Худнемо під час посту

Худнемо під час посту Х уде ем під час посту

Багато жінок, дівчат розцінюють наближення посту як не тільки релігійна подія, але і відмінну можливість схуднути. Однак факт залишається фактом, що ретельно збалансована і продумана дієта набагато ефективніше і якісніше дотриманню посту, який суттєво обмежує людину в харчуванні і корисних вітамінах і не сприятливо позначається на обміні речовин. Адже основний сенс посту – це наблизитися духовно до бога, удосконалитися на духовному рівні, дієти все-таки спрямовані конкретно на боротьбу із зайвими кілограмами, так що потрібно бути уважним з схудненням під час посту.

Якщо ви все-таки серйозно налаштувалися постити, то читайте далі як схуднути і які продукти не можна вживати під час посту.

Список заборонених продуктів досить великий:

Не можна їсти їжу тваринного походження, тобто повністю виключається птиця, м’ясо, молоко, риба, вся молочна продукція, яйця, тваринні жири. Не дивно, що якщо виключити зі свого раціону ці поживні продукти, то схуднення під час посту не здається чимось дивним, хоча після посту значне число людей набирають набагато більше, ніж втратили під час посту. А справа полягає в тому, що недостатньо просто обмежити себе на деякий час у певній шкідливої??жирної їжі. Здоровий спосіб харчування потрібно ввести в звичку: не їсти смаженого, не поєднувати одночасно в їжі білки і вуглеводи, обмежити споживання цукру і солі, харчуватися маленькими порціями і пр.

Але, що не будемо відходити від теми схуднення під час посту. Дотримання цих правил під час посту може допомогти вам звикнути і харчуватися так і далі, наприклад, є меншими порціями. Пост ні в якому разі не можна розглядати як тільки проблему зайвих кілограмів, так як велика кількість заборон може викликати депресію, погіршення настрій, що в свою чергу призведе до зниження вашого тонусу і організм перейде в режим накопичення енергії, ви почнете поправлятися замість того, щоб худнути.

Під час посту дотримуйтесь наступних правил:

1. крім овочів і фруктів, щоб не відчувати гострий голод, особливо по початку, додавайте в своє меню різні крупи, супи, трохи картоплі або хліба, але сильно не захоплюйтеся цими продуктами.

2. жирність продуктів завжди повинна перебувати під вашим контролем, не можна вживати багато рослинного масла, а найкраще замінити його більш корисним оливковою, хоча воно і на порядок дорожче, це варто того.

3. білки просто необхідні організму, тому їжте побільше білків рослинного походження: горіхи, сою і бобові.

4. під час посту потрібно більше висипатися, гуляти на свіжому повітрі, пити полівітаміни, пийте заспокійливі настої з лікувальних трав.