| ¤ Харчування гімнасток ¤ | | ВКонтакте

| ¤ Харчування гімнасток ¤ | | ВКонтакте Відкрита група

Постійно є перед сном для більшості людей є нормою і повсякденною річчю. Немає нічого ганебного в тому, щоб перекусити пізно ввечері, особливо коли ми голодні, ми все це робимо.

Але коли це входить в нашу щоденну звичку, це може негативно позначитися на нашому здоров’ї, самопочутті та сні.

Показати повністю.. Найбільш небезпечним є не тільки щоденний прийом їжі перед сном, але і вживання в цей момент продуктів, які надають найбільш негативний вплив на сон, фізичну форму і стан організму.

Давайте познайомимося з цими гіршими продуктами, які не варто їсти перед сном:

1. Морозиво

Найгірше, що можна їсти перед сном

Воно є дуже підступним продуктом з ефектом подвійного впливу. З одного боку, морозиво є дуже приємним і втішним ласощами, але з іншого боку, воно є одним з найшкідливіших продуктів, які можна вживати перед сном. Воно містить багато жиру, який під час нічного сну перетравлюється дуже повільно, а також містить багато цукру.

2. Червоне м’ясо

Найгірше, що можна їсти перед сном

З червоним м’ясом проблема полягає в тому, що воно сильно завантажує ваш організм великою кількістю білків і жирів, і займає для перетравлення більше часу, ніж всі інші продукти. Таким чином, вашому тілу під час нічного сну зовсім не залишиться часу для відпочинку, воно постійно буде зайнято переварюванням важкої їжі.

3. Паста

Найгірше, що можна їсти перед сном

Паста є дуже смачним і ласим блюдом, яким багато людей втамовують свій голод перед сном, але пасту не рекомендується вживати на ніч. Вона містить багато вуглеводів, а також кількість калорій в пасті більше, ніж у багатьох інших продуктах. Ці калорії можуть у майбутньому помітно позначитися на вашій талії не в кращу сторону.

4. Піца

Найгірше, що можна їсти перед сном

Для багатьох людей замовити піцу додому пізно ввечері і з’їсти кілька великих шматків стало регулярної звичкою. Але ці люди не замислюються про те, що є перед сном піцу є не кращим варіантом. По-перше, піца містить занадто багато калорій, щоб вживати її безпосередньо перед сном. По-друге, шар томатного соусу має високий рівень кислотності, що може викликати печію. Ви ж не хочете прокидатися через це посеред ночі?

5. Алкоголь

Найгірше, що можна їсти перед сном

Ми частенько тягнемося до келиха з міцним напоєм, думаючи, що він допоможе нам розслабитися і швидше заснути. Це є поширеною помилкою, що алкоголь забезпечить нам міцний і глибокий сон. Хоча це і правда, що він володіє розслаблюючим і заспокійливим ефектом, він не забезпечує повноцінний освіжаючий і відновлювальний сон. Алкоголь викликає зневоднення організму і перешкоджає нормальній роботі відновних функцій організму під час сну.

Ми познайомилися з найпоширенішими продуктами, вживання яких на ніч може чинити негативний вплив на організм. Тепер, коли ви знаєте, що можна їсти перед сном, а що не рекомендується, ви можете зробити значний внесок своє здоров’я, самопочуття і якість сну, виключивши ці продукти зі свого раціону перед сном.