Як діють китайські таблетки для схуднення Бомба?

Як діють китайські таблетки для схуднення Бомба? Як діють китайські таблетки для схуднення Бомба?

Таблетки для схуднення Бомба – це китайський препарат, який сприяє спалюванню зайвого жиру. На сайтах, які займаються поширенням цього лікарського засобу, можна прочитати, що Бомба здатна допомогти практично всім позбутися зайвої ваги. Правда, препарат цей розрахований більше на прекрасну половину людства. Він призначений для боротьби з жировими відкладеннями в проблемних зонах у жінок.

Таблетки для схуднення Бомба

Ці таблетки для схуднення відносяться до медичних препаратів, які борються із зайвою вагою. По суті, це біологічно активна добавка, яка випускається однієї відомої китайською компанією.

Активно поширювалася інформація про те, що Бомба з успіхом пройшла всі клінічні випробування і була визнана дуже ефективним засобом для спалювання жиру. Однак інформація ця не підтвердилася. Тому сьогодні Бомбу можна вважати черговою біологічної активною добавкою до їжі. Насторожує той факт, що продукт цей не продається в аптеці. Придбати його можна виключно в Інтернет-магазинах або у приватних розповсюджувачів. Продавці обіцяють, що за допомогою цього «дива китайської медицини» можна схуднути за місяць на цілих десять кілограмів.

Згідно з офіційною версією, вам не потрібно дотримуватися ніяких дієт, оскільки Бомба дуже сильно прискорює процес метаболізму. Все дуже просто – випиваєте одну капсулу перед сніданком і все – чекайте результатів. Немає жодних обмежень щодо вживаної їжі та її кількості. Однак на інших сайтах можна зустріти інформацію, що Бомба пригнічує апетит, а не підсилює обмін речовин, так що дотримуватися дієти все-таки необхідно. Бомба ніби як усуває відчуття голоду, і вам просто не хочеться підходити до холодильника. Суперечливо, чи не так?

Таблетки для схуднення Бомба: загадковий склад

Таблетки для схуднення Бомба

Одним з інгредієнтів цих таблеток вважається екстракт подорожника. Використовується він в народній медицині для знезараження ран як антисептик і як імуномодулюючий речовину. Тому подорожник скоріше буде боротися з вашою застудою, а не із зайвою вагою.

Також таблетки для схуднення Бомба містять екстракт бразильського горіха. І тут стає незрозуміло, яким чином цей продукт може впливати на швидкість схуднення, якщо бразильський горіх часто входить до складу низькокалорійних дієт як джерело жирів? Є, правда, один компонент в цьому китайському препараті, який дійсно сприяє підвищенню апетиту. Це – капсаїцин, екстракт червоного кайенского перцю. Він трохи прискорює обмін речовин і часто застосовується при виготовленні спортивних жиросжигателей.

Крім того, до складу Бомби входить якийсь загадковий інгредієнт – екстракт Fructus Canarli. Виробники говорять про нього як про ефективне тропічному жиросжигающее фрукті, однак такого в довіднику рослин знайти не вдалося. От і думайте, чи варто приймати таблетки, які складаються з сумнівних інгредієнтів? Це вирішувати вам, але майте на увазі, що наслідки такого схуднення непередбачувані.