Хочу схуднути на 10 кг, хочу схуднути на 10 кг за місяць –

Хочу схуднути на 10 кг, хочу схуднути на 10 кг за місяць – Хочу схуднути на 10 кг Як схуднути на 10 кг

Хочу схуднути на 10 кг не варто повторювати як мантру – це просто, але навряд чи ефективно. Бажання має бути підкріплено практичними діями. Але не впадайте у відчай, адже скинути десяток кілограмів – складно, але можливо. І для цього необов’язково бігти в аптеку або лягати на операційний стіл. Кілька простих життєвих порад приведуть вас в бажану форму.

Чарівне слово – метаболізм

Метаболізм – не абстрактне медичний термін, а цілком реальна можливість схуднути. Коли у людини хороший обмін речовин, він легко позбавляється від зайвої ваги і може є найрізноманітніші групи продуктів, не боячись додати пару кілограмів.

Метаболізм багато в чому залежить від спадковості, але його можна коригувати способом життя і раціоном харчування. Тому щоб швидко схуднути на кілька кілограмів, можна просто нормалізувати свій обмін речовин. У природи в арсеналі чимало продуктів природного походження, які допомагають прискорити метаболізм:

    зелений чай; гострі спеції; банани і сухофрукти; печінка, яловичина, зернові; арахісове масло.

Вода, але не алкоголь

Швидко набираю вагу, не можу схуднути, що робити – ці слова чують дієтологи, коли до них приходять зневірені жінки. Вони купують дорогі препарати і не уявляють, що до 10 кілограмів дозволяє скинути проста вода. Вода – один з основних учасників обміну речовин, тому її нестача призводить до виникнення небажаних складок на шкірі. Рекомендується щодня вживати не менше 1,5 літра чистої води за півгодини до їди і якомога більше продуктів з її високим вмістом: фрукти, овочі, каші та соки.

Вода не калорійна і допомагає придушити почуття голоду, наповнюючи шлунок. Позитивним ефектом володіє вода з лимоном, яку дієтологи радять пити кілька разів на день і особливо вранці натщесерце. Такий напій допомагає очищати печінку і стимулює травлення, завдяки чому речовини швидше виводяться з організму. Крім того, лимон і лайм у великій кількості містять калій, який значно прискорять обмін речовин.

Думаючи над тим, як схуднути на 10 кг. багато хто забуває про алкоголь. Бостонські дослідження за участю близько 20 тисяч жінок, показали, що алкогольні напої негативно впливають на метаболізм. При зловживанні ними у більшої частини випробовуваних була виявлена??схильність до повноти.

Алкоголь в поєднанні з жирною їжею гальмує метаболізм, ускладнює всмоктування корисних речовин і сприяє швидкому збільшенню ваги. З цієї причини від калорійного пива і міцного алкоголю краще відмовитися. Єдиний виняток – червоне сухе вино. Його можна трохи випити при нагоді.

Як правильно вибирати дієту

Дієта була і залишається найпопулярнішим методом схуднення, але не всі знають, як правильно її вибрати. Якщо, наприклад, я хочу схуднути на 10 кг за місяць, не варто намагатися скинути вагу протягом одного тижня або різко міняти спосіб життя. При виборі дієти потрібно враховувати стан серцево-судинної системи, рівень фізичної активності і раціон харчування.

Головне – не голодувати. Низькокалорійна дієта уповільнює обмін речовин менше ніж на половину і позбавляє організм необхідних сил. Вона приносить лише тимчасовий ефект: закінчивши голодування, ви наберете в два рази більше. Тому звертайте увагу не на спокусливі назви, а на кількість споживаних калорій. Головне правило – помножити свою вагу на 25 і не споживати менше отриманого числа.

Десять кілограмів – серйозну вагу, який буде нелегко втратити. Однак радикальні методи схуднення – це найгірший варіант. Худніть не кваплячись і послідовно, і незабаром будете здивовані прекрасним результатом.

Також:

  • Аніта Луценко Скільки пити води на день Щоб похудати
  • овочі фрукти які допомагають прискорити та нормалізувати обмін речовин
  • хочу зробити розрахунок правильно похудати