Вуглеводи для схуднення | Уроки харчування

Вуглеводи для схуднення | Уроки харчування Вуглеводи для схуднення

Вуглеводи – це найважливіший постачальник енергії для людини. Тому, якщо у вашому організмі нестача вуглеводу. то це може призвести до порушення обміну речовин, втоми, поганого настрою і браку енергії. Всі ці «принади» відчувають на собі ті, хто хочуть скинути вагу на низкоуглеводной дієті.

Організм поступово починає заповнювати дефіцит енергії за допомогою м’язової тканини, забираючи з неї глікоген. Подібна «підміна», як правило, призводить до дуже серйозних наслідків, наприклад, зривів з дієти. тягою до солодкого і, як наслідок, повернулися кілограми і зайву вагу.

Вуглеводи для схуднення

Прості вуглеводи містяться в тортах, тістечках, пиріжках, шоколаді, зефір – у всьому, що містить цукор і білу муку. При попаданні в організм такі вуглеводи призводять до різкого стрибка цукру в крові і, надалі, відкладенню запасів жиру.

Складні вуглеводи – це полісахариди, які, як правило, містяться в крупах (гречка, бурий рис. вівсянка, проросла пшениця, хліб з грубого помолу з висівками). Вони переробляються в організмі людини довгий час, при цьому не викликаючи підвищення цукру в крові.

Наприклад, чи можна схуднути за допомогою ананаса ви можете дізнатися з цієї статті: http://vesanet. org/241-ananas-dlya-pohudeniya. html

Вживаючи в їжу прості вуглеводи, ми наповнюємо організм зайвим цукром, в той час як складні дають нам можливість швидко наситити організм і довгий час не відчувати почуття голоду і нестачі енергії.

Вуглеводи, багаті клітковиною . містяться в бобових, морській капусті та ячмені, а так само в фруктах (персиках, яблуках, грушах) і овочах (огірках, буряку, моркви, редьці). При попаданні в кишечник клітковина набухає, сприяючи виведенню холестерину і благотворно впливає на роботу травного тракту. Так само овочі і фрукти багаті вітамінами, які дуже важливі для організму і процесу схуднення.

Вживаючи в їжу достатню кількість вуглеводів, а вона повинна складати 50% від добової калорійності вашого раціону . ви завжди будете сповнені енергії, нервова система буде отримувати достатнє харчування, як наслідок – у вас буде гарний настрій.

Ще дуже важливий плюс, який ви отримаєте – вас не буде тягнути на солодке. за умови, що всі вуглеводи у вашому раціоні будуть з групи складних.

Вибирайте правильні вуглеводи і незабаром помітите результат.

Сподобалася стаття? Поділіться, будь ласка з друзями:

Також:

  • вуглеводи для схуднення