Все про Шерон Стоун: параметри, стиль Стоун, дієта Шерон, догляд за шкірою

Все про Шерон Стоун: параметри, стиль Стоун, дієта Шерон, догляд за шкірою Все про Шерон Стоун: параметри, стиль, дієта, догляд за шкірою

Коли п’ять років тому косметичний бренд DIOR запропонував їй співпрацю, Шерон Стоун прийшла на зустріч з босами компанії без краплі косметики. Розрахунок був простий: вони повинні побачити її справжнє обличчя. Але налякати нікого не вдалося: Шерон в будь-якому вигляді бездоганна.

ВСЕ ПРО Шерон Стоун: ПАРАМЕТРИ

    народилася 10 березня 1958 року в Мідвіллі, США Зріст: 174 см, Параметри: 91-63-91 см Сімейний стан: розлучена. Була одружена з продюсерами Джорджем Інгланд-мол. і Майклом Грінбург, видавцем Філом Бронштейном. Має трьох прийомних синів – Роана (13 років), Лейда (8 років) і Куїнна (7 років) Найвідоміші фільми: «Основний інстинкт» (1992), «Казино» (1995), «Альфа Дог», «Основний інстинкт-2» (Обидва – 2006)

– Не дуже стежу за своїм раціоном, – говорить Шерон. – Коли у тебе діти, це складно. Жити не можу без гіркого шоколаду з перцем кайенский і вишнею. Але якщо помічаю, що трохи набрала у вазі, сідаю на картопляну дієту – вона допомагає скинути близько 3 кг. Обов’язкова умова – відмова від усього мучного і дворазове харчування, що не перевищує 600 ккал на добу. За три дні в цілому дозволяється з’їсти всього 100 г відвареної курки, 150 г відвареної нежирної риби, 50 г твердого сиру, варене яйце і 200 мл картопляно-грибного супу. Меню допускає щодня крихітну порцію овочевого салату, дві невеликі картоплини в мундирі і чай. І ще – на четверту добу раціон складається тільки з кавуна. До речі, ця звіряча дієта дозволила Стоун спокійно почувати себе перед камерою в останньому фільмі «П’ять доларів на день», де актриса блищить в купальнику.

Раніше Стоун не могла прожити без інтенсивного фізичного навантаження і дня. В результаті заробила мікроінсульт і розшарування хребетної артерії. У пресі навіть з’явився термін «синдром Шерон Стоун» – для жінок, виснажливих себе тренуваннями. Тепер зірка бережеться, займається лише пілатесом і намагається більше ходити пішки. На думку актриси, у неї є одна вада – «Занадто худа попа». Тому Шерон зациклена на спеціальних вправах, які допомагають підкачати сідниці.

Це не завадило 51-річної Стоун торік з’явитися на обкладинці журналу Paris Match топлес, змусивши більшість голлівудських колег позеленіти від заздрості. Її шикарним формам могла б позаздрити навіть. вона сама – років двадцять тому.

СТИЛЬ СТОУН І ГАРДЕРОБ

Шикарна жінка завжди повинна виглядати на всі сто – цим правилом Шерон Стоун керується і в приватному житті.

Тому побачити актрису в легкій шубці з актуальним зараз леопардовим раскрасом, що штовхає перед собою візок, – звичайна справа.

Зі своєю любов’ю до багатошаровості Стоун потрапила прямо в точку. Картата сорочка «з чужого плеча» поверх футболки – модний тренд сезону.

Шерон ретельно відстежує тенденції. Вік не привід відмовлятися від рваних джинсів, настільки популярних у молоді.

Також:

  • шарон стоун