Яблучна дієта (7 днів) – втрата ваги до 7 кг. Відгуки

Яблучна дієта (7 днів) – втрата ваги до 7 кг. Відгуки Яблучна дієта – втрата ваги до 7 кілограм за 7 днів

Середня добова калорійність 675 Ккал.

Яблучна дієта є однією з найбільш простих і ефективних дієт. Тривалість яблучної дієти сім днів. Зниження ваги в середньому становитиме 6-7 кілограм. Додатково вона рекомендується людям, яким інші дієти (наприклад, кремлівська дієта і шоколадна дієта) протипоказані за станом здоров’я.

Меню яблучної дієти (на 7 днів)

    1 день: 1 кг яблук 2 день: 1,5 кг 3 день: 2 кг яблук 4 день: 2 кг яблук 5 день: 1,5 кг яблук 6 день: 1,5 кг 7 день: 1 кг яблук

Витримати 7 днів на одних яблуках дуже і дуже складно – але результати того варті. Якщо ви яблука любите – ця дієта для вас. Додатково необмежено можна пити зелений чай або воду (негазовану). Так само немає обмежень на колір (зелені та червоні яблука) і смак (кислі або солодкі) яблук. В крайньому випадку, починаючи з 5 дня дієти за добу можна з’їсти невеликий шматочок житнього хліба.

Яблучна дієта може бути показана і корисна людям з різними хронічними захворюваннями:

    Так при наявності виразки дванадцятипалої кишки не можна їсти яблука кислих сортів. При наявності гастриту не можна вживати солодкі яблука. При наявності хвороб зачіпають серцево-судинну систему на 1 кілограм яблук рекомендується додати до 100 грам цукрового піску.

Переваги яблучної дієти

Безсумнівна перевага яблучної дієти для схуднення – отримання ефективного результату за тиждень (і навіть раніше). Другий плюс яблучної дієти в тому, що в яблуках містяться всі необхідні мінерали і вітаміни, необхідні людині. Третя гідність яблучної дієти – можна дотримуватися людям з хронічними захворюваннями.

Недоліки яблучної дієти

Єдиний недолік яблучної дієти обумовлений тим, що деякі з легкістю витримують по два тижні виключно на одних яблуках, а для інших навіть один день на яблуках нестерпний – різна реакція організму на яблука (за фізіологічних особливостей). Для застосування дієти при наявних захворюваннях (а майже будь-яке серйозне захворювання вимагає специфічних дієт) необхідно проконсультуватися з лікарем.

Також:

  • дієта втрата 7 кг