Вправи для схуднення ляшек – як схуднути в Ляшках відео

Вправи для схуднення ляшек – як схуднути в Ляшках відео Вправи для схуднення ляшек – робимо красиві ноги Які вправи для схуднення ляшек допомагають краще

Одна з найбільш проблемних зон жіночого тіла – це ноги, а якщо бути точніше – ляшки. Зробити їх підтягнутими і стрункими досить складно, але цілком можливо, якщо робити спеціальні вправи для схуднення ляшек і приділяти належну увагу своєму харчуванню.

Практично кожна друга жінка в світі мріє про струнких, підтягнутих, рельєфних ніжка, що б своєї летить ходою здолати на повал всіх чоловіків і, не соромлячись, носити короткі шортики і спіднички.

Ляшки одна з найбільш проблемних зон людського організму, куди постійно відкладається жирок або утворюється противний целюліт.

Особливо часто такі проблеми пов’язані з внутрішньою частиною стегна, де шкіра особливо ніжна, а м’язи не працюють навіть при звичайній ходьбі.

Тому товсті, в’ялі і не дуже привабливі через целлюлитной прошарку ніжки – це не рідкість. А питання: «Що робити щоб схудли ляшки?» Заполонив весь інтернет і жіночі форуми.

Відповідь на нього простий і підтверджений багатьма фітнес – фахівцями, а так само перевіряється на практиці – почніть виконувати спеціальні вправи, завдяки яким обсяг вашої проблемної зони буде зменшуватися, а жир спалюватися!

Підготовка до спортивної тренуванні

Однак перш ніж почати виконувати ту чи іншу вправу необхідно підготувати себе і свій організм до інтенсивної роботи. Для цього перед початком кожного тренування слід виконувати 5-7мінутную розминку.

Це, як правило, нахили голови в різні боки, повороти тулуба, випади, обертання стоп і т. д.

Тепер ваші м’язи розігріті і повністю готові до виконання більш складних вправ, позбавляючи вас від дискомфорту або травм.

Так само необхідно пам’ятати про водний баланс під час тренування. Тому обов’язково приготуйте собі пляшечку простої води і пийте її невеликими ковточками під час всього тренування.

Завжди пам’ятайте про своєму диханні, намагайтеся, що б воно було рівним і спокійним, і ні в якому разі не затримуйте під час вправ.

Вправи для схуднення ляшек

Тепер, коли ви повністю підготовлені, давайте перейдемо до вправ, які допоможуть позбутися від настирливого питання: «Як зробити щоб схудли ляшки?», який з дня на день крутиться в голові.

Вправа 1

Встаньте прямо, вирівняйте спинку, ноги поставте на ширину ваших плечей, а руки на талію. Тепер перенесіть вагу тіла на одну ногу, а другий піднімайте до утворення кута в 90 градусів і опускайте. Виконуйте вправу 20 разів, після чого поміняйте ногу.

Вправа 2

Встаньте рівненько, ноги широко розставлені, шкарпетки дивляться в сторони, руки спочивають на талії. Робимо присідання, спина при цьому весь час рівна, а попа підтягнута під себе. Виконуйте 20 – 25 разів.

Вправа 3

Залишаємося в тому ж положенні, тільки тепер присідання робимо стоячи на носках. Виконуємо 15-20 разів.

Вправа 4

Тепер, сідаємо на підлогу, спина рівна, ноги витягнуті вперед, а руками впираємося ззаду. Піднімаємо дві рівні ноги приблизно на десять сантиметрів від підлоги і розводимо в різні сторони, зводимо і опускаємо вниз. Виконуємо 15 – 20 разів.

Вправа 5

Лягаємо на правий бік, верхня частина корпусу спирається на лікоть, друга рука лежить перед грудьми. Тепер ліву ногу ставимо стопою на підлогу перед правим коліном. Піднімаємо лежачу на підлозі пряму ногу (праву) і опускаємо вниз, не торкаючись до підлоги. Виконуємо вправу 15 – 20 разів, після чого міняємо сторону.

Вправа 6

Лягаємо на підлогу, спираємося на лікті, ноги витягнуті і прямі. Тепер піднімаємо обидві ноги, що б вийшов кут в дев’яносто градусів і в такому положенні виконуємо вправу «ножиці» – заводимо одну ногу за іншу. Виконуємо 20 разів, хвилину відпочиваємо і міняємо кут – тепер сорок п’ять градусів, ще 20 раз, хвилину відпочиваємо і останній підхід робимо на висоті 10 см від підлоги.

Вправа 7

Сідаємо на край стільця, спину тримаємо прямо і затискаємо між колінами м’ячик (якщо немає, то можна використовувати книгу або твердий валик). Тепер, напружуючи м’язи стегна, тиснемо на предмет протягом 25 – 30 секунд, потім розслабляємося і потім знову напружуємо. Повторюємо вправу близько 5 – 6 разів.

Вправа 8

Стаємо на підлогу, впираємося на лікті і коліна, спинка не прогинається, дивимося строго перед собою. Витягуємо праву ногу назад і піднімаємо її якомога вище, не згинаючи в коліні, а потім опускаємо. Виконуємо 15 – 20 разів, а потім міняємо ногу.

Вправа 9

Сідаємо навпочіпки, стопи повністю притиснуті до підлоги, долоньки впираються в підлогу. Тепер піднімаємо таз вгору, не відриваючи при цьому долоньок і стоп, але вирівнюючи коліна, нагорі затримуємо на тридцять секунд і опускаємо. Такі підйоми повторюємо 20 разів.

Вправа 10

Сідаємо на підлогу, ноги лежать прямо. Тепер нахиляємося до колінах і руками намагаємося дістати до самих кінчиків пальців, пружини кілька разів і вирівнюємося. Повторюємо вправу близько десяти разів.

Найкраще виконувати такий комплекс вправ спочатку шість разів на тиждень, а вже коли стане, видно результат, можна три – чотири.

Правильне харчування сприяє схудненню ляшек

Правильне і раціональне харчування – ось найкраща дієта для схуднення ляшек і взагалі для схуднення всіх проблемних зон.

Таке харчування допоможе не тільки позбутися від целюліту і запобігти його появі, а й оздоровити імунітет і поліпшити стан шкіри. А суть дуже проста.

Включіть в ваш щоденний раціон більше овочів і фруктів, їжте гарбуз, інжир, каші і не жирні супи, пийте зелений чай і воду.

Повністю виключіть вживання смаженої жирної їжі, майонезу, твердого та плавленого сиру, цукерок і шоколадок, маргарину і різних хлібобулочних виробів.

Намагайтеся їсти п’ять разів на день, але невеликими порціями, приблизно кожні 3-4 години.

Така дієта для ляшек не змусить довго чекати результату і протягом декількох місяців ваші ноги стануть гарними й підтягнутими.

Пам’ятайте! Щоб схуднути в області ляшек за допомогою інтенсивних тренувань, повсякденних пішохідних навантажень або дієт, а може бути, використовувати все в комплексі – вирішувати вам! Але ваші зусилля і старання обов’язково перетворять проблемну зону на гідність.

Пропонуємо подивитися Відео – Вправи для схуднення ніг

Також:

  • вправи для схуднення в ногах відео
  • похудати на ляшки відео
  • робим ляшки
  • схуднення в ляшках
  • як похудати на ляшках відео