«Хочу схуднути, допоможіть»: знаходимо силу волі

«Хочу схуднути, допоможіть»: знаходимо силу волі «Хочу схуднути, допоможіть»: знаходимо силу волі

25 квітня 2014 Один коментар

Хочу схуднути, немає сили волі. Такі слова знайомі багатьом, оскільки далеко не кожна людина може витримати дієту. Щоб не писати на форумах фразу: допоможіть схуднути на 15 кг, слід ознайомитися з цією статтею.

Якщо пройтися по форумах, присвяченим дієтам, то можна зустріти багато постів починаються з фрази: хочу схуднути! Допоможіть! Ці слова говорять про те, що у людини немає сили волі, витримати дієту до кінця.

Дана проблема є у багатьох, і якщо не вирішувати її, то скинути зайву вагу не вдасться. З цієї причини необхідно навчитися ставити перед собою цілі і обов’язково досягати їх. Однак це непросто, але можливо, тому варто спробувати. Важливо пам’ятати, що ті, хто в інтернеті пишуть: хочу схуднути, немає сили волі, просто не мають сильної мотивації скинути вагу. Треба її знайти, тоді все виявиться набагато простіше. Мотивацією може служити все, що завгодно. Якщо її немає, то її варто придумати. Звичайно, основною ідеєю схуднення є краса, але можна до неї додати і ще кілька пунктів. У цьому випадку буде набагато простіше налаштуватися на результат. Деяким людям, щоб схуднути, потрібен поштовх. Наприклад, можна поговорити з домашніми та дізнатися, що вони думають про зайву вагу. Напевно, вони скажуть багато невтішних епітетів. Після цього потрібно сідати на дієту, і якщо буде прагнення з’їсти заборонені продукти потрібно прокручувати в голові почуті раніше слова. Незабаром буде видно результати, які стануть величезною мотивацією, щоб пройти весь шлях до кінця. Після чого можна буде давати поради тим, хто просить допомоги і пише на форумах: допоможіть схуднути на 15 кг, не вистачає сили волі!

Також на час дієти слід прибирати всі заборонені продукти з очей. Бажано не ходити в магазин, щоб не піддатися спокусі. Краще на період дієти закупити якомога більше продуктів і намагатися є тільки їх. Деякі просто не можуть жити без солодкого, але організм можна обдурити. Так, його можна замінити на горіхи і сухофрукти. Вони допоможуть заглушити відчуття голоду і організм не проситиме глюкозу ще довго. Проте буває так, що людина не може жити без шоколаду. У цьому випадку слід з’їдати грам 20 цього продукту, але з ранку. Крім цього, потрібно придбати шоколад, в якому не менше 70% какао бобів. З’їсти багато такого продукт навряд чи вдасться, але при цьому можна втамувати спрагу. Такий захід дуже проста, і дієва, тому її слід взяти на озброєння.

План дієти

Щоб витримати дієту, слід скласти її план, іншими словами потрібно чітко знати, що буде приготовлено в певний день, і скільки потрібно скинути за кожну тиждень. Цього розпорядку слід обов’язково дотримуватися, тільки так мрія про стрункість здійсниться. Багато худнуть роблять помилку, припиняючи харчуватися згідно з розкладом, якщо раптом доводиться йти в гості. Звичайно, утриматися від смакоти дуже складно, але ж завжди можна відмовитися від запрошення. Можливо, людина образиться, але ж фігура і здоров’я набагато важливіше. Згодом подруги будуть за спиною шепотітися про те, що їх приятелька знову поправилась. З цієї причини краще просто подарувати подарунок пізніше, ніж зірватися через дрібницю. Адже наступного разу потрібно буде все починати спочатку і проходити весь шлях буде набагато складніше.

Стимул

Багато жінок ходять по магазинах і доглядають собі речі, але не завжди вони бувають впору. Звичайно, в цьому випадку доводитися відмовлятися від покупки. Але краще придбати вподобану річ і сісти на дієту. У цьому випадку вона може стати стимулом довести почате до кінця. Потрібно надягати річ протягом всієї дієти і дивитися, як вона поступово стає впору.

Колективне схуднення

Якщо не виходить худнути самостійно, слід робити цієї всією компанією. Так, наприклад, можна знайти однодумців серед подруг. Якщо вони відмовляться, то слід вступити до спільноти. В результаті набереться ціла група, учасники якої будуть ділитися своїми проблемами, а разом можна буде легко знайти рішення. Різноманітні поради допоможуть витримати дієту, адже часто спільно вдається досягти хороших результатів. Головне в цьому не соромитися ділитися своїми страхами і проблемами, тільки так все вирішиться швидко і з користю. Дієтолог.

Доброю ідеєю буде звернутися до дієтолога. Звичайно, не у всіх є час і кошти, але все ж це оптимальний варіант, який допоможе схуднути. Адже він зможе підібрати кращу дієту і піджене її під людину. Тільки дієтолог допоможе скорегувати харчування, завдяки якому вдасться добре схуднути за мінімальний термін. Не варто ігнорувати поради фахівця, так гроші будуть витрачені даремно. Потрібно прислухатися до них і строго виконувати. Нерідко людині не потрібно сидіти на дієті, а потрібно внести корективи в систему харчування, тоді вага піде природним шляхом. Так, багато людей харчуються, чим доведеться, а потім скаржаться на надмірну вагу. Тут дуже важливо не порушувати правил харчування, тоді організм не буде давати збої. Варто відзначити, що нерідко люди поправляються з причини гормонального збою або наявності тих чи інших захворювань. Тут ніяка дієта не допоможе, а фахівець допоможе розібратися в ситуації, що склалася і знайти рішення. Ось чому звернення до дієтолога – вірний крок до стрункості.

Фізичні вправи

Якщо не вистачає сили волі сидіти на дієті, а схуднути дуже хочеться, то слід пошукати прийнятну альтернативу. Так, наприклад, фізичні навантаження допоможуть скинути вагу. Звичайно, вони зажадають часу і сил, але дадуть хороші результати. Більш того тіло стане не тільки струнким, але і підтягнутим. У деяких не вистачає грошей на спортзал, але ж можна купити ДВД з гімнастикою, йогою, фітнесом, калланетикой. Часто для проведення тренувань не потрібно особливого устаткування, потрібно буде придбати пару гантель. Ось тільки тут не варто себе жаліти і лінуватися.

Щоб витримати дієту, потрібно мотивувати себе, а краще звернутися до дієтолога і спільними зусиллями залишити зайву вагу в минулому. Не варто впадати у відчай, якщо зараз нічого не вийшло, потрібно пробувати ще і ще.

Також:

  • заказать ягоди годжі яка ціна дешево