XLS для схуднення – відгуки та механізм дії

XLS для схуднення – відгуки та механізм дії XLS для схуднення

Таблетки XLS для схуднення – біологічно активна добавка для зниження ваги. Основною діючою речовиною препарату є запатентований комплекс з натуральних волокон Litramine (Літрамін), який отримують з опунції індійської. Дія комплексу спрямоване на зв’язування жирів, зменшення їх всмоктування в тонкому кишечнику і виведення з організму. Таким чином, XLS таблетки для схуднення сприяють зниженню ваги шляхом природного зниження калорійності споживаної їжі, а також активізують метаболізм жирових відкладень в організмі, виробляючи дефіцит енергії. Чи ефективний препарат XLS Professional для схуднення?

XLS для схуднення: основна інформація і механізм дії препарату

Препарат для схуднення XLS є біологічно активною добавкою, а значить, не відноситься до лікарських препаратів, не вимагає призначення та рецепта. Таблетки XLS для схуднення є інноваційним засобом, що допомагає значно знизити масу тіла в короткі терміни. Даний препарат є одним з найбільш популярних допоміжних засобів в терапії ожиріння у західній медичній практиці, завдяки своїй ефективності і рідкісному прояву побічних ефектів.

До складу препарату XLS для схуднення входять натуральні компоненти, які сприяють:

  Поліпшенню обміну речовин; Метаболізму жирових відкладень; Зниженню калорійності споживаної їжі; Підвищенню ефективності дієти; Зниженню почуття голоду; Підтримці вітамінного балансу в організмі; Активізації антиоксидантного захисту.

Препарат XLS для схуднення відноситься до групи засобів для зниження ваги, блокуючих засвоєння жиру. На відміну від лікарських засобів, основними діючими речовинами препарату XLS для схуднення є натуральні компоненти, що сприяють прискоренню ліпідного обміну. Основна дія препарату направлена??на зменшення жирових відкладень в вісцеро-абдомінальної області. Препарат для схуднення XLS блокує до 27% жирів, що надходять в організм з їжею. Пов’язані жири перетворюються в волоконно-жировий комплекс, що заповнює шлунок, що сприяє відчуттю ситості, наповненості шлунку, зниження апетиту. Волоконний комплекс покращує моторику кишечника. Компоненти комплексу не засвоюються ні в шлунку, ні в кишечнику, виводиться з організму в незмінному вигляді.

Слід зазначити, що прийом XLS таблеток для схуднення може відбитися на засвоєнні жиророзчинних вітамінів (А, Е, К) . якщо такі приймаються додатково, а також знизити ефективність деяких лікарських препаратів (протизаплідні таблетки). Сам препарат містить вітаміни А, Е, D. При суміщенні XLS для схуднення та інших препаратів рекомендується проконсультуватися з профільним фахівцем для корекції графіка прийому препаратів.

Сьогодні на фармакологічному ринку доступні наступні типи XLS таблеток для схуднення:

  XLS professional для схуднення; XLS Duo – двофазний препарат для схуднення, що містить різні по ефекту таблетки для денного та нічного прийому; XLS 40 + – препарат для схуднення, розроблений спеціально для жінок після 40 років, з урахуванням їх фізіологічних потреб; XLS medical таблетки для схуднення; XLS Intense, що містить більше високі дозування активних речовин.

Таким чином, препарат для схуднення XLS можна підібрати з урахуванням індивідуальних особливостей організму.

Препарат для схуднення XLS: показання, протипоказання до застосування

Таблетки XLS є ефективним нелікарським препаратом для зниження і контролю маси тіла. Для досягнення максимальної ефективності виробник рекомендує дотримуватися низькокалорійної дієти, а також ввести в режим дня активні фізичні навантаження.

Якщо препарат XLS застосовується з метою зниження ваги, то рекомендована схема курсу таблеток передбачає 2 таблетки з кожним прийомом їжі. Таблетки приймаються під час їжі з великою кількістю води. Рекомендований курс-1 місяць. При істотному надмірній вазі таблетки слід приймати три рази на день у вказаній дозуванні незалежно від прийомів їжі. При необхідності курс лікування слід повторити. Інтервал між двома курсами має становити не менше двох тижнів.

Якщо XLS для схуднення застосовується для підтримки маси тіла, то разова дозування застосовується тільки під час прийому калорійної їжі.

Основними показаннями до застосування препарату є надмірна вага, швидкий набір ваги після виходу з дієти, нездатність самостійно контролювати вагу.

До основних протипоказань для застосування препарату належать:

  Вік до 18 років; Вагітність, період лактації; Індивідуальна непереносимість компонентів препарату; ІМТ в межах норми.

З особливою обережністю препарат слід приймати пацієнтам з цукровим діабетом, дисфункцією нирок, що проходять курс лікування інших захворювань, які приймають препарати для зниження рівня холестерину.

XLS для схуднення: відгуки пацієнтів, рекомендації лікарів

Препарат XLS, хоч і не є лікарським засобом, істотно змінює обмін речовин в організмі, тому багато дієтологів і ендокринологи настійно рекомендують пройти базове обстеження перед початком прийому препарату. XLS medical таблетки для схуднення, відгуки про які позиціонують препарат як безпечне ефективний засіб для боротьби із зайвою вагою, можуть виявитися неефективним, якщо причини зайвої ваги лежать в ендокринній площині (гормональні порушення). Тому в разі тривалого періоду прийому жиросжигающих препаратів, препаратів, що блокують абсорбцію жирів в ШКТ, терапія ожиріння або зайвої ваги повинна бути узгоджена з дієтологом або ендокринологом.

Препарат XLS для схуднення позиціонується як безпечний засіб, яке практично не викликає побічних ефектів. Основні побічні ефекти відносяться до розладу функції ШКТ:

  М’який, рідкий стілець; Часті позиви до дефекації; Дискомфорт у животі; Метеоризм; Втрата апетиту; Нудота, блювота.

Враховуючи натуральний склад препарату, таблетки XLS для схуднення можуть викликати алергічні реакції.

Вкрай рідко при прийомі XLS для схуднення відгуки пацієнтів вказують на побічні ефекти з боку центральної нервової системи:

  Дратівливість; Безсоння; Сонливість; Зниження працездатності; Агресія, апатичні стани; Депресія.

Хоча препарат XLS відноситься до біологічно активних добавок, його застосування не повинно бути безконтрольним. При прояві будь-яких побічних ефектів пацієнтам рекомендується припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Препарат XLS для схуднення застосовується як допоміжний засіб у терапії ожиріння. Його застосування поєднується з дієтою, в основі якої збалансований раціон з пониженим вмістом жирів, а також з активними фізичними навантаженнями. При важкого ступеня ожиріння передбачуване зниження ваги при прийомі таблеток XLS для схуднення становить до 5% загальної маси тіла.

Також:

 • таблетки літрамін для схуднення побічні дії
 • Комплекс Літрамін
 • схуднення біологічно активними препаратами