Як ефективно схуднути в литках, поради та рекомендації

Як ефективно схуднути в литках, поради та рекомендації Поради, як схуднути в литках в домашніх умовах

Буває так, що вага практично ідеальний, дієта виявилася надзвичайно ефективною. Але жирок продовжує затьмарювати наше існування, залишаючись на животі, стегнах і ногах. Тому, як схуднути в литках – це вже не проблема дієти. А неправильні фізичні вправи можуть тільки посилити проблему.

Найоптимальнішим рішенням буде похід у спортзал, щоб досвідчений тренер з фітнесу підказав вам, як зменшити обсяги литок. Але якщо такої можливості немає, то спробуємо схуднути в литках в домашніх умовах.

Щоб схуднути в литках, дотримуємося основні правила:

    Забудьте про тренажерах для ніг. Особливо з обважнювачами. Інакше одного разу ви ризикуєте прокинутися з роздутими від м’язів литками, зайву вагу з яких так і не пішов.

Щоб побачити, як схуднуть ваші ікри, зверніть увагу на розтяжку литкових м’язів. Надзвичайно ефективними будуть комплекси вправ каланетики і йоги. Пілатес теж підходить. Активні заняття аеробікою – ідеальний варіант. Стрибайте, бігайте, танцюйте під швидку музику, займайтеся степ-аеробікою.

Як схуднути в литках – комплекс самий ефективних вправ

Природно, існує комплекс вправ, який потрібно виконувати регулярно, щоб схуднути в литках. Тобто в ідеалі – щодня. Починаємо з активною розминки. Вибирайте те, що вам більше подобається – потанцюйте або просто пострибайте.

Встаємо до стіни обличчям. Впираємося в неї руками. Ноги злегка згинаємо в колінах. Кладемо праву гомілку на ліву і підводиться на лівому шкарпетці. Виконайте 10 підйомів і поміняйте ногу. Встаємо прямо. Правою ногою крокуємо вперед. Ступні обох ніг повністю стоять на підлозі. Долонями впираємося в область спини трохи вище сідниць. Повільно згинаємо праву ногу. Ви повинні відчути, як м’язи лівої ікри тягнуться і приємно болять. Виконуємо по 10 разів для кожної ноги. Нагадуємо, що ступні повністю прилягають до підлоги, а сама вправа виконується дуже повільно. Тепер лягаємо на спину. Згинаємо ноги в колінах. І по черзі випрямляє ноги і намагаємося тягнути шкарпетки до себе. До речі, на кісточку можна накинути шарфик або ремінь, і тягнути до себе таким чином. Ви повинні відчувати, як тягнуться ікри. За 10 пружинистих вправ на кожну ногу щодня пару місяців і ви дізнаєтеся на власному досвіді, як схуднути в литках. Степ-аеробіка для схуднення литок

Для виконання даного простого, але дуже ефективної вправи, краще купити степ-платформу. Але це необов’язкова умова. Підійде будь сходинка або її імітація. Крок на платформу правою ногою. До неї піднімаємо ліву. Крок правою вниз. До неї опускаємо ліву ногу. За 40-50 разів для кожної ноги буде достатньо. Головне, робити кроки у швидкому темпі, тому краще включіть музику. Цією вправою завершуємо наш комплекс.

Коли буде видно результат? Перші зміни ви помітите через місяць. Але це за умови, що вправи будуть робитися щодня в повному обсязі.