розібралася в собі. Зрозуміла, що схуднення – це справжня насолода. Далі все просто. Щоб зрозуміти як замотивувати себе на схуднення, потрібно відповісти самому собі, в чому причина бажання схуднути? Тут дуже важливо чесно відповісти собі на поставлене запитання. Причому потрібно знайти реальну причину для схуднення. Про те, яка причина більш важлива, а яка не має значення, вирішити потрібно кожному самостійно.

Єдиний момент, про який варто пам’ятати під час вибору причини, полягає в тому, що потрібно завжди бути собою. Іншими словами, спроби схуднути для наближення до модельної зовнішності, категорично не вітаються. Адже намагаючись, стати кимось іншим, або схожим на когось, жінки втрачають свою індивідуальність. А це може призвести до проблем під час позбавлення від зайвої ваги. Дуже корисна річ – щоденник схуднення. Таку записну книжку повинна мати кожна жінка. Наприклад, мотивація для схуднення, цитати про яку будуть записані в щоденнику, допоможуть морально. Але не тільки мотивуючі фрази повинні бути присутніми в цьому блокноті.

Дуже корисною звичкою буде ведення записів про кожному продукті, який був з’їдений за день. Бажано, щоб навпроти їжі було записано кількість калорій. За допомогою цих нотаток, жінки зможуть не тільки бачити, чим же вони харчуються протягом дня, а й регулювати кількість спожитих калорій.

Ну і в якості додаткової мотивації, рекомендується записувати всі свої досягнення. Тобто, скільки вдалося скинути за певний період. Дуже важливо вказувати терміни, щоб була видна вся картина і рухала на подальші подвиги. Безумовно, записи в щоденник і пошуки причин допоможуть якоюсь мірою переконати себе в необхідності схуднення і вселити любов до цього заняття. Але, перш ніж зрозуміти, як знайти мотивацію для схуднення, потрібно змінити себе і свої звички.

Природно, відразу нічого не вийде і змінити звички теж. Але, поступово налаштовуючи себе на позитивну хвилю, оцінюючи майбутні можливості, переконуючись в результаті всіх дій, можна навчитися робити все по-іншому, робити правильно. Приміром, досить просто відмовитися на вечерю від поживної їжі, начебто смаженої картоплі і соковитих домашніх котлет. Замість цього краще підкріпитися фруктовим або овочевим салатом. Вже вранці буде помітний позитивний результат, який і стане головною мотивацією до дії. Адже ніщо не мотивує сильніше, ніж наближення до своєї заповітної мрії.

А якщо подумати про ту фігурі, яка може сформуватися протягом найближчих днів, про заздрість подруг і тій кількості одягу, в яку тепер вийде влізти без проблем, ніякої додаткової мотивації і не знадобиться, адже все прийде само по собі. Під час схуднення, дуже важливо знайти хорошого співрозмовника, який буде вислуховувати всі переживання і думки, які супроводжують будь-яку дівчину, що харчуються по дієті і намагається скинути зайву вагу. Можна спробувати знайти когось у пару і худнути разом. До слова, якщо жодна з подруг не захоче займатися цим разом, існує величезна кількість web-порталів, де такі ж цілеспрямовані жінки шукають собі партнера для позбавлення від зайвих кілограмів.

Цікавим фактом є те, що вчасно схуднення людина відчуває прилив сил, так звану «енергію голоду». Про це теж потрібно пам’ятати, коли налаштовуєшся на дієту. Загальне самопочуття і тонус під час голоду також поліпшуються.

І наостанок, хочеться нагадати головне правило, яке не тільки допоможе схуднути, але й додасть мотивації. Ні в якому разі не можна відкладати це на завтра або на будь-який інший день. Є бажання схуднути? Варто починати негайно! І тоді результат не змусить себе чекати.

Також:

  • як мотивувати себе до схуднення