Вправи для схуднення в басейні

Вправи для схуднення в басейні Вправи для схуднення в басейні

Вправи у воді для басейну – це поєднання аеробного та силового навантаження, яка відрізняється дуже високою ефективністю і відмінно підходить для схуднення. Займаючись, доводиться долати опір води, але при цьому втома практично не відчувається і тому вправи можна виконувати протягом довгого часу.

Головні правила схуднення в басейні

– Ідеальна температура для занять з метою схуднення – від 24 до 30 градусів. Коли вода занадто прохолодна, жир в організмі буде погано спалюватися.

– Займатися необхідно мінімум двічі на тиждень. Важливо знати, що заняття у воді для схуднення більш ефективні в разі чергування виконання вправ і плавання різними стилями. Тривалість такого комплексу повинна бути не менше 1 години.

– У басейні корисно робити дихальну гімнастику. Для цього особа опустіть у воду, попередньо набравши в легені максимально можливу кількість повітря. Плавно видихайте набране повітря, залишаючись під водою.

– Гарну дію на всі проблемні зони у жінок – м’язи живота, ніг, стегон і спини – має плавання без рук. Тримаючи в руках м’яч або дошку, докладете всіх зусиль для руху за рахунок ударів ногами по поверхні води.

– Для набуття стрункості у воді корисні дитячі ігри – піднімайте вгору бризки руками або ж ногами – так ви зміцните відповідні м’язи.

– Робіть у воді антицелюлітний масаж. Він виконується так: складіть руки разом і проводите із зусиллям поряд з поверхнею живота, сідниць і стегон.

Крім того, для отримання хороших результатів дотримуйтесь принципи здорового харчування.

Виберіть стиль плавання для схуднення

Вправи будуть ефективніше для схуднення при чергуванні їх в басейні з плаванням. Завдяки плаванню в різних стилях стає можливим опрацювати різні групи м’язів, не перевантажуючи серцевий м’яз.

Додатковий бонус – при зміні інтенсивності навантаження в організмі значно активізується процес спалювання жирів.

Стиль, виконувати який найскладніше, але найбільш ефективно – батерфляй. Плавайте так не більше 6 хвилин і переходите на більш спокійний стиль.

Наприклад, «кроль» – таким чином можна плавати 20, а то і 30 хвилин.

Також до спокійним відносять і плавання «брасом» – він менше за інших впливає на зниження ваги, але тут ефективно опрацьовуються групи м’язів всього тіла.

Найкращі вправи для схуднення, що виконуються в басейні

Махи ногами. Встаньте у воді по шию і витягніть руки вперед, діставайте правою ногою долоню, тримаючи ногу прямо. Робіть 10 разів на кожну ногу.

Зведення і розведення рук. Виконання такої вправи розвиває м’язи рук. Стоячи по шию у воді і тримаючи зігнуті в колінах ноги на ширині плечей, розведіть прямі руки в сторону і робіть загрібають руху долонями. Слід виконати 3 підходи по 10 разів.

«Балерина». Завдяки такому вправі тренуються м’язи спини і постава. Вода повинна діставати плечей. Тримайте спину прямою і, зігнувши ногу в коліні, підтягніть її до попі, покладіть руки на пояс і нахиляйтеся вправо-вліво близько 5 хвилин.

Біг на місці. У цій вправі задіяні стегна і сідниці. Стоячи у воді по шию, добре втягніть в себе таз (повинні напружитися сідниці), зігніть по черзі коліна і торкніться п’ятами сідниць. Триматися на воді слід за рахунок рук – виконується 10 разів.

Крокуйте, стоячи у воді по шию і підтягуючи коліна якомога вище – близько 20 хвилин.

Прес і тонка талія. Лежачи на спині, розведіть в сторони руки, а долоні опустіть вниз. Видихаючи, підтягуйте до грудей зігнуті коліна, а на вдиху поверніться у вихідне положення. Потім підтягуйте ноги по черзі до правого і лівого плеча. Всього потрібно зробити близько 15 повторів.

Зведення і розведення ніг сприяє схудненню всього тіла. Будучи по шию у воді, розвести в сторону руки і ноги. Одночасно опускайте руки і розводите ноги, змінюючи при цьому напрямок долонь (то вгору ребром, то вниз). Робіть до 15 повторів, прямо тримаючи при цьому спину.

Цікава стаття? Поділіться з друзями: