Виховуємо цуценя цвергшнауцера разом

Виховуємо цуценя цвергшнауцера разом Як виростити здорового цуценя? «Собака приносить радість тому, кому вона дійсно потрібна» ЩЕНКИ від 2 до 4 МІСЯЦІВ

Годувати слід чотири рази на добу. Добовий об’єм корму 80-180 гр. Це період, коли відбувається бурхливе зростання цуценя і годування має бути повноцінним і калорійним, що містить вітаміни та мінеральні речовини. Щеня повинен отримувати 5 разів на тиждень м’ясо, 2-3 рази жовток яйця. З цього віку починають давати два рази на тиждень відварну рибу. Кефір (“Бифидок”), сир (“Будиночок в селі”) і овочеві продукти – щодня. МОЛОКО НЕ ДАВАТИ.

У цьому віці щенята переходять на триразове харчування. Найчастіше щеня сам пропускає одне годування, тим самим пристосовуючись до нового режиму. Цей період в житті цуценяти раніше дуже напружений. Триває зростання і розвиток цуценяти, настає зміна зубів, дозрівання вовни, один з періодів статевого дозрівання. Фізіологічна і психологічна навантаження на цуценя величезна, і слід бути дуже уважним до свого улюбленця. Добовий об’єм корму 230-380 грамів.

До дев’ятимісячного віку постарайтеся годувати цуценя три рази на день. Харчування в цей період мало чим відрізняється від попереднього. Щеня раніше повинен отримувати той же набір продуктів. До цього періоду закінчено основне зростання цуценя, змінилися зуби, проте формування кістяка і мускулатури ще не завершено і доводиться саме на цей період розвитку тварини. Якісне м’ясо і в достатній кількості буде значно сприяти цьому. Добовий об’єм корму 380-400 грамів.

Цуценят годують двічі на день. Їжа повинна бути повноцінною і різноманітною. У цей період все ще триває формування цуценя. Корисно раз на тиждень влаштовувати собаці Напівденна «пост», виключаючи одне годування, з метою повного звільнення шлунково-кишкового тракту від шлаків. Добовий об’єм корму 380 грамів.

ГОДУВАННЯ ДОРОСЛОЇ СОБАКИ

Норми харчування кілька скорочуються. Але харчування як і раніше має бути повноцінним. Годувати собаку краще два рази на день – вранці і ввечері. Добова норма корму приблизно 350 грамів. Собака повинна мати не менше п’яти разів на тиждень сире м’ясо або інші натуральні м’ясні продукти, але не сосиски та ковбаси, два рази на тиждень рибу, 1-2 рази – сирий жовток, кожен день овочі в різноманітному вигляді.

Hill s Science Plan Purina Pro Plan. Febo Dogfood. Nutro Max. EkanubaRegular. Fido. Pedigree pal. Frolic.

    Якщо Ваш вихованець їсть сухий корм, то він повинен мати постійний доступ до води. розмочуючи корм, ви повинні використовувати тільки кип’ячену, профільтровану воду, але ні в якому разі не гарячу (тому вбиваються всі вітаміни). Не можна додавати в корм інші натуральні продукти, бульйон, молоко. Чи не рекомендується змішувати корму різних марок, як сухі, так і консервовані, так як всі раціони мають різну ступінь засвоюваності.