Я хочу схуднути на 8 кг за 2 тижні, як мені це зробити?

Я хочу схуднути на 8 кг за 2 тижні, як мені це зробити? Я хочу схуднути на 8 кг за 2 тижні

Скоро настане літо, ти дивишся на себе в дзеркало і з жахом розумієш, як поправилась, а адже до літа залишилося зовсім не багато 2 тижні. І людина замислюється як же він вийде на пляж, йому не подобається живіт який звисає, потрібно, що то робити. Є різні способи як скинути вагу, але хочеться, щоб швидко це зробити.

Як же скинути 8 кг за 2 тижні? Ось що цікавить дівчину, вона готова на жертви заради цього. Скажу вам це короткий термін і я б не рекомендував так швидко скидати стільки кілограм, це може сумно позначитися на вашому здоров’ї.

В останню хвилину

Та саме в останні дні, до відпустки, людина замислюється про скидання зайвої ваги, хоче мати гарне тіло, адже він їде на море, і хоче виглядати красиво, на пляжі доведеться роздягтися. Він не замислюється про те що весь рік їв усе підряд, і не звертав на це увагу, навіть якщо він і скине вагу, після закінчення літа почнеться знову все теж. Потрібно мати велику силу волі, щоб весь час тримати своє тіло у формі, не яким людям у яких швидкий обмін речовин. для них це не проблема, вони їдять все підряд і не поправляються.

І так людина сідає на білкову дієту, добова доза їжі становит 500 – 800 ккал на добу, це мало і організм починає спалювати жир. Інші починають бігати на стадіоні, качати прес, записуються на аеробіку.

Копенгагенська дієта, капустяна дієта, овочево-фруктова, поширювані часто на деяких інтернет форумах. Деякі купують різні чаї або таблетки від схуднення, от цього я б не рекомендував робити! Тим ви можете собі зіпсувати шлунок!

Ефект за 2 тижні

В принципі можна за такий короткий термін походить на 8 кг за 2 тижні, але це сильно позначиться на вашому стані і здоров’ю. Крім того, що ви будете спалювати жир, ви ще почнете спалювати м’язову масу (м’ясо), вийде, так що ви скинете 8 кг (жир + м’ясо), а жир ще залишиться на вашому тілі, крім того ви не будете виглядати так прекрасно, як би ви хотіли, у вас можуть під очима з’явиться синці, шкіра стане не такою гладкою. Це буде великий стрес для вашого організму. Якщо не придерживатся дієти, то ви знову наберете ті 8 кг які скинули. Навіть можете набрати ще більше кг ніж скинули, а вам це потрібно?

Найкраще я б радив, почати готувати своє тіло за 3 місяці до літа, так ви не поспішаючи з нормальною швидкістю будете скидати зайву вагу, ваше тіло до літа стане ідеальним, якщо вам потрібно скинути більше ніж 8 кг, то краще почати це робити ще швидше, ідеальним способом скидання ваги до 3 кг на місяць, так ви мінімально будете навантажувати свій організм.

порушення обміну речовин, може підвищиться кров’яний тиск і різні інші побічні ефекти.

Це дуже екстремальний спосіб, щоб за 2 тижні скинути стільки кілограм ваги.

Що зробити щоб скинути максимально швидко вагу?

По-перше вам потрібно змінити своє харчування, відмовитися від солодкого, жирного, борошняних продуктів і продуктів які містять високий глікемічний індекс (ГІ), через них підшлункова робить великий викид інсуліну в кров і перетворює залишки вуглеводів в жир.

Постарайтеся кожен день бігати на стадіоні, качати прес, і інші вправи які допомагають спалювати жир.

Також:

  • дієта щоб швидко схуднути на 8 кг за 2 тижні