ВОДА при схудненні. ПИТИ ЧИ НЕ ПИТИ?

ВОДА при схудненні. ПИТИ ЧИ НЕ ПИТИ? обговорення

У мене теж була вічна проблема пити чи не пити. Т. к я воду п’ю від сили 500-1000 гр. І те близько року, а раніше взагалі її не пила, тільки якщо спрага мучила, ось стаття хороша почитайте..

Тема «води» зараз обговорюється майже скрізь. Скільки потрібно пити, як, коли, з чим і за яких умов. Легко заплутатися. Ми спробуємо відкрити для вас всі секрети води!

Секрет № 1: Чи потрібно випивати не менше 2-х літрів води в день?

З усіх боків нам кажуть, що потрібно пити більше. Так чи не пити – ось в чому питання!

Вода незамінна, вона бере участь у травленні, регулює температуру тіла через потовиділення, запобігає обезводнення, живить клітини, виводить токсини.

Але варто знати, що надлишок рідини може бути небезпечний сердечникам, людям з нирковою недостатністю. Також він може призвести до вимивання мінеральних речовин з клітин. І якщо до того організм не отримує сіль, це може призвести до тяжких наслідків. Натрій, що міститься в солі, підтримує внутрішньоклітинний тиск. Якщо його мало, то це призводить до судом і навіть серцевого нападу.

Секрет № 2:

Потрібно пити стільки води, скільки потребує природне почуття спраги?

І це найбільш вірно. Не потрібно відразу намагатися багато випити. Бажано, за столом під час їжі теж не пити, тому що це заважає травленню. Якщо ви не можете обійтися без води, то пийте газовану несолодке воду, вона вгамує спрагу і не заважатиме травленDю.

Секрет № 3:

Як визначити, чи достатньо випиваєте рідини чи ні?

Перше, це можна зробити за кольором сечі. Якщо темна, пийте більше. Друге, ущипніть себе за руку з зовнішнього боку долоні. Якщо шкіра розгладжується повільно – клітинам потрібна волога. Якщо швидко – рідина в нормі.

Секрет № 4:

Щоб воду можна було пити, її потрібно прокип’ятити?

Все ж краще використовувати фільтри для води або купувати бутильовану воду. При кип’ятінні не всі шкідливі бактерії знищуються, а важкі метали і зовсім залишаються. До речі, не рекомендується пити воду відразу з джерела, особливо якщо він знаходиться на території міста чи населеного пункту.

Секрет № 5:

Що краще мінералка або звичайна вода?

У Росії водопровідна вода містить домішки на основі в основному хлору. Також в ній може бути надмірний вміст мінеральних речовин, які при тривалому накопиченні можуть призвести до хвороби нирок.

Краще пити воду з мінімальним вмістом мінеральних речовин. Вона добре засвоюється і не викликає набряклості.

Секрет № 6:

Чи можна втамовувати спрагу чаєм і соками?

Всім нам відомо, випили солодкий сік у спеку, а пити все одно хочеться. Це тому що тільки чиста вода здатна втамувати спрагу, заповнити рідину в організмі. До того ж чай, соки, компоти є сечогінними і можуть вимивати мінеральні речовини, приводячи до зневоднення організму.

Наостанок:

1) Пийте воду маленькими ковтками в кілька прийомів. Цим ви допоможете своїм ниркам.

2) Випивайте 1-2 склянки води відразу після пробудження і перед сном.

3) Не пийте під час їжі.

4) Не пийте дуже холодну воду. Це призводить до уповільнення процесів обміну речовин. І може викликати навіть ожиріння, до такого висновку прийшли японські вчені.