Як бігати, щоб схуднути

Як бігати, щоб схуднути Як бігати, щоб схуднути?

Як це не дивно звучить, але існує безліч технік і стилів бігу. Все залежить від завдання – для чого взагалі людина зважився на пробіжку. Якщо мета схуднути – то бігати найкраще в середньому темпі, і що дуже важливо – на свіжому повітрі. Саме у присутності великої кількості кисню наші жирові клітини швидше «згорають», перетворюючись в енергію для м’язів.

20 хвилин в день. Кожен день

Як бігати, щоб схуднути . Гарна ідея, адже біг спалює більше жиру, ніж будь-які інші форми кардіо-вправ. Формула спалювання ваги проста – витрачати більше калорій, ніж споживаєте. Ви можете позбутися великої кількості кілограмів, просто бігаючи по 20 хвилин на день.

Думаючи про те, як бігати, щоб схуднути, не чекайте миттєвих результатів. Для початку встановіть реалістичну мету, виражену в кілограмах втраченої ваги. Відстежуйте і записуйте свою вагу щотижня, щоб бачити прогрес. Фахівці з контролю і профілактиці захворювань радять втрачати від 1 до 2 кілограм на тиждень – саме такий темп втрати ваги вважається здоровим. Півкілограма ваги приблизно еквівалентно 3500 калорій, так що якщо ви спалюєте в день на 500 калорій більше, ніж споживаєте, ви втратите близько півкілограма зайвого жиру на тиждень.

Як саме потрібно бігати, щоб напевно схуднути? Кількість калорій, які ви спалюєте за кожну пробіжку, безпосередньо залежить від вашої ваги і від швидкості бігу. Якщо в науці бігу ви поки новачок, почніть з ходьби і поступово збільшуйте швидкість і час, проведений в русі. Наша мета – бігати по 20 хвилин на день. Кожен день. А кількість спалених калорій ви підрахувати за допомогою спеціальних онлайн калькуляторів, які є на багатьох сайтах, присвячених здоров’ю та боротьбі із зайвою вагою.

Пагорби, пагорби…

Якщо ви хочете худнути швидше – підвищуйте інтенсивність тренувань. Бігун, який важить 75 кілограм і бігає зі швидкістю бігуна, який працює зі швидкістю 10 кілометрів на годину протягом 20 хвилин, спалює близько 250 калорій. Якщо він нарощує темп, щоб бігати зі швидкістю 13 кілометрів на годину за ту ж кількість часу, він буде спалювати вже 306 калорій.

А якщо лінуйтеся бігати швидше, щоб схуднути – бігайте по схилу, найкраще в гору. Ефективний маршрут для інтенсивної біговій навантаження це кілька – п’ять-шість – невисоких горбів у вас на шляху, відстань між якими близько двохсот метрів.