Хочу розповісти свою історію схуднення

Хочу розповісти свою історію схуднення. Хочу розповісти свою історію схуднення.

Світла Іванова

Добрий день!

Мене звуть Світлана, мені 33 роки, зріст 160 см. Хочу розповісти свою історію схуднення.

Страждала я від надмірної ваги завжди. У дитинстві перехворіла гепатитом, і почала набирати вагу. Стала товстункою. Поступивши в інститут у Москві, я сильно втомлювалася, поїсти не вдавалося нормально, автобуси, електричка і я схудла до 63 кг. Все одно вважала себе товстою. Ретельно за вагою я не стежила – але вважала що потрібно худнути. Вийшла заміж, народила дитину – і ось тоді я виявилася дійсно товстої! 85 кг стала важити. Дійсно дивитися на себе було неприємно. У магазинах купити на себе я могла тільки балахони. Модні і сучасні речі не знайти 52 розміру. Дитина маленька, піти на шейпінг я не могла – не було на кого його залишити. Потім вже року через 1,5-2 я все таки пішла на шейпінг і зайнялася роздільним харчуванням. Може я робила не все правильно – але головне я їла м’ясо з овочами (а не з макаронами) і відмовилася від солодкого. Схудла на 10 кг але потім знову стала їсти як раніше. Вийшла на роботу (стала їздити до Москви), електричка, метро, ??від метро ще хвилин 20 швидкої ходьби – знову схудла на 10 кг. Але потім знову набрала вагу, так як влаштувалася побіже до будинку, стала на машині відвозити дитину в садок потім школу заодно і на роботу їхала на машині. Ось так і боролася з вагою. Намагалася сидіти на дієтах – але не виходило витримати.

Позаторік вирішила – все. потрібно вирі8уватися і серйозно худнути. Справа навіть не в тому що немає модних речей мого розміру, а в тому що мені важко зі своєю вагою. Раніше я могла на 12-й поверх без перепочинку зайти, а так я на 9-й з перервами. Тобто відчувається важкість у всьому тілі. Була на ковзанці – зламала руку – просто стояла і мене в спину штовхнули, я впала на руку. Може якщо б вагу був мій менше – не було перелому. І я вирішила худнути. Я поступово стала відмовлятися від жирної їжі. Свинину я не можу їсти. Кушаю тільки курку і індичку, рибу але не жирну. Ем пластівці зернові без цукру. Чай і кава я п’ю без цукру. Купила клітковину і їм її з кефіром. Солоне теж стала зменшувати в кількостях. Наприклад як я раніше варила Маракани або гречану кашу – у воду завжди додавала сіль. Зараз я її не додаю. Якщо їсть чоловік або дитина – є соуси, кетчупи – вони солоні і цього достатньо.

У грудні 2007 року села на “японську” дієту. Виконала всі, як там наказувалося всі 13 днів. Скинула 6 кг. Потім приблизно за місяць 2 кг повернулися – але швидше за все це вода, тому як в дієті взагалі солі не можна і я її не їла. Але процес пішов. Я почала дотримуватися принципами тієї ж дієти – мало солі, жирне не їсти. Побільше овочів. Намагаюся говорити “ні”, з’їла шматочок і достатньо. Не можу тільки повністю відмовитися від солодкого. Ем вранці пастилу або мармелад, а раніше звичайно в хід йшли булочки, печиво, вафлі. тортики. У серпні 2008 року пішла у фітнес зал. Займаюся 2 рази на тиждень (хотілося б частіше але немає зовсім часу), стала ходити в інфрачервону сауну. Зараз важу 70 кг. За свята новорічні не набрала нічого, хоча багато цукерок звичайно з’їла.

Моя порада така – треба для себе вирішити, хочете худнути чи ні. Якщо вирішили – то потрібно шукати свій метод. Я для себе вирішила, що я краще повільно буду намагатися скидати вагу, ніж місяць нічого не їсти або пити таблетки, які гарантують схуднути на 10 кг відразу, а потім все це назад повернеться та ще й здоров’я погіршиться. Тому скинувши 10 кг за 1 рік, я вважаю це для мене хороший результат. Хочу ще скинути кг 10-15, але так само не різко. Сподіваюся все вийде. Результат зараз став помітний – тому як і обсяги зменшилися, у одяг тепер мені 48 розміру підходить і відчувати себе легше стала.

З повагою, Іванова Світлана.

баріатрія – найефективніший на сьогодні у світі метод СХУДНЕННЯ і УТРИМАННЯ ВАГИ після СХУДНЕННЯ.

Розповімо ВСЕ про операції для схуднення +7-925-750-25-15