Вправи для сідниць для чоловіків (з відео) – Дієта або як схуднути

Вправи для сідниць для чоловіків (з відео) – Дієта або як схуднути Вправи для сідниць для чоловіків (з відео)

4 вересня 2013

Накочені сідниці покращують фігуру і роблять її майже ідеальною. Причому це важливо не тільки жінкам, а й чоловікам. Якщо дівчата дану частину тіла пестять і плекають спеціальними масажами, обгортаннями та косметичними засобами, то чоловіки часто зовсім не звертають на неї уваги. А адже чоловічі сідниці привертають жінок. І якщо ви хочете, щоб вами зацікавилася одна з красунь, то треба тренувати своє тіло.

Ми розповімо вам про те, як це можна зробити в домашніх умовах. Адже чоловіки сьогодні вельми зайняті роботою, тому на спортзал часу не вистачає. Також це допоможе заощадити гроші, які потім можна буде витратити на чарівну незнайомку, піднісши їй букет квітів.

Звичайно, якщо у вас є зайва вага, то слід спочатку від нього позбавитися. А вже потім працювати з тим, що вийшло. Змініть свій раціон. Відмовтеся від перекусів бутербродами і обідами з кафе швидкого харчування. Їжте овочі, фрукти, відварне м’ясо, рибу.

Забудьте про алкоголь, особливо про пиво. Лише іноді можна собі дозволити келих червоного сухого вина.

Коли ви втратите зайві кілограми, можна буде приступити до фізичних навантажень. Вони зміцнять ваше здоров’я, стабілізують новий вагу і зроблять фігуру подкаченний. Хто сказав, що чоловік не повинен стежити за своєю зовнішністю?

Які вправи треба виконувати

Ефективними вважаються звичайні присідання. Розставте ноги так широко, щоб під час вправи ваші сідниці стосувалися п’ят. Чи не спирайтеся і тримайте спину рівно. Спочатку спробуйте виконати хоча б 10 присідань. З кожним днем??намагайтеся збільшити їх кількість.

Стати до стіни і зіпріться зігнутими руками. Тепер виконуйте махи ногами назад. Повинні працювати тільки м’язи стегон. Виконайте 30 вправ для кожної ноги. Подібне можна зробити з іншого становища. Вам треба встати на карачки. Нога при маху повинна випрямлятися і бути паралельною підлозі. Досить 10-15 вправ.

Ляжте на правий або лівий бік і підніміть ногу (якомога вище), затримайте її на кілька хвилин у повітрі. Повторіть це з іншою ногою.

Ще одна вправа, яке допоможе накачати сідниці, виконується на стільці. Сядьте і між колінами помістіть м’яч. Стискайте його протягом хвилини.

Придбайте скакалку. Стрибки на ній теж поліпшать зовнішній вигляд ваших сідниць і зроблять фігуру підтягнутою.

Як бачите, всі вправи прості для виконання. Треба лише не лінуватися і приділити їм трохи часу. І вже скоро ви придбаєте досконалі форми тіла.

Ще корисні вправи, ви можете побачити у відео:

Також:

  • як схуднути в сідницях чоловік