Хочете швидко схуднути? 7 кг за тиждень – це реально! | Блог про схуднення

Хочете швидко схуднути? 7 кг за тиждень – це реально! | Блог про схуднення Хочете швидко схуднути? 7 кг за тиждень – це реально!

Дотримуючись ці 5 правил – ви назавжди забудете про зайву вагу

У цій статті я опишу п’ять умов, дотримуючись яких, ви завжди будете у формі.

Перше правило

Чи не поєднуйте жири і вуглеводи. Багато хто з нас звикли їсти хліб з маслом. Але таким чином ми сильно навантажуємо свій організм і йому необхідно докласти масу зусиль, щоб переробити такого роду їжу. І ще, помітно покращиться ваш стан: пройде печія, болі, а також покращиться сон.

Друге правило

Фрукти, які швидко засвоюються організмом, ми часто залишаємо на десерт. Але це в корені неправильно. Так як вони перемішуються з їжею і уповільнюють процес травлення. Я рекомендую фрукти вживати між прийомами їжі, або за півгодини – годину до їжі. Ця легка їжа підтримає рівень цукру в крові.

Третє правило

Не рекомендую одночасно поєднувати тваринні жири, злаки і крохмаль. Наприклад картоплю і м’ясо в одній страві. Така комбінація в шлунку викликає дискомфорт і загальмовує засвоєння їжі. Ще шлунку доводиться виробляти ферменти, які розщеплюють спочатку білок, а потім злакові. Особливо, це стосується людей з надмірною вагою, так як вони мають слабо виражені ферменти в шлунково – кишковому тракті.

Четверте правило

Відмовтеся від жувальних гумок. Особливо якщо ви голодні, не слід їх жувати. Вони надають згубний ефект на шлунок, серце, печінку, жовчний міхур. Краще випити склянку негазованої води, свіжого овочевого чи фруктового соку, зеленого чаю.

П’яте правило

Не пийте під час прийому їжі. Поясню чому. Коли ми їмо – нам в мозок надходить сигнал, що їжа ось – ось надійде, а замість цього шлунок заповнюється водою або напоєм. Шлунок при цьому стискається, менше виробляється шлункового соку і як результат – уповільнене травлення і дискомфорт. Воду більш корисніше, буде пити за півгодини або годину до їжі.

І наостанок, одна рекомендація – забудьте на час про дієти, припиніть піддавати ваш організм стресу. Адже як показала практика, в дев’яносто дев’яти випадках попередній вагу після дієт повертається. А ще частіше, навіть збільшується. Якщо у вас є вільний час, тоді запишіться на фітнес!