Вправи для схуднення живота, боків і талії + відео

Вправи для схуднення живота, боків і талії + відео Вправи для схуднення живота, боків і талії + відео

Бока і живіт – традиційні «проблемні зони» у більшості жінок. Жир тут накопичується практично миттєво, а йде дуже важко.

Тому, якщо вам хотілося б стати володаркою осикою талії і плоского животика, без вправ тут не обійтися.

Найпростішим вправою для схуднення живота і боків є кручення обруча. Обруч бажано придбати більш обважений. Або звичайний засипати піском або купити сучасні з масажним ефектом хулахуп. Необхідно крутити обруч щодня від 45 хвилин в день заради гарного результату. Зручно крутити обруч під перегляд фільму або серіалу. Звичайно, крутіння обруча не можна вважати основним вправою. Він повинен послужити як додатковий корректировщик талії.

Вправи для схуднення живота і боків з гантелями

  Нахили в різні боки. Самі звичайні нахили корпусу з піднятою рукою над головою. На кожну сторону зробіть по 15 нахилів, зробіть у 4 підходи. У руках гантелі до 2 кг. Робіть просто нахили без підняття рук, намагайтеся якомога нижче нахилити корпус, так щоб відчути бічні м’язи.
  Початкове положення тіла – ноги розставлені широко і напівзігнуті. У руках гантелі. У кожну сторону тягніть руку з гантелей, так щоб сильно тяглися косі м’язи живота. Дивіться, руки не потрібно викидати в бік, як удар, а потрібно тягнути руку, а за нею і корпус. Один раз вважається, коли по черзі руки тяглися в обидві сторони. Зробити по 20 разів і в 3-4 підходи.
  Тримаючись за опору однією рукою, другий тримайте на плечі з гантелей. Піднімаєте одночасно ногу назад на 45 градусів і підробляєте талією. Виходить як маленька «скріпка». Зробити по 15-20 разів на 3-4 підходи.

Вправи для схуднення живота і боків без обтяжень

  Самі звичайні нахили корпусу теж допомагають прибрати боки. Нахиляйтеся в усі 4 сторони і вважайте це за один раз. В один підхід робіть 15-20 разів, всього 4 підходи.
  Робіть пріседи до рівня колін. Руки в початковому положенні тримайте в замку на стороні правого стегна. Встаючи з приседа описуйте руками півколо піднімаючи їх до лівої сторони. У цій вправі добре тягнуться косі живота. Зробіть раз 15 в 4 підходи.
  Скручування на підлозі. За голову можна взяти 4 кг гантелі або просто зчепити замок. Ноги зігнуті в 90 градусів. При підйомі голови, лівий лікоть тягнеться до правої ноги і вона теж тягнеться назустріч. Також і з правою стороною. Вправу виконуйте максимально швидко, чергуючи руки і ноги. Зробіть 60-80 разів.
  Ляжте на підлогу на одну зі сторін. Нижню ногу, на якій лежите відведіть назад і зігніть. Верхню ногу піднімайте і робіть півколо навколо спинки стільця. Покладіть стілець на підлогу, так щоб можна було його огинати піднятою ногою. Краще робити цю вправу, коли на ногах надіті обважнювачі. По 15 разів в 4 підходу.
  Лежачи на одній стороні, одночасно піднімайте і корпус, як би згинаючись посередині. Вправа нагадує «скріпку». Зробіть 60 разів для опрацювання преса і боків.

Вправи для схуднення живота і боків з фитболом

  Сядьте прямо на фітбол. Зафіксуйте спину і стопи, корпус нерухомий. Рухайте сідницях м’яч вправо і вліво. Будьте уважні і стежте, щоб не було нахилів корпусом вперед або назад. Правильне виконання вправи максимально задіє косі м’язи живота. На кожну сторону зробіть по 60 разів.
  Стоячи на колінах, покладіть фітбол біля правого боку. Ліву ногу зігніть в коліні і поставте вперед. Правою рукою тримайте м’яч, а ліву руку за головою. Нахиляйтеся в ліву сторону. Жорстко зафіксуйте ноги, працювати повинен тільки корпус, тільки боки. У кожну сторону по 40 разів.
  Лежачи на одній стороні на фитболе, піднімайте верхню ногу. Спирайтеся на руку. Це складна вправа, не для новачків. На кожну сторону по 50 разів.
  Лежачи на підлозі, зігніть ноги в 90 градусів, затисніть ними м’яч. І піднімайте ноги з м’ячем на себе, робіть швидко в темпі. Виходьте на 120 раз в кількості.

Також:

 • вправи для схуднення живота і боків
 • які вправи робити щоб небуло живота фото
 • ояк похудати в животі і боках які вправи робити відео
 • нахили в сторони видео
 • нахили в боки
 • кручення обручу
 • вправи на боки відео
 • вправи для схудненя живота і боків онлайн
 • вправи для схуднення живота та боків відео
 • вправи для похудання в зоні талії