Вокал. 10 порад для здоров’я голосу і розминки для вашого голосу

Вокал. 10 порад для здоров’я голосу і розминки для вашого голосу Вокал. 10 порад для здоров’я голосу і розминки для вашого голосу

Деякі люди витрачають години в гімнастичному залі або колотят тротуари, щоб тримати тіло у формі. Але хто крім акторів і співаків піклується про свій голос сильніший?

Ви повинні – говорить Норман Хогікіан і його колеги з Університету.

» Ваш голос – ваш посол у зовнішньому світі, » говорить Хогікіан. » Він відображає вашу індивідуальність і емоції. Люди роблять оцінки щодо Вас грунтуючись на вашому голосі, так що дуже важливо, коли ви говорите або співаєте, задуматися, а що дійсно чують інші люди у вашому голосі? Проблеми з вашим голосом також можуть мати величезний вплив на ваше життя ».

Приблизно 7 мільйонів Американців мають деякий тип голосового розлади, згідно Американської Академії отоларинголог.

Хогікіан і колеги зібрали ці 10 порад, щоб допомагати тримати ваш голос у формі:

1. Пити воду, щоб не дозволяти вашому тілу відчувати ризик обезводнення, і уникати алкоголю і кофеїну. Ваші голосові зв’язки вібрують дуже швидко, і наявність належної водної допомоги служить своєрідною змазкою. Важливе зауваження: Харчові продукти, що містять великі кількості води – чудові закуски, це – яблука, груші, кавун, персики, дині, виноград, сливи, болгарський перець і яблучне пюре.

2. Дозволити якийсь час «вокально подрімати» кожен день, особливо протягом періодів тривалого користування голосу. Наприклад, викладачі повинні уникати говорити протягом перерв між заняттями і знаходити тихі способи провести вільний час, ніж забити його розмовами в галасливій учительській кімнаті з колегами.

3. Не палити, або якщо Ви вже це робите, кинути. При курінні підвищений ризик раку горла, і при вдиху диму (навіть уживаний дим) можуть дратуватися голосові зв’язки.

4. Не зловживати, і не використовувати ваш голос неправильно. Уникніть криків або криків, і не намагайтеся говорити голосно в шумних приміщеннях. Якщо ваше горло сухе або стомлене, або ваш голос стає хриплим, зменшуйте використання голосу. Хрипота – це попередження, що ваші голосові зв’язки роздратовані.

5. Тримайте ваше горло і м’язи шиї в розслабленому стані, як при співі високих нот, так і низьких. Деякі співаки піднімають голову вгору, коли співають високі ноти і опускають вниз, коли співають низькі ноти. » Високі ноти знаходяться на стелі, і низькі ноти знаходяться на підлозі », Розенберг каже,» Через якийсь час, ви заплатите за це » – не тільки втомою голосових зв’язок, але і скороченням голосового діапазону.

6. Зверніть увагу на те, як Ви кажете кожен день. Навіть виконавці, які мають хороші навички співу, можуть заподіювати собі збиток, коли вони говорять. Багато кваліфікованих співака не продовжують їх здорові звички, коли вони говорять; дійсно, каже Херсет, » багато людей -, включаючи співаків – повинні мати набагато більше потоку дихання, коли вони говорять. »

7. Чи не відкашлюється часто. Коли Ви очищаєте ваше горло, це – подібно ляскання вашими голосовими зв’язками разом. Виконання цього занадто часто може пошкодити їх і зробити Вас хриплим. Пробуйте ковток води або сглотніте, щоб придушити бажання прокашлятися. Якщо Ви відчуваєте бажання прокашлятися часто, перевіряйтеся у доктора, причиною може бути хвороба або алергія.

8. Коли ви втомлюєтеся, економите ваш голос. Не кажіть, коли ви хрипким через холод або інфекції. Слухайте те, що ваш голос говорить Вам.

9. Коли Ви повинні говорити публічно, з великими групами або на відкритому повітрі, думайте щодо використання посилення і уникайте напружувати ваш голос.

10. Зволожуйте ваш будинок і область роботи. Пам’ятайте – вологе повітря хороший для голосу.

Далі, прогрів голоси – це річ, про яку повинні думати не тільки співаки й актори, говорять дослідження. Легкі, щоденні

Розминки для вашого голосу:

1. Робити губами або язиком трелі вранці (пробуйте робити це в душі або в машині, коли їсте на роботу), щоб полегшити потоку повітря і дихання.

2. Виконуйте ніжне дзижчання і воркування, щоб нагріти ваш голос вранці.

3. Якщо ви здійснюєте комплекси вправ для вокалу для розминки, спочатку робіть прості вправи.

4. Повторюйте ці вправи протягом дня, щоб зменшити мускульну напруженість в шиї, плечах і щелепи.

5. Наприкінці дня, дайте голосу охолонути спеціальними вокальними вправами.

Також:

  • виконавеці з хриплим голосом
  • харчування співаків
  • поради як говорити голосно