Харчування і тренування ектоморфа | Будь у формі

Харчування і тренування ектоморфа | Будь у формі Тренування ектоморфа

З метою максимального набору м’язової маси, єктоморфам слід використовувати сплати сесії (розділіть головні м’язи тіла на групи, і виділіть кожної м’язової групі окреме тренування).

Щоб стимулювати ріст м’язів, часто міняйте свою тренувальну програму і режим тренувань. Єктоморфам потрібно зосередитися на інтенсивних вправах з важкими вагами. Тренування ектоморфа повинна бути інтенсивною, але короткою.

Кардіо тренування ектоморфа

Тренувальна програма ектоморфа не повинна містити багато аеробних кардіо вправ. оскільки це буде обмежувати прогрес у наборі маси. Аеробні кардіо сесії не повинно тривати довше, ніж 20 хвилин з регулярністю не більше 2 рази на тиждень, для кращих бодібілдинг результатів.

Силове тренування ектоморфа

Під час силового тренування ектоморфи повинні використовувати важкі ваги при наявності більш низького числа повторень (5-10), дані тренування стимулюють зростання глибоких м’язових волокон різних м’язових груп. Дайте вашим м’язам достатній відпочинок між підходами (мінімум 60 секунд) і між вправами на різні групи м’язів (принаймні 5 хвилин). Єктоморфам корисно іноді включати в свою тренувальну програму суперсети, тренування за методом «піраміди». форсовані повторення та інші високоінтенсивні техніки тренувань. Силову програму тренувань ектоморфа см. тут – Програма тренувань на масу.

Ектоморфи мають дуже високий природний рівень метаболізму, їм потрібно більше часу на сон для коректного відновлення після тренувань. Ектоморфи повинні спати не менше 8 годин вночі, також допускається періодичний денний сон і дрімота. У ектоморфов більш високий ризик заробити перетренированность. бажано перенести тренування якщо ви відчуваєте себе втомленим.

Харчування ектоморфа

Оскільки організм ектоморфов використовує всі поживні речовини дуже швидко, харчування для них має колосально важливе значення. Для підтримки м’язової маси і ваги тіла потрібна здорова, збалансована дієта. Харчування ектоморфа має включати в себе від 5 до 7 невеликих прийомів їжі кожен день, з високим вмістом повільно переварюваних вуглеводів (цільні зерна, боби і т. д.) і з дуже високою кількістю білка, для живлення м’язів. Споживання білка має бути збільшено на рівень 2-3 грами на кожний кілограм ваги тіла. Харчування перед тренуванням і харчування після тренування – обов’язково!

Також:

  • програма тренувань для ектоморфа
  • ектоморф програма тренувань
  • програма тренувань ектоморфа