Вправи для схуднення живота – ефективна зарядка в домашніх умовах

Вправи для схуднення живота – ефективна зарядка в домашніх умовах Вправи для схуднення живота

Якщо порушується баланс між надходженням калорій і їх витратою, в різних частинах тіла з’являються жирові відкладення. Деяким доводиться шукати способи, як схуднути в животі, інші стурбовані повнотою стегон або боків. Боротьба з надмірною вагою за стрункість фігури повинна бути комплексною. Це контроль харчування, вживання відповідних продуктів, заняття на тренажерах, щоб м’язи в області черевного преса отримали необхідне навантаження і тонус. Вправи для схуднення живота, регулярно виконуються в домашніх умовах, допомагають усунути в’ялість м’язів і зробити талію стрункішою. ??

Як підібрати найкращі вправи

Вибирати вид спортивного навантаження слід виходячи з результатів, яких необхідно досягти. Якщо жирові відкладення спостерігаються не тільки в зоні черевного преса, а й на стегнах, сідницях, причому надмірна вага не дуже великий, виявляться корисні оздоровчі пробіжки, гімнастика, аеробіка та інші види фізичної активності. Наприклад, для схуднення в області живота можна використовувати різні тренажери.

Сидіти на дієті під час виконання вправ не потрібно, але скорегувати раціон варто. Перш за все, краще відмовитися від харчування напівфабрикатами, смаженої їжі, не переїдати.

Так як схуднути в животі за допомогою домашніх тренувань можна, правильно чергуючи навантаження і відпочинок, найкраще займатися через день. Найкращий час для вправ – з 11 до 14 години та з 18 до 20 годин. Важлива умова успішної тренування – вона повинна починатися не раніше, ніж через дві години після останнього прийому їжі, і не пізніше, ніж за дві години до сну.

Кожне заняття має починатися з розминки. У перші кілька днів можуть боліти м’язи, але потім все нормалізується. Приблизно через місяць регулярних тренувань вдасться втягнутися, і тоді доведеться думати про збільшення навантаження, оскільки ефективність колишнього комплексу знизиться.

Домашня гімнастика для схуднення живота

Виконуючи різні вправи, щоб схуднути в животі, слід пам’ятати, що жінка повинна залишатися жінкою, якій надмірно рельєфна мускулатура, “кубики” розвиненого черевного преса йдуть в дуже рідкісних випадках.

Для швидкого схуднення цілком достатньо виконувати 3-4 вправи, 2-3 підходи по 15-25 повторень. Їх можна включати в ранкову зарядку.

Скручування

Спина і ступні на підлозі, долоні на потилиці, лікті розведені. Видихаючи, піднімати верхню половину тулуба до колін. Затримавшись на деякий час, на вдиху повернутися у вихідну позицію.

піднімання ніг

Поперек щільно притиснута до гімнастичному килимку, прямі ноги вертикально підняті верх, руки витягнуті уздовж тіла. Плавно опускати ноги, майже торкаючись підлоги п’ятами. Затримавшись на секунду, повернутися у вихідне положення. Потрібно стежити, щоб поперек не відривалася від підлоги.

Брас на спині Тренування преса

Щоб зміцнити м’язи черевного преса і швидко схуднути в животі, будинки корисно виконувати такі вправи:

  У положенні лежачи зігнути коліна, стопи на підлозі, долоні на потилиці, лікті в сторони. На видиху піднімати верхню частину тіла в колін. Лягти, руки вздовж тіла. Переміщати випрямлені ноги так, щоб їх пальці торкнулися килимка вище голови. Початкове положення колишнє, піднімати випрямлені ноги від підлоги на мінімальну висоту 20-25см. Сісти на килимок, спина пряма, руки біля стегон. Напружити м’язи живота і плавно перекинутися тому, зберігаючи прямий кут між тілом і випрямленими ногами. Потім повернутися у вихідне положення.

Як прибрати жир зі стегон

Щоб стати стрункішою, корисно щоранку в домашніх умовах виконувати вправи нескладної зарядки для схуднення живота у стрункості ніг:

Просте і корисна вправа для розминки: біг на місці з високим підніманням колін, щоб стегно виявлялося перпендикулярно тілу. Тренуються черевні м’язи, ефективно спалюється жир внизу спини. Ноги на ширині плечей. Нахиляючись вправо, одночасно піднімати ліву руку над головою. Повторити для іншої сторони, помінявши руку. Стегна під час нахилів не повинні міняти положення, спина не повинна подаватися вперед або назад, утворюючи площину із задньою поверхнею ніг. Для схуднення живота і боків корисно робити неглибокі присідання. Ноги ширше плечей, ступні паралельні. Присідати поперемінно на ліву і праву ногу до рівня сидіння стільця, спина пряма. Лежачи на гімнастичному килимку, підняти випрямлені ноги і почати крутити уявні велосипедні педалі. Корисно чергувати обертальні руху, здійснюючи їх вперед і назад. Вправи для стрункості ніг

Не секрет, що жирові відкладення утворюються не тільки на животі, а й на ногах. Тому також хочеться схуднути в стегнах, литках, сідницях.

Найпростіше вправа – махи. Для утримання рівноваги краще тримаються за спинку стільця, махаючи кожною ногою вперед, назад, вбік. Щоб не сталося травми, потрібно, щоб м’язи були гарненько розігріті. Ще один вид корисної спортивного навантаження, щоб ефективно схуднути, можна отримати, використовуючи невисоку підставку – “сходинку”. Протягом 5-10 хвилин ставити на неї спочатку одну, потім іншу ногу, потім аналогічним чином “спускатися”. Для тренування стегон і сідниць потрібно лягти на бік, нижня рука зігнута в лікті і спирається в килимок, долоню верхньої руки в області живота також упирається в підлогу. Відірвати від підлоги стегна, спираючись на руки і стопи. Спина і задня поверхня ніг утворюють одну площину. Вправа допомагає схуднути в животі, тренує різні м’язи. Його потрібно виконати для обох сторін тулуба. Лежачи на боці, нижню долоню покласти під голову, верхню – на талію. Розуміти на видиху випрямлену верхню ногу максимально вгору. Виконати вправу для іншої сторони. Сидячи і спираючись ззаду на руки, намагатися торкнутися підлоги колінами зігнутих ніг праворуч і ліворуч від тулуба. Якщо ноги повні в литках, для їх похідні корисно перекочувати вагу тіла з п’яти на носочки. Щоб схуднути в литках, встати на одну ногу, другу схрестити позаду, підніматися на шкарпеточку. Для утримання рівноваги дотримуватися за спинку стільця або стіну. Домашні вправи для схуднення боків живота

  Встати прямо, ноги на ширині плечей. Випрямлені руки підняти. Здійснювати нахили вперед, вправо, вліво, по 15 в кожну сторону. Початкове положення колишнє, долоні зчеплені на грудях. Обернутися три рази вліво, потім три рази вправо, в кожну сторону 15-20 разів. Сидячи на стільці і зберігаючи рівновагу, підтягнути коліна до грудей, обхопивши їх руками. Повільно повернутися у вихідну позицію. Досить 8-10 разів, 2-3 підходу. Зберігаючи рівновагу на стільці і контролюючи, щоб п’яти торкалися підлоги, відхиляти тулуб назад. Для страховки ззаду можна покласти матрац і м’які подушки. Лежачи на килимку, підняти без допомоги рук тіло, розташувавши його вертикально, спина пряма.

Також:

 • Зарядка для схуднення та харчування в домашніх умовах
 • гімнастика в положенні лежачи на килимку
 • зважені та щасливі розминки
 • фото вправ для живота щоб зник через місяць
 • як схуднути без діэт в животі в домашніх умовах
 • як схуднути в животі литках стегнах?
 • які виконувати вправи щоб зник живіт