Внутрішня частина стегна: комплекс вправ

Внутрішня частина стегна: комплекс вправ Тренуємо внутрішню частину стегна

Внутрішня частина стегна – одна з найбільш примхливих проблемних зон жіночого тіла. У холодну пору року її майже не видно, а ось влітку, коли хочеться постати у всій красі в короткій спідниці, в’ялість внутрішній частині стегна може сильно перешкодити.

Що ж робити? Відкинь всі сумніви і працюй над собою – жіночий сайт sympaty. net приготував для тебе найефективніші вправи для внутрішньої частини стегна – з фото і поясненнями до ним!

Найкраще, якщо ти будеш виконувати цей комплекс для стегон через день . а й 2 рази на тиждень дадуть непоганий ефект.

1 вправа для внутрішньої частини стегна

1. Ляж на підлогу боком . Обіпрись руками, зігнутими в ліктях, поперед себе. Випрями ліву ногу. Зігни праву в коліні і постав її перед лівою ногою.

2. Спочатку підніми випрямлену ліву ногу над підлогою, але несильно. Носок має дивитися на тебе. Покачай нею за допомогою частих махів . Намагайся при цьому не лягати на підлогу лівим боком.

3. Покачай лівою ногою, піднімаючи її якомога вище. Головне, амплітуда повинна бути маленькою . а руху – частими.

Роби вправу в 3 підходи по 20 разів кожною ногою.

2 вправа для внутрішньої частини стегна

1. Ляж на підлогу, ліктями обіприся об підлогу, ноги зігни в колінах і підклади долоні під куприк . Відведи плечі назад. Ноги повинні торкатися один одного.

2. Підніми зігнуті ноги і трохи розведи їх в сторони. Покачай їх у такому положенні – відчуваєш. Як тягнуться м’язи?

3. Тепер розведи ноги в сторони якомога сильніше . Повільно розводь і зводь їх в такому положенні.

Виконай цю вправу 40 разів.

3 вправа для внутрішньої частини стегна

1. Ляж на бік, руками обіприся об підлогу перед собою. Випрями ліву ногу, а праву зігни в коліні (як на фото) . Підніми ліву ногу трохи над підлогою і покачай нею.

2. Піднімай так випрямлену ногу ще вище. Тут йде прокачування внутрішнього м’яза стегна . Носок має бути обов’язково потягнуть на себе.

3. Тепер опусти ліву ногу на підлогу, а зігнуту праву ногу заведи вперед (як на фото) . Роби махи ногою невисоко над підлогою – тоді буде ефект. Не забувай про потягнути на себе шкарпетці.

Зроби 3 серії по 20 разів кожною ногою.

4 вправа для внутрішньої частини стегна

1. Сядь на підлогу, зігни ноги в колінах. При виконанні цієї вправи м’язи ніг будуть сильно напружуватися за рахунок опору руками.

2. Руки зігніть в ліктях, зчепивши їх в «замок» і розташуй їх між колін . Намагайся зімкнути коліна разом і при цьому, розводячи лікті, заважати їм.

3. Розведи коліна широко і виконай те ж саме. Пам’ятай, що ліктями потрібно протистояти якомога сильніше – тоді буде ефект.

Зробити вправу 40 разів.

5 вправа для внутрішньої частини стегна

1. Ляж на бік, випрями ліву ногу. а праву зігни в коліні і заведи її перед собою (як на фото). Руками зіпріться об підлогу. Носок потягни на себе – інакше буде прокачуватися інша м’яз.

2. Трохи підніми над підлогою випрямлену ногу. Покачай нею небагато. не будеш лежати грудьми на підлогу.

3. Постарайся підняти ліву ногу ще вище, як толк зможеш (але не піднімаючи при цьому праву) . Покачай випрямленою ногою.

Зроби 2 заходу по 10 разів на кожну ногу.

6 вправа для внутрішньої частини стегна

1. Ця вправа буде складно зробити тільки тим, у кого слабкий прес. Ляж на підлогу, руки підкладіть під куприк, обіприся ліктями об підлогу і підніми вгору обидві випрямлені ноги .

2. Шкарпетки потягни на себе. Ноги повинні бути абсолютно прямими . Розведи ноги в сторони, але не сильно. Роби махи .

3. Тепер розведи ноги так сильно . як тільки зможеш. Не забувай про шкарпетки, які повинні бути потягнути на себе. Починай зводити і розводити ноги в сторони.

Зроби вправу близько 40 разів.

Пам’ятай, що на перших порах перенапружуватися не варто . Якщо важко, зменш кількість вправ. Удачи… І ідеальної внутрішньої частини стегна

Автор – Ольга Sympaty, сайт www. sympaty. net – Красива і Успішна

Для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл,