Харчування при випаданні волосся

Харчування при випаданні волосся Харчування при випаданні волосся

При випаданні волосся правильне харчування – це не тільки обов’язкова умова для лікування цієї недуги, а й для лікування всього організму. Причин випадіння волосся може бути багато. Це можуть бути внутрішні хвороби (цукровий діабет, анемія, хвороби надниркових залоз, стрес, збільшення щитовидки, нестача вітамінів в організмі та ін.) При випаданні волосся слід не тільки звернути увагу на причину цієї недуги, але і на харчування, яке так необхідно для зміцнення і зростання волосся, адже волосся також дуже потребують різних корисних речовинах.

Які продукти слід виключити при значному випаданні волосся?

Зі свого раціону харчування при випаданні волосся, навіть якщо ви поки не відвідали фахівця, для виявлення причин цієї недуги, завбачливо буде виключити: гострі, жирні, смажені, консервовані, дуже солоні, копчені, борошняні та солодкі страви; екзотичні продукти, до яких ваш організм поки не адаптувався; алкоголь, тютюнову продукцію і газовані солодкі напої. Також необхідно виключити з раціону будь алергени, особливо коли вам вже відомі продукти, які вам протипоказані.

Яким має бути харчування, якщо випадає волосся

Харчування при випаданні на голові волосся має бути максимально збалансованим і натуральним. Постарайтеся вживати в їжу більше свіжих овочів, фруктів. Особливо позитивно впливають на організм продукти, які ростуть в регіоні, в якому ви живете, оскільки існує думка, що ці продукти краще засвоюються організмом.

Свіжі фрукти та сирі овочі можна сміливо назвати їжею для зміцнення, а також зростання волосся. Вони містять вітаміни, корисні мікроелементи, чудово очищають наш організм від токсинів і шлаків, стимулюють перистальтику за великого вмісту клітковини. Особливо підходять для зміцнення волосся грубі види овочів – це сира капуста, буряк, морква. Дуже важливо їсти ці продукти з шкіркою.

При випаданні волосся правильне харчування, як і в будь-якому випадку, обов’язково передбачає вживання тваринних білків. Рослинні білки теж корисні, але варто врахувати, що вони засвоюються організмом набагато гірше, а також у меншій мірі, ніж білки тварини. Саме тому м’ясо є корисним продуктом при випаданні волосся, який забезпечує наш організм найнеобхіднішим для зміцнення волосся. Звичайно ж, дуже добре в їжу вживати нежирне м’ясо – індичку, курку, яловичину. Також обов’язково включати в раціон при проблемних волоссі слід рибу, як морську, так і річкову.

Якщо ж ви переконаний вегетаріанець і м’ясні продукти для вас є забороною, то не відмовляйте собі в кисломолочних продуктах. Дуже корисні сир, кефір, сметана, ряжанка – це також продукти, які сприяють зміцненню і росту волосся. Вони корисні всім (молочний білок засвоюється організмом легше і швидше, ніж м’ясо), однак для вас це просто необхідність.

Деякі види складних вуглеводів дуже корисні при випаданні волосся (від них, до речі, не повніють, якщо їсти в розумних кількостях). Правильне харчування при даній проблемі обов’язково передбачає прийом в їжу круп, макаронів з твердих сортів пшениці, хліба з висівками. Якщо побоюєтеся за свою фігуру, то намагайтеся їх їсти в першій половині дня, також не вживати з білками.

Пам’ятайте, що в харчування для зміцнення волосся ви повинні обов’язково включати також горіхи, рослинні олії, насіння. Дуже корисні лляна, оливкова, конопляне масла, а також пророщена пшениця. Рослинними оліями заправляйте салати, додавайте каші, добре випивати з ранку натщесерце по столовій ложці олії.

При випаданні волосся обов’язково ви повинні отримувати з їжею такі «корисності» як фосфор, селен, калій, сірка, залізо, мідь, марганець, кремній, цинк, вітаміни РР, Н, В2, В5, В6, С. Випадання волосся не завжди вказує на брак якого елемента в організмі. Часом це може бути сигналом, що якийсь компонент в надлишку або відбулося порушення обміну його в організмі.

Також при випаданні волосся потрібно пити більше рідини, особливо компотів, соків, морсів. Добре також, якщо дозволить фахівець, почати приймати вітамінні комплекси. Але не завжди це корисно, оскільки часом достатньо тих вітамін, які надходять в організм з їжею.

Також:

  • хто виграв у шоу Зваженні і щасливі у 2014 році
  • їжа яку я вживаю багато калорійна сайт який використовують зваженні і щасливі
  • дієта при випаданні волосся
  • неповне випадання піхви у корови та лікування