Хто як схуд відгуки – Не поспішайте відповідати: “звичка їсти на ніч” або “калорійні продукти в раціоні”. Останнім часом слабка половина людства помітно перебудувалася і навчилася

Хто як схуд відгуки – Не поспішайте відповідати: “звичка їсти на ніч” або “калорійні продукти в раціоні”. Останнім часом слабка половина людства помітно перебудувалася і навчилася Хто як схуд відгуки

Хто як схуд відгуки

Що заважає жінці залишатися стрункою? Не поспішайте відповідати: “звичка їсти на ніч” або “калорійні продукти в раціоні”. Останнім часом слабка половина людства помітно перебудувалася і навчилася, якщо вже є на ніч, то салати або йогурти. Проте, зрадницькі зайві кілограми набираються, незважаючи на всю нашу обізнаність про калорійність продуктів. Швидше усього, тому провиною “невинні” на перший погляд звички, або харчові стереотипи, які дозволяють непомітно набирати вагу. Давайте перерахуємо їх, і чесно зізнаємося собі, від яких “милих слабкостей” необхідно відмовитися.

Для того, щоб самим наважитися на такий подвиг, як схуднення, потрібно надихнутися відгуками про схуднення інших. І з’ясувати, що допомагає в боротьбі з повнотою.

Хто як схуд відгуки № 1. Олена, 32 роки

Років у 15 я була товстою і важила близько 70 кілограмів при зрості 175 см – для мене це був велику вагу. А потім я схудла сама собою. Думаю, це пов’язано з якимись гормональними перебудовами організму, тобто мій організм сам зреагував подібним чином, і з 70 кг залишилося тільки 56.

Хто як схуд відгуки № 2. Катя, 29 років

Можна позбутися від тонни зайвої ваги! Я сіла для цього на спорудити, завдяки якій змогла за місяць схуднути на 5 кілограмів. Основне правило – їсти якомога більше овочів і фруктів.

Хто як схуд відгуки № 3. Тетяна, 40

Я схудла на 9 кг завдяки системі живлення під нехитрою назвою «не їсти після 6». Через рік я стала важити 60 кг при зрості 166. Минуло 2 роки, але моя вага залишається колишнім.

Хто як схуд відгуки № 4. Марина, 36 років

А мені допоміг схуднути правильної сон. Я стала засипати строго в 22-00. А останній прийом їжі – не пізніше 18-00. Вранці я прокидаюся бадьорою і готова відразу працювати. За рік я схудла на 6 кг!

Хто як схуд відгуки № 5. Анастасія, 26 років

А я всіх дівчаток агітую сісти на дієту. Крім скидання 8 кг за 8 тижнів, ви знайдете правильні звички в харчуванні. Перестанете їсти пельмені, ковбасу і сосиски. Полюбіть овочі та фрукти. А найголовніше в будь-якій дієті.

Хто як схуд відгуки № 6. Оксана, 28 років

Я стала їсти більше білкової їжі – куряче м’ясо, рибу на пару.

Чоловік не вірив, що я схудну.

За перші 2 місяці схудла на 4 кг. Я вирішила, що буду боротися із зайвими кілограмами повільно… Тихіше їдеш – краще буде! За перший рік я схудла з 78 до 68 кілограмів. Був момент, коли важила 65. Але тоді на мене дивитися без сліз було не можна – скелет скелетом. І я зупинилася на вазі в 67 кг.

Хто як схуд відгуки № 7. Наталя, 52 роки

Люди схильні вірити в чудеса. Але худне потрібно запам’ятати: чудес не буває! Уж в схудненні точно! Всі ці 3-х денні дієти, чудодійні таблетки, похід у фітнес-клуб від випадку до випадку… Треба їсти потроху, не наїдатися на ніч, регулярно робити вправи. Не ставтеся до себе, як до сміттєвого відра, в яке можна кидати що попало.

Досить почитати негативних відгуків про схуднення на таблетках – то не будьте піддослідним кроликом – хтось вже це зробив за вас!

Любіть себе! І тоді ви обов’язково схуднете! Саме дані принципи допомогли мені позбутися зайвих 15 кг і підтримувати вагу в нормі!

Хто як схуд відгуки № 8. Вікторія, 21 рік

Мені допомагають худнути розвантажувальні дні. Щонеділі замість того щоб розслабитися я влаштовую розвантажувальний день. Меню змінюється залежно від настрою: яблука, банани, кефір, рис. Але особливо мені подобатися влаштовувати розвантажувальний день на сирі і заморожених ягодах. За 2 місяці схудла на 3 кг! Я дуже задоволена результатом і квапити його не хочу.

Хто як схуд відгуки № 9. Настя, 23 роки

Я схудла за 3 місяці на 6 кг. Тепер я знаю, що значить худнути по справжньому! Це значить створити пристойний дефіцит калорій. З раціону були виключені всі жирні продукти. Плюс щоденний фітнес по 1-2 години. Боюся кидати свою схему, не хочеться знову товстіти. Хочу схуднути раз і назавжди!

Хто як схуд відгуки № 10. Євгенія, 39 років

Вода для схуднення – ось що мені було так необхідно. Тепер при виникненні почуття голоду я насамперед п’ю. Вода здатна знизити кількість споживаних калорій. Я схудла на 3 кг за місяць. П’ю чисту воду – близько 2,5 літрів на добу. Але не забувайте про хороше якісне харчування, тому що вода вимиває мінерали і вітаміни.

Хто як схуд відгуки № 11. Галя, 32 роки

Я відмовилася від ліфта, не дивлюся телевізор, не влаштовую у свята застілля, у вихідні обов’язково вибираюся на природу: погуляти по лісі, покататися на лижах, позбирати ягоди. З роботи і на роботу по одній-дві зупинки ходжу пішки. Таким чином, за рік – зайвих 5 кг як не бувало. Мо правила спрацювали.

Задати питання або обговорити дану тему, Ви можете пройшовши на НАШ ФОРУМ: STEROIDMAN

Також:

  • жидкий каштан хтось пробував у львові відгуки
  • хто схуд
  • я схудла за дві неділі
  • відгуки про дієти хто як схуд
  • Негативні відгуки на системі мінус 60
  • хто з зирок схуд вид ягод годжи
  • Хто схуд на 20 кг