Вправи для схуднення щік і особи

Вправи для схуднення щік і особи Вправи для схуднення щік і особи

Дарині Зоряною набридли звисають опухлі щічки дивляться на мене з дзеркала і я задалася питанням: які вправи для схуднення щік потрібно робити, щоб підкреслити вилиці і підтягнути шкіру на обличчі без операцій і відвідувань салонів краси. Хоча індустрія краси винайшла багато ефективних способів як схуднути в щоках:

Хімічний пілінг обличчя впливає на мімічні м’язи обличчя для їх кращого скорочення;

Киснева мезотерапія впливає зсередини на м’язи обличчя: анатомія їх така, що вони повинні бути в тонусі і не розслаблятися, цьому і сприятиме кисень, що проникає глибоко в шкіру;

Вченими доведено, що фейсбілдінг дійсно допомагає підтягнути м’язи обличчя, поліпшити пружність шкіри обличчя істотно омолодивши її без операцій. Крім цього Ви зможете скоригувати форму щік, лоба, губ та інших частин обличчя. Достатньо лише виконувати прості вправи. Але займатися фейсбілдингом можна тільки з 25 років.

Фейсбілдінг вправи для схуднення щік і особи

Для виконання вправи потрібно знайти і активізувати три вузлові точки. Робити вправи для схуднення щік і обличчя краще сидячи. У комфортній позі постарайтеся намацати першу точку. Намацати її легко перед вухом, там, де б’ється пульс. Друга знаходиться за вухом, у поглибленні м’яких тканин, трохи вище його середини. А третя розпадається на дві точки – дві маленькі западини вище вушних раковин. Поклавши на першу точку мізинець, на другу – вказівний палець, а безіменний і середній – на третю і четверту, м’яко натискайте, домагаючись відповідного імпульсу. Як натискання, так і відповідь повинні бути дуже обережними і ніжними. Коли регулярно тренуватися (або просто ворушити вухами) стане для вас звичною справою, займайтеся, намагаючись при цьому з невеликим ступенем опору тягнути самі вуха до потилиці. Після цього мімічна гімнастика розширюється до комплексу вправ, 10 з яких наводяться в цій книзі. Вправи для схуднення щік слід виконувати тільки в тій послідовності, в якій вони наведені нижче. Спочатку їх треба робити щодня протягом 2-3 тижнів, з одним вихідним, а потім у міру потреби. Правда, автор програми запевняє, що вправи незабаром робляться приємною і необхідною звичкою, такий, наприклад, як чищення зубів.

Вправа 1. Знайдіть вінцеву зірку – місце, де, як стверджують містики, проходить невидима нитка, що з’єднує людину з космосом. Якщо навіть ви далекі від усього потойбічного, повірте даними анатомії: у цій точці перетинаються найважливіші м’язи, що керують мімікою обличчя.

Для цього проведіть однією рукою у напрямку від шиї до потилиці, інший – від чола до потилиці. Пальця повинні зупинитися в одній точці, трохи нижче потилиці. У відповідь на подразнення (потирання, розчісування) вінцева зірка реагує приємною лоскотом. Такого роду подразнення слід продовжувати не менше 2 хвилин, щоб активізувати формування лицьового шолома. Аби краще уявити собі обриси цього шолома, поставте один вказівний палець в точці початку росту волосся на потилиці, інший – у верхній точці чола. Обережно тягніть пальці один до одного.

Вправа 2. Підніміть віскі. Ця вправа розправляє і розгладжує особа, як праска м’ятий шматок тканини. Руки покладіть на віскі так, щоб мізинці сходилися на верхівці. Потім піднімайте віскі долонями, направляючи особа назад і вгору. Зробіть не менше 60 натискань.

Вправа 3. Підніміть брови. Ця вправа допомагає розгладити зморшки на лобі і зняти напругу над верхньою губою. Розгорніть лікті, розправте плечі. Середній і вказівний пальці кожної руки покладіть над бровами. Великі пальці вкладете в ямочки на скронях (див. вправа 1). Пальці на лобі обережно пульсують по напряму від носа до скронь. Зробіть не менше 60 натискань.

Вправа 4. Воно запобігає появі мішків під очима. Обмацайте простір під очима. Знайдіть краю лицьового кістки. Прикладіть кінці 4 пальців до краю кістки під оком із зовнішнього боку. Обережно тягніть кінчики пальців вниз, і одночасно, долаючи опір, нижнім століттям підштовхуйте верхнє. При цьому на верхньому не повинно утворюватися зморшок. Зробіть не менше 60 натискань.

Вправа 5. Цього разу розправляємо верхню повіку. Покладіть на нього подушечку вказівного пальця. Обережно тягніть кінчики пальців вгору, і одночасно, долаючи опір, верхнім століттям підштовхуйте нижнє. Зробіть не менше 60 натискань.

Вправа 6. Робить погляд виразнішим. Середні пальці прикладіть до зовнішнього краю брів, вказівні – за ними, ближче до скронь. Зовнішні куточки очей тягніть вгору, внутрішні – до носа. Обережно тягніть кінчики пальців вгору. Зробіть не менше 60 натискань.

Вправа 7. Розгладжує шкіру навколо рота і піднімає щоки. Розгорніть лікті, розправте плечі. Обмацайте простір над верхньою губою. Над кутами губ ви повинні виявити поглиблення, викликані перетинами м’язів. Великі пальці покладіть на ямки на верхніх краях вух (див. вправу 1). Зробіть не менше 80 натискань.

Вправа 8. Формування щік. Долоні притисніть до підборіддя. Середні пальці вкладете в ямочки на скронях (див. вправа 1).

Обережно натискайте назад і вгору. Зробіть не менше 80 натискань.

Вправа 9. Розгладжує щоки і підборіддя, піднімає кути губ, омолоджує все обличчя. Знайдіть поглиблення на відстані одного пальця під куточком губ і покладіть на нього мізинець. Вказівним і середнім пальцями натиснете на відомі точки на скроні та за вухом. Піднімайте пальці обережно назад і вгору. Зробіть не менше 60 натискань.

Вправа 10. Його можна назвати без операційної підтяжкою губ. Вказівні пальці покладіть над верхньою губою, великі – під нижньою. Обережно натискайте на область навколо рота, як би відокремлюючи губи від зубів. Зробіть від 60 до 120 натискань.

Щодня приділивши трохи часу на виконання домашніх вправ для схуднення щік особи Ви зможете позбутися від обвислих похилих щічок. Схуднути в щоках і зробити вилиці більш підтягнутими і виразними.

Також:

  • дієти від відомих дієтологів
  • що робити в домашніх умовах щоб похудали щоки?
  • які вправи потрібно робити щоб похудати
  • як позбутися маленьких ямочок із лиця
  • щоб зхуднули в щоках
  • Що робити щоб лице похудало?Стародавні рецепти
  • У мене товсті пальці що робити щоб вони похудали
  • похудати у пальці
  • вправи щоб похудали щоки
  • Вправи для ямочок