Хочу схуднути за тиждень, хочу схуднути за тиждень на 5 кг –

Хочу схуднути за тиждень, хочу схуднути за тиждень на 5 кг – Хочу схуднути за тиждень Схуднути за тиждень – це можливо

Хочу схуднути за тиждень – одна з найпопулярніших фраз в рекламі програм для зниження ваги. Сім днів – дуже короткий термін, і для схуднення на різну кількість кілограмів потрібні різні рекомендації. Ми розповімо, які нюанси може мати зниження ваги від 2 до 10 кг.

2 кг – без шкоди для здоров’я

Пара кілограмів – це оптимальна вага для такого короткого терміну, як тиждень. Вам не доведеться сидіти на низькокалорійній дієті. виснажувати себе інтенсивними фізичними вправами. Організм не помітить різкого схуднення і встигне адаптуватися під новий раціон. Тому, щоб схуднути на 2 кг за сім днів, досить злегка змінити свій спосіб життя.

Насамперед, введіть у свій раціон якомога більше клітковини: овочів, хлібців та крекерів з цільнозернового борошна, наслідках фруктів. Вам не доведеться свідомо обмежувати себе в їжі, тому що рослинні волокна дарують швидке відчуття насичення. Допоможе зменшити розмір з’їденої порції і 250 мл води, випиті за півгодини до їжі.

Думаючи, як схуднути за тиждень. забудьте про звичку через день випивати по невеликій пляшечці пива або вина. Алкоголь більш ніж на 50% уповільнює обмін речовин, і схуднення на 2 кг затягнеться на цілий місяць. Ще одна корисна порада: не відволікатися під час їжі. Доведено, що люди, щодня присвячують телевізору більше 3 годин на день, схильні швидше набирати зайву вагу. Під час читання або перегляду відео ви переїдайте, що негативно позначиться на вазі.

5 кг – інтенсивні навантаження

Щоб схуднути на кілька кілограмів за сім днів, потрібно неабияк потрудитися. Запам’ятайте – щоденний витрата енергії має бути значно більше споживання. З цієї причини потрібно повністю відмовитися від хліба, картоплі, шоколаду і цукерок і замінити їх апельсинами і бананами.

Обмеження в їжі призводить до втрати енергії і швидкої стомлюваності, тому бажано щоранку є малокалорійні, але вітамінні каші: вівсяну, гречану, пшоняну. Варто повністю відмовитися від майонезу, який є дуже калорійними продуктом, і замінити його нерафінованою олією.

Якщо вас не залишає думка «хочу схуднути за тиждень на 5 кг», ви повинні зайнятися фізкультурою. Щодня виконуйте протягом години комплекс вправ, в який входить ранкове плавання, денна нескладна гімнастика і вечірня швидка ходьба. Необов’язково виконувати весь комплекс, достатньо виконувати одне із занять, роблячи фізкультуру систематичною. Організм буде поступово нарощувати м’язову масу і швидше спалювати жир.

10 кг – не для кожного

Така радикальна втрата ваги дуже небезпечна для людей з невеликим надлишком зайвих кілограмів і призначена для тих, хто важить більше 100. По-перше, схуднення відбуватиметься без шкоди для їхнього здоров’я, по-друге, великі люди набагато швидше скидають вагу. Тому перш ніж вирішуватися на це, бажано проконсультуватися у фахівця.

Думаючи про себе «хочу схуднути за тиждень на 10 кг», потрібно розуміти, що будь-яка дієта, що дозволяє домогтися такого результату, надзвичайно жорстка. По суті, це повне обмеження в калорійної їжі і відмова від вечері. Продукти, які можна вживати в цей час: сир, яблука, пісне м’ясо. Через день слід повне розвантаження на воді або кефірі.

Худнувши на 10 кг протягом тижня, ви піддасте організм стресу, тому фізичні навантаження протипоказані. Вони можуть призвести до порушення артеріального тиску і втрати свідомості. Через тиждень потрібно послідовно і акуратно повертатися до звичайного активному ритму життя.

Вирішивши схуднути за тиждень, ви повинні чітко усвідомлювати, яку кількість кілограмів буде оптимальним саме для вас. Правильний спосіб життя і збалансований раціон харчування далі зроблять все самі.

Також:

  • як можна обмежити себе в їжі? Дуже хочу схуднути