Вправи для схуднення рук – чудовий ефект

Вправи для схуднення рук – чудовий ефект Вправи для схуднення рук – краса в будь-якому віці

Зміст:

Турбота про свій зовнішній вигляд – в крові у кожної жінки з малих років. Красиві і витончені форми притягують до себе погляди, а слабкій статі дозволяють відчувати себе «на висоті». Однак, до красивої фігури відносяться не тільки пропорції 90-60-90. сильним аргументом є ще й руки дами, хоча про них завжди забувають. Багато хто вважає, що і без фізичного навантаження на цю частину тіла можна обійтися. Але, милі дівчата, фізичні вправи для схуднення рук не менш важливі, ніж навантаження на «потрібні місця». Причому, найкраще підходять тренування із застосуванням гантелей. Правда, тут потрібно все робити правильно, адже ми хочемо зробити так, щоб схудли руки, а не накачалися.

Як все зробити правильно?

Ось вам необхідні вправи, які можна і потрібно практикувати будинку. Спочатку без гантелей:

    Стійте у вихідному положенні – ноги поставте разом, а руки опустіть вздовж тіла. Потім починайте піднімати руки до рівня грудей, розводячи їх в сторони, потім повертаючи у вихідне положення. За один підхід руки потрібно підняти 30-40 разів; Тримайте зігнуті руки перед грудьми, потім починайте махи руками вправо-вліво з розворотом всього корпусу. Повторіть рух 35 разів; Початкове положення – піднята права рука вгору, ліва внизу. Потім починайте махи руками назад, міняючи руки місцями через кожні 2 рахунки. Зробіть 20 махів.
    Початкове положення як у першій вправі. Починайте обертання прямими руками. Робіть руху інтенсивно, не збиваючи дихання. Робіть 10 обертань вперед, 10 обертань назад;
    Віджимання. Вони добре допомагають схуднути в плечах. Вам буде складно відразу почати віджиматися від підлоги, тому цю вправу варто робити від стільця, дивана або, якщо тренування проходять на вулиці, від лавки. Зовсім від нього не відмовляйтеся, тому що воно дуже дієве. Ця вправа варто робити підходами по 10 разів, з перервою в 5 хвилин. Робіть мінімум 3 підходи.

Коли закінчите перший комплекс для схуднення рук відпочиньте 10 хвилин, але ні в якому разі не сідайте і не лягайте. Краще походіть або можете потанцювати, справа смаків. Потім приступайте до тренувань з гантелями:

    Початкове положення. Вправа починаємо з гантелями в опущених вниз руках. Згинайте руки на вдиху і разгибайте на видиху; Для схуднення плечей. Руки підніміть вгору. Згинаючи в ліктях, опускайте їх за голову на вдиху і повертайте їх у вихідну позицію на видиху; Навантажуємо всі види м’язів. Візьміть гантелі і встаньте у вихідне положення – ноги поставте разом, руки опустіть вздовж тулуба. Піднімаєте руки на рівень грудей, розводимо в сторони, потім наводимо у вихідне положення. При цьому, стежте, що лінія рук і плечей повинна бути рівною.

Цей комплекс для схуднення рук будинку – шкільна зарядка. Крім домашніх тренувань, ви з таким же успіхом можете ходити у фітнес-зал, де в тренуванні вам допоможе тренер, який вчасно дасть вам пораду. І саме такі вправи для схуднення рук допоможуть створенню їх ідеальної форми.

Тепер поговоримо про плечах. Якщо ви переконані, що для них нічого не потрібно робити і вправ на руках буде цілком достатньо, то це не так. Гарного результату можна досягти тільки вдаючись до комплексної навантаженні. Фітнес-зал має перевагу перед домашніми тренуваннями. Крім гантелей, ви можете скористатися біговою доріжкою і тренажерами з підняттям ваги, які розвивають плечі. До слова, не потрібно витрачати години на ці вправи. Досить буде півгодини тренувань, головне робити це регулярно. А відкладання це на «потім» не допоможуть вам виправити або поліпшити ситуацію. Пам’ятайте, щоб досягти гарного результату, пожертвуйте півгодиною сну для своє краси.

Закріплення результату

Також пам’ятайте, що руки теж є “вмістилищем” зайвого жиру, який відкладається не тільки на животі та стегнах. Щоб результат ранкової зарядки з гантелями став видимим, потрібно також стежити за своїм щоденним раціоном. Виключіть жирні і борошняні продукти, а також скоротіть вживання солодощів і рідини. У дієвої боротьби з жировими тканинами і поліпшенням кровообігу допоможуть вправи для схуднення рук. А це обов’язково позитивно позначиться на вашому зовнішньому вигляді.

Ідеальним варіантом стане додаток масажу до дієти та ранковій зарядці. Тому задумайтеся про абонементі у фітнес-центр, в якому можна знайти подібну послугу. Перед тренуванням масаж допоможе підготувати м’язи, а після допоможе розслабитися. Звичайно, все відразу не прийде і для того, щоб домогтися певних результатів, необхідно попрацювати якийсь час. Обсяг рук і плечей не зміниться вже через тиждень. Тільки наполеглива робота і постійні вправи, а також наполегливість і завзятість допоможуть вам у боротьбі за красу і здоров’я. До того ж, жінки можуть гори звернути заради того, щоб добре виглядати і приковувати до себе погляди оточуючих. І пам’ятайте, що навіть якщо у вас немає часу або коштів часто відвідувати спортзал, комплекс для схуднення рук будинку може стати хорошим друг і союзником в гонитві за красою.

Також:

  • Які вправи допоможуть схуднути рукам
  • Що допоможе схуднути рукам