Вправи для схуднення стегон і сідниць по П’єру Дюканов

Вправи для схуднення стегон і сідниць по П’єру Дюканов Вправи для схуднення стегон і сідниць по П’єру Дюканов

що худнуть часто відзначають такий факт, що найбільш схильні в’ялості і обвисання такі зони, як стегна, сідниці, руки і живіт. Вся справа в тому, що жир під час дієти тане швидше, ніж встигає скорочуватися шкіра. Особливо це відноситься до дієт для швидкого схуднення, таким як дієта за тиждень, дієта мінус 10кг, худнемо за тиждень та інші. Ось чому лікарі-дієтологи не рекомендують худнути занадто швидко. Для відновлення пружності шкіри після схуднення потрібно близько шести місяців. Щоб прискорити цей процес і пропонуються ці чотири вправи для схуднення.

П’єр Дюка приділив цим проблемним зонам особливу увагу. Нижче ви зможете дізнатися докладніше про вправи для стегон, сідниць, живота, рук.

Вправа перша-для схуднення живота і рук

1 Воно найпростіше і його можна зробити швидко, не віднімаючи від інших справ багато часу. Тим не менше, воно настільки ефективно, що вже через пару тижнів ви помітите як підтяглися м’язи живота, стегон, рук. Складно знайти інше подібне вправу, яке б зміцнювало відразу стільки проблемних областей. Адже всі знають, наскільки буває складно схуднути в області живота .

Його можна робити прямо в ліжку, що є найбільш зручним, так як вам не доведеться умовляти себе встати, надіти спортивну форму, піти у фітнес зал. Ці аргументи зазвичай призводять до того, що людина взагалі нічим не займається.

Отже, підкладіть під спину валик або невелику подушку, надавши тілу зручний нахил. Зігніть підняті коліна, притримуючи їх руками. Тепер підніміть тулуб, напружуючи м’язи черевного преса. Повторіть 15 разів. Потім знову піднімайте тулуб, але вже напружуючи м’язи рук. Проробіть ще 15 разів. Увечері повторіть цю серію вправ. У підсумку ви отримаєте 60 рухів в день, які допоможуть вам схуднути в області живота і зроблять ваші руки ідеальними.

Кожен день додавайте по одному руху, поступово довівши до ста рухів вранці і ста ввечері. Мине небагато часу, і ви будете приємно здивовані пружністю вашого живота і рук.

Вправа 2 – для рук

2 Часто целюліт на внутрішній поверхні рук діє на жінок подавляюще. Адже ця частина тіла завжди найбільш відкрита і помітна оточуючим.

П’єр Дюка пропонує для вирішення цієї проблеми одне просте і дуже ефективна вправа для схуднення і підтяжки цієї проблемної зони.

Тут задіюються відразу дві значущі м’язи: біцепс, що відповідає за фактуру передньої частини рук і триголовий м’яз, яка зміцнює руку ззаду.

Візьміть гантелі вагою 1-1,5 кг. Згинайте руки до плечей, повернувши долоні всередину. Наближаючись до плеча, розвертайте долоні назовні. Повільно опустіть руки. Зробіть 15 разів, з кожним днем??збільшуючи кількість рухів на одне, поки не дійдете до 30-50 разів. Далі читайте про вправи для стегон і сідниць.

Вправа третя – для сідниць

3 Ефективність цієї вправи стане вам помітна практично відразу. Ви відчуєте приємне тепло в області працюючих м’язів. Поєднання простоти і користі цього руху перевершує всі очікування. Воно ідеально підходить для тих, хто ніяк не може змусити себе ходити в спортзал або бігати вранці. Його також можна робити прямо в ліжку. Вправа зміцнює м’язи стегон, сідниць і рук.

Підкладіть під спину подушку або валик. Зігнуті в колінах ноги поставте разом. Видихаючи, підніміть сідниці таким чином, щоб ваше тіло утворило пряму лінію. Голова і плечі при цьому залишаються нерухомими на подушці. Затримайтеся в такій позі на деякий час, напружуючи сідниці і стегна. Опускаючись, зробіть вдих. Повторіть 30 разів.

Увечері повторіть цю вправу.

Додавайте по одному руху, поки не досягнете 100 вранці і 100 ввечері. До цього часу результати будуть помітні неозброєним оком.

Вправа четверте – для стегон

4 Це вправа дуже ефективно . З його допомогою спалюється велика кількість калорій, а також задіюється найбільша чотириглавий м’яз. Напруга цього м’яза втягує в роботу практично всі більш дрібні м’язи стегна, що дозволяє використовувати тільки одну вправу.

Для виконання цієї вправи потрібно поставити ноги на ширині плечей, вхопити руками край столу або умивальника, розправити плечі. Потім починайте повільно присідати до тих пір, поки сідниці оминути п’ят. Також повільно встаньте.

Якщо ваша вага не дозволяє вам зробити відразу кілька таких присідань, почніть тільки з одного руху. Кожен день додавайте по одному присіданню. довівши їх кількість до 15. Коли ви освоїте і звикнете до 15 присіданням, почніть збільшувати їх число до 30. До цього часу ви відчуєте наскільки зміцнилися ваші стегна, стала пружною і еластичною шкіра, зменшився целюліт.

Виконуючи ці чотири нескладних вправи регулярно, ви підтягнете шкіру, зміцните м’язи і розтягнете найскладніші зони, які насилу піддаються корекції навіть за допомогою пластики.

Головне, не переривайте ваших занять, тому що м’язи, які піддаються фізичному навантаженні, продовжують спалювати калорії навіть у стані спокою ще протягом 12-14 годин.

До цієї невеликої тренуванні додайте щоденну ходьбу хоча б протягом 20-30 хвилин. Це допоможе прискорити процес схуднення і повірити в свої можливості.

Найважливішим є виконання цих нескладних вправ і ходьби під час процесу закріплення ваги. Коли вага вже втрачений, потрібно не дозволити йому набратися знову. Тому фізична активність у цій період запобіжить наступ фази плато (коли вага вже припиняє знижуватися і дієта втрачає свою ефективність).

Ці чотири вправи для схуднення П’єр Дюка рекомендує виконувати всім своїм пацієнтам, яких він приймає в клініці. Ефективність їх доведена на досвіді багатьох. Безсумнівно, вони допоможуть і вам!

Також:

  • вправи для схуднення в лiжку