Вправи для схуднення живота для чоловіків: програма тренувань

Вправи для схуднення живота для чоловіків: програма тренувань Вправи для чоловіків для схуднення живота: красива фігура і відмінне здоров’я

Раніше чоловіки дбали виключно про роботу та сім’ю, звертаючи увагу на здоров’я і свою фігуру тільки при виникненні проблем. У наш час з кожним роком все більше число чоловіків спантеличуються станом своєї зовнішності. Вони хочуть добре виглядати і мати красиву фігуру, а саме плоский живіт. Тому фізичні навантаження стають дуже важливі, а вправи для схуднення живота для чоловіків надають позитивну дію і на здоров’я.

Багато чоловіків вважають себе гарними в будь-якому стані, тому не дуже переймаються фізичними вправами, а даремно. Зайва вага впливає не тільки на ставлення оточуючих, але і на здоров’я: погіршується робота серця, печінки, нирок, з’являється ризик виникнення хронічних хвороб, діабету, раку, серцево-судинних захворювань. Що б уникнути цього, варто стати трохи активніше. Вправи для схуднення врятують Вас від лікарень і подарують багато гарного настрою.

Як з’являється живіт

Сучасне суспільство прискорює темп свого життя. Це веде до неправильного харчування: прокинутися, швидко поїсти і бігти на роботу; на роботі невеликий перекус і знову за справи; додому повертаємося втомленими, на швидку руку готуємо вечерю і вирушаємо спати. При такому режимі цінується швидка їжа, а вона не завжди корисне: набагато простіше з’їсти фаст-фуд, ніж приготувати обід. Тому однією з причин недоліків фігури є неправильне харчування.

Другим фактором можна вважати недолік активності. Якщо робота сидяча, а обід вийшов щільним, отримані калорії не підуть у справу, а отложатся у вигляді підшкірного жиру. Таке завжди трапляється, коли тіло не отримує необхідні фізичні навантаження. Дістати жир дуже легко, а от для того, щоб позбутися від нього, доведеться попрацювати.

Ви могли помітити досить струнких людей, живіт яких сильно виступає. Іноді таке відбувається через зловживання алкоголем. Алкогольні напої можна не виключати з раціону, але вживати слід в обмежених кількості. На час виконання курсу вправ краще взагалі утриматися від спиртного.

Харчування для схуднення

Перше, і найголовніше в здоровому харчуванні, – відмова від фаст-фуду. Це зменшить кількість цукру і жиру в організмі. При вживанні фаст-фуду знижується швидкість спалювання жирів, збільшується апетит. Так само великою кількістю цукру організм можуть постачити цукерки, печива, чіпси, смажену картоплю і т. д.

Відмовтеся від перекусів. Не “кусочнічать» між прийомами їжі і не їжте пізно ввечері. Як було сказано, при нестачі активності зайві калорії відкладаються в тілі, а саме це і відбувається, коли Ви лягаєте спати після їжі. Голодувати категорично не можна, тому, якщо дуже хочете їсти, то тримайте поруч наприклад сир, йогурт або інші нізкоглікеміческім продукти.

Є дуже ефективна методика контролю ваги і поліпшення зовнішності: сироїдіння. З кожним роком в числі шанувальників цієї дієти багато чоловіків. Сильна стать не так вимогливий до сервіровки столу і точності рецептів, тому може спокійно вживати в їжу сире м’ясо. Сире м’ясо дуже корисно. Наприклад в Японії дуже люблять сире м’ясо і рибу, і ця країна займає одне з перших місць серед найбільш здорових і «худих» країн.

Вправи для схуднення

Всі фізичні вправи мають кілька позитивних ефектів: зміцнення здоров’я і підтримання організму в тонусі, збільшення об’єму м’язів і зменшення жирової тканини. Однак, варто нагадати, що не весь жир слід прибирати. Буде нормальним присутність його невеликої кількості на животі, адже жир захищає внутрішні органи. Тому необхідно стежить за своєю вагою, а ще краще вести щоденник тренувань. Пізніше, подивившись його, Ваш тренер зможе допомогти в поліпшенні результатів.

Чоловікам варто підготуватися до важких вправ для схуднення живота. П ри виборі вправ слід виконувати ті, які вимагають великої витрати енергії. Можна використовувати так само аеробіку по закінченні тренування. Так ви зможете поступово розслабитися.

Однак найбільш дієвими є кардіо-і силові тренування: біг, велосипед, стрибки зі скакалкою, ходьба, вправи з обтяженнями. Спочатку Вам буде важко, але, поступово, стане помітно наскільки сильно все змінилося. Ви зможете легше дихати, рухатися, підтягнете живіт і виправите поставу. Ви отримаєте задоволення вже від того, що побачите що зменшуються сантиметри.

При фізичному навантаженні витрачається енергія, витрачається цукор в крові, розщеплюються жирові клітини. Завдяки цьому і відбувається зменшення обсягів живота і підвищується метаболізм. Тобто ви будете витрачати стільки ж енергії, скільки будете споживати, саме так проявляється дія фізичних вправ. Тренуватися рекомендується 7 днів на тиждень по один-два години.

Якщо Ви хочете використовувати скакалку, то можете займатися на ній 20 хвилин після тренування або по 5 хвилин після кожних двох вправ. Спортивну ходьбу можна тренувати три рази на тиждень. Для освіти всіма бажаних кубиків, качайте прес. Так само дуже ефективні підйоми корпусу і ніг. Результат зможете побачити вже після кількох днів тренування.

Також:

  • вправи для похудання
  • вправи для зменшення живота на велотренажері
  • які вправи для зменшення живота
  • фізичні вправи для схедненя чоловікови
  • комплес вправ для схуднення чоловіки
  • Зменшеня живота
  • дієти вправи для схуднення
  • дієта для зменшення живота чоловики
  • вправи для схуднення чоловіків
  • вправи для підтримання фігури