Яблучна дієта для схуднення – результати, меню, рецепти дієти на яблуках

Яблучна дієта для схуднення – результати, меню, рецепти дієти на яблуках Яблучна дієта для схуднення – результати, меню, рецепти дієти на яблуках

Яблучна дієта для схуднення вважається найбезпечнішою і показана всім бажаючим. При скиданні зайвої ваги на цій дієті одночасно відбувається насичення організму вітамінами, очищення від шлаків, нормалізація обміну речовин і видалення токсинів.

Дієта на яблуках, як і будь-яка інша, передбачає в подальшому помірне споживання продуктів і зміна харчових уподобань. Яблука дуже корисні в якості розвантаження після святкових урочистостей та щедрих застіль. Переважно худнути поступово, виділяючи для цього хоча б день на тиждень. Яблучна дієта для схуднення заснована на спалюванні калорій і активізації травлення за рахунок пектину, калію та фруктової кислоти.

Яблучне схуднення не викликає почуття голоду. У плодах міститься достатня кількість фруктози і глюкози, підтримуючої необхідний рівень цукру в організмі. Яблука слід вибирати соковиті і свіжі середніх розмірів різних сортів, не менше трьох. Вживати фрукти слід з шкіркою, в якій міститься маса цінних елементів, вкрай корисних для гіпертоніків і осіб, які страждають на атеросклероз. За результатами дослідження американських медиків, яблука також містять речовини, що захищають організм від раку печінки і кишечника. Вживання 4-5 зерняток плодів насичує організм добовою нормою йоду. Одне яблуко вранці протягом місяця здатне позбавити людину від хронічних запорів.

Різновиди яблучної дієти для схуднення

Вона вважається найефективнішою. При цьому способі схуднення вживаються в необмеженій кількості одні яблука. При цьому зниження ваги відбувається за рахунок зниження загальної калорійності харчування, що веде до використання організмом жирових запасів. Не варто продовжувати таку дієту більше 4 днів.

2. Яблучне голодування

При яблучному голодуванні слід обов’язково пити багато води і заспокійливих трав’яних відварів з м’яти і ромашки. Плоди можна вживати в будь-якому виді: вареному, печеному, сушеному, а також у вигляді соку. При цьому їх повинно бути не більше 1,5 кг на добу (при отриманні соку вважаються витрачені на нього плоди). Тривалість такої дієти – не більше 3 днів.

3. Кефирно-яблучна дієта передбачає вживання яблук 6 разів на добу з 0,5 склянки кефіру. Таке поєднання знімає токсикоз у вагітних і рекомендовано як розвантажувальних днів.

4. Дієта на яблуках для схуднення протягом тижня:

    понеділок, субота – 1 кг яблук; Вівторок, п’ятниця – 1,5 кг яблук; Середа, четвер, неділя – 2 кг яблук.

При цій дієті допускається вживання зеленого чаю і чорних сухариків. Для кращого засвоєння плоди бажано подрібнювати на тертці.

Результати дієти на яблуках

Застосовуючи подібні яблучні дієти для схуднення, можна скинути за тиждень від 6 кг залежно від початкового ваги. Варто розуміти, що при великій кількості зайвої ваги скидання на такій дієті буде більше. На жаль, індивідуальна непереносимість яблук може обмежити число тих, що худнуть. Процес може супроводжуватися слабкістю, запамороченням, депресією і зниженням працездатності.

Рецепт страви для яблучної дієти

Існує неймовірна кількість корисних і смачних страв з яблук, які можна використовувати для зниження ваги. Наприклад, яблучно-огірковий салат. Для його приготування знадобиться:

– огірки – 3 шт.;

Протипоказання дієти на яблуках

Також:

  • як похудати на 4 кг дієта на яблуках