Харчування і програма для сушки м’язів – сушка без втрати м’язів

Харчування і програма для сушки м’язів – сушка без втрати м’язів Харчування і програма для сушки м’язів

Сушка м’язів – це цілеспрямований процес спалювання жирових відкладень. Головна його мета – максимальне збереження м’язової маси. Домогтися цього досить складно, оскільки в результаті будь-якої дієти спалюється не тільки жир, але і м’язи.

Саме підшкірний жирок заважає блищати м’язам в усій красі. Перше, що вживають бодібілдери – дієта, тобто особливе харчування при сушінні м’язів. Але скинути один тільки жир не вийде, так як це природний процес.

В результаті сушіння першими зменшуються саме м’язи, як джерело глікогену, який організм і буде використовувати спочатку. Не слід лякатися, що через деякий час жирок залишиться, а м’язової маси стане менше. Це тільки перша стадія сушіння, яка означає, що вуглеводи урізані правильно. Далі в хід підуть «резервні» жирові джерела, тому зменшення жирових прошарків настане тільки тоді, коли запас цього мінералу виявиться мінімальним.

Як уникнути втрати м’язової маси при сушінні м’язів?

Включення в раціон вуглеводів, навпаки, відіб’ється на запасі глікогенів, які, в свою чергу, змусять м’язи вирости. Так само пояснюється і стабільну вагу на початку активних фізичних навантажень і інтенсивному зростанні м’язової маси. У процесі тренувань відбувається спалювання жиру. а глікоген накопичується в порожніх м’язах – такого ефекту можуть домогтися тільки новачки.

Аеробні навантаження

Треба звернути увагу на аеробні навантаження. які володіють відмінним жиросжигающим ефектом, оскільки посилюється здатність організму спортсмена засвоювати кисень, який-і сприяє зменшенню жирової тканини.

Вчені встановили, що займаючись аеробного навантаженням по 45 хвилин 4 рази на тиждень можна без урізання калорій домогтися зменшення підшкірного жиру. Він витрачається на енергію, тобто витрата жиру починається вже на клітинному рівні.

Крім того, треба сконцентруватися на корисних інтервальних тренуваннях. У процесі чергування періодів високоефективних занять з вправами низької ефективності надовго зберігається хороший рівень метаболізму і опрацьовуються всі м’язи.

Багато хто вважає, що така програма для сушки м’язів творить чудеса. Якщо протягом року дотримуватися цього режиму тренувань, то можна досягти максимальної рельєфності і позбутися від зайвих кілограмів.

Низькокалорійна дієта

Не слід сильно захоплюватися низькокалорійною дієтою, вона може привести до втрати м’язів навіть при інтенсивних фізичних навантаженнях. Усі м’язи, які були напрацьовані протягом декількох місяців можна втратити всього за 4 тижні. Набагато кращий ефект дає не надто суворе харчування.

Як утримати м’язову масу?

Утримати м’язову масу дозволить споживання білка, якого повинно щодня надходити в організм 2,2-2,5 г / кг маси тіла, так як він буде використаний як альтернативне джерело енергії. Не варто нехтувати перекусом, яким слід випереджати вправи для сушки м’язів, та ж рекомендація для поповнення запасів білка після занять. Зовсім відмовлятися від вуглеводів нераціонально, це зробить організм млявим, а загальний настрій пригніченим.

Харчування під час сушіння

Мінімальну дозу цукру треба залишити, хоча краще використовувати багаті вітамінами поживні продукти, такі як овочі, фрукти і молоко. Від правильних жирів теж немає сенсу відмовлятися. Ними багаті авокадо, горіхи, оливи і рослинні масла. Жирні види риби можна вживати в невеликих кількостях. Сухофруктів і трансжирів слід уникати, вони не принесуть ніякої користі, тільки завадять успіху. Харчуватися треба часто, малими порціями і не забувати про добавки з вітамінно-мінеральним комплексом, який допоможе заповнити потреби організму.

Також:

  • вправи на сушку
  • програма для просушки мязів
  • сушка мязив