Як дуже швидко схуднути на 10 кг?

Як дуже швидко схуднути на 10 кг?

Чомусь схуднути всі хочуть дуже швидко. Та ще й норми собі при цьому встановлюють: «Хочу схуднути на 10 кг за тиждень!». Що ж, хочеш – худни. Але ж ці зайві кілограми наростають не за тиждень і навіть не за місяць. Однак позбутися від них хочеться дуже швидко. І якщо задатися метою, то скинути ці ненависні кілограми можна. Найкраще, звичайно, худнути поступово, а й екстремальні заходи вжити теж можна. Є такі способи! І навіть перевірені в дії.

Але, по-перше, ми всі різні, тому на нас по-різному діють випробувані методи схуднення. По-друге, скинути десять кілограм за тиждень простіше тим, у кого вага дійсно великий. А по-третє, дуже швидко скинуті кілограми повертаються ще швидше, ніж йдуть, та ще “прихоплюють” з собою в компанію пару-трійку кілограмів. І якщо ці застереження вас не зупинили, і девіз «Хочу схуднути на 10 кг за тиждень!» Для вас все ще актуальний, то можна (і потрібно!) Починати діяти.

Спробуйте почати з малого. Перше і найпростіше: відмовитися від мучного та солодкого. Для ще більш швидкого ефекту відмовтеся і від картоплі. Включіть у свій раціон харчування рибу і м’ясо, свіжі овочі і фрукти, кисломолочні продукти і крупи, не їжте жирного, солоного і копченого. Пам’ятайте, що в будь-якому разі не можна їсти після шостої години вечора. Такий спосіб схуднення не дуже складний.

За умови неміряні споживання солодощів булочок і копченостей (до дієти), та ще малорухливого способу життя відмова від усіх шкідливих делікатесів може призвести чудодійний ефект. А якщо ще почати робити гімнастику, то через тиждень десяти кілограмів як і не бувало (замість 110 – тільки 100). Та це не жарт. Дуже швидко при такій дієті йде вага тільки у дуже-дуже пишних дам. За умови, що ваша вага не перевищує вісімдесяти кілограмів, ви теж зможете схуднути, але процес буде проходити плавно. І в цьому випадку потрібні більш дієві заходи.

Спорт в допомогу схудненню

Відмова від солодкого, мучного і жирного плюс заняття спортом – теж вельми дієвий спосіб. Ви можете, наприклад, ходити в басейн або займатися у фітнес-клубі. Але якщо у вас немає такої можливості, то ви можете тренуватися вдома. Свого часу відома модель Сінді Кроуфорд розробила комплекс вправ для схуднення. Комплекс хороший тим, що для тренувань ніяких особливих пристосувань і тренажерів не знадобитися. Потрібні будуть тільки гантелі, які продаються в будь-якому спортивному магазині, і звичайний стілець.

Одне тренування включає вправи, що задіють всі групи м’язів, а триває вона 1:00. Тренування достатньо інтенсивні, але якщо у вас є деякі проблеми зі здоров’ям, то можна виконувати полегшені варіанти вправ. Як стверджують випробували комплекс Сінді Кроуфорд на особистому досвіді, за тренування (з навантаженням на всі групи м’язів, тривалістю одна година) можна схуднути на 1 кг.

Якщо немає часу на заняття спортом і на постійний контроль за своїм харчуванням, то вам підійдуть короткочасні, але більш суворі обмеження – дієти. Їх існує безліч, але виберіть з них найефективніші.

Дієти для швидкого схуднення

Ця білкова дієта вважається найефективнішою саме для швидкого схуднення. Основний акцент в цій дієті робиться на рибу, м’ясо і яйця. Ви можете їсти ці продукти в необмеженій кількості. Хоча білки і не містять багато калорій, але вони відмінно втамовують голод. А для того щоб засвоїти білки, ваш організм буде додатково витрачати калорії.

    Без солі дієта

На другому місці по ефективності. Її суть полягає в тому, що протягом десяти днів не можна їсти солі. У перший день можна пити тільки воду і зелений чай, наступні три дні потрібно їсти відварений рис, потім три дні – біле куряче м’ясо (в день можна з’їдати не більше 1 грудки). Потім два дні – овочі і фрукти зеленого кольору (огірки, ківі, яблука), в останній день – відварну буряк. Все потрібно готувати без солі. За 10 днів дотримання всіх приписів гарантована втрата 10 кг.

    Гречана дієта

Теж дуже ефективна дієта для швидкого схуднення. Тривалість цієї дієти ви можете визначити самостійно. У день дозволяється випити або 1 літр кефіру (1% жирності), або з’їсти гречку, приготовлену без масла і солі (кількість ви визначите самостійно) і випити півлітра кефіру. Один день – втрата одного кілограма. Так що при цій дієті теж можна схуднути швидко: за десять днів на 10 кг.

Маленькі секрети швидкого схуднення також є. Є два продукти, які спалюють жири: ананас (свежій!) і лимон. Якщо на ніч з’їдати один лимон, то вранці ви будете важити на один кілограм менше. А взагалі-навіть при повному голодуванні людина втрачає всього один кілограм у день. Так що вирішуйте самі, наскільки реально скинути 10 кг за тиждень. Може бути, вам і не варто виснажувати свій організм, доводячи себе до напівнепритомності? Може бути, краще худнути нешвидко, а повільно, але вірно? Може бути, на тиждень буде достатньо і 7 кг втрати ваги? Худніть на здоров’я, але, будь ласка, без фанатизму. Удачи вам!

Радимо почитати: 25 кадр

Також:

  • ефективне зхуднення за два дня
  • скільки можна скинути кг якщо 2тиждні пити йогурти