Вірні способи “схуднути назавжди” | Здоров’я на Клео |

Вірні способи “схуднути назавжди” | Здоров’я на Клео | Вірні способи “схуднути назавжди”

Коли перепробувано божевільна кількість дієт і обмежень, а також “революційних” систем харчування і голодування. словосполучення “схуднути назавжди” викликає стійку асоціацію з райськими кущами, мовляв, тільки ТАМ, далеко від суєт земних, можливо, нарешті, схуднути без проблем і поневірянь. І залишатися худий, власне, назавжди.

Так… відхід у інший світ – відмінний спосіб схуднути назавжди. Цікаво, чи не його мають на увазі чергові генії від схуднення?

Для багатьох з нас жадана стрункість – головна складова життєвого успіху і достатку собою. І на догоду цієї складової багато хто, не замислюючись, жертвують здоров’ям, тілесним і душевним, ризикуючи “схуднути назавжди”. Отже, пропоную тобі топ-лист самих “шкідливих” способів схуднути . Не як керівництво до дії, зрозуміло. А як привід задуматися… Я не має наміру читати нотацій. Просто надам інформацію до роздумів.

Найпоширеніший з них – куріння . Успіх цього заходу сумнівний: заради худорлявості палять дівчата жертвують, крім іншого, молодістю шкіри, адже давно доведено, що саме шкіра піддається найбільш сильному впливу тютюнового диму. Однак багатьох чи цей факт налякав? Судячи з кількості димлять красунь – ні.

Звичайно, коли ти молода і твоя шкіра майже бездоганна. зморшки і тьмяний колір обличчя – досить примарна перспектива, думати про яку не хочеться. А ось струнке тіло – нагальна необхідність. До того ж, завжди знайдеться хтось з добреньких, який втішить: “Ось, є у мене приятелька, двадцять років палить” Біломорканал “і жодної зморшки! А хто не курить і не п’є, той…”

Да, уж. У мене теж є така знайома, яка курить довго і багато. І про її відмінно збереглася молодість ходять легенди. Але, можливо, ці легенди тому й ходять, що вона – виключення з правил? Де гарантія, що всім так пощастить? Саме це питання я задала собі, коли два роки тому вирішила кинути палити. Курила я дванадцять років. Залежність була найсильніша! Більше того, мені здавалося, що я НІКОЛИ не зможу кинути. Однак, змогла. І тепер, як кажуть, “з перших рук” можу підтвердити, що так, дійсно, сигарета допомагає залишатися стрункою. І в першу чергу, не за рахунок якихось містяться в ній особливих речовин, хоча є й таке. Просто, коли ти зголодніла, викуривши сигарету, ти забуваєш про почуття голоду надовго. І взагалі, курці не обтяжені апетитом. А якщо такий і з’являється, то його завжди можна “задавити” черговий сигареткою. Дуже спокусливо, чи не так? Цим, до речі, користуються автори рекламних кампаній виробників сигарет, які останнім часом особливо “тиснуть” саме на жіноче бажання залишатися стрункими.

Наступний з дійсно диких способів залишатися худий – це булімія .

“Булімія” в перекладі з латинської означає “бичачий голод”. І відноситься це розлад харчової поведінки до розряду проблем з психікою. Суть така: спочатку жінка “заїдає” життєві негаразди чимось смачненьким. Раз, другий… дивись, після трьох тістечок і шоколадки настрій трохи краще. Непомітно формується стійка реакція організму: стрес – “що-небудь смачненьке” – полегшало.

А часом на тлі стресу відбувається так званий “регрес сексуальності”, коли внаслідок певних процесів, грубо кажучи, жінка починає отримувати задоволення від їжі, те саме сексуального. І починає їсти. Багато. Та так, що неможливо зупинитися…. Далі, крім фізіологічної неможливості продовжити цю божевільну трапезу (шлунок не гумовий!), Настає сильне почуття провини. І жертва булімії відправляється в туалет. Щоб там, за допомогою двох пальців і відомого способу, звільнитися разом і від давить почуття в шлунку. і від зайвих калорій…. І так постійно. Психологічний тиск, провоковане почуттям провини, наростає. До того ж, жертва булімії відчуває, що не може контролювати ситуацію з їжею, а, значить, і з життям в цілому. Є і ще одна проблема: зуби, що піддаються при блювоті впливу кислоти, катастрофічно руйнуються. (До речі, ця ознака частенько служить лікарям покажчиком на жертву булімії).

Необхідно відзначити, що булімія – серйозний розлад психіки. А значить, допомогти позбавитися від неї зможе тільки кваліфікований лікар-психіатр. У наш час, на жаль, кількість хворих булімією зросла до надзвичайності: крім щоденних стресів, викликаних напруженим графіком сучасного життя, люди схильні до тиску з боку ЗМІ, що проголошують худорлявість, часом надмірну, як обов’язкова умова, без якого про життєвих успіхи і думати нічого.

“Рідна сестра” булімії – анорексія . Теж з розряду психічних розладів харчової поведінки. Хворі на анорексію, внаслідок неадекватного ставлення до їжі, виробленого дуже часто невгамовним бажанням схуднути, взагалі, перестають їсти! Більше того, вони дійсно не можуть впихнути в себе ні шматочка. І саме серед анорексіков дуже великий відсоток летальних результатів, так як, навіть приступивши до лікування своєчасно, лікарі не дають гарантії одужання.

речі, “психологічно підковані” громадяни вже навіть навчилися змінювати свої манії. Сучасна дівчина, знаючи, що стрес провокує появу будь-якої з існуючих залежностей, наприклад, ту ж залежність від задоволення, що з’являється внаслідок їжі (а значить, і зайвих кілограмів), може “призвести рокіровку”. І почати, припустимо, шалено витрачати гроші. зробившись маніячкою шопінгу! А від надмірного шопінгу, як відомо, не товстіють.

Далі в списку таблетки для схуднення . Ті, від яких, дійсно, худнуть. Вони, як правило, містять в собі небезпечні для життя хімічні речовини. Наприклад, фенілпропаноламін, істотно знижує апетит. Широко відомі “чудо кошти” фенілфлурамін або фентермін. Вони, зрозуміло, заборонені…. Але часом продаються нелегально. Чим небезпечні? Крім летального результату, провокують ряд необоротних змін в людському організмі, а особливо, в мозку.

Є також і інші пігулки для схуднення, що викликають справжню наркотичну залежність. І саме тому, що містять наркотичні субстанції.

Інші ж таблетки для схуднення, з тих, що безпечні за своїм складом, на жаль, найчастіше, безрезультатні. Як правило, це “замасковані” проносні. Від яких, до речі, при неконтрольованому їх споживанні, теж досить неприємностей.

Так… картина, прямо скажемо, безрадісна. Здавалося б, ставши володарем такої цінної інформації, як вищевикладені жахи, людина розумна, щоб більш не випробовувати на собі згубні наслідки подібних методів, повинен назавжди зрадити їх анафемі. Однак, ситуація спостерігається прямо протилежна. І, на жаль, кількість жертв цих методів зростає.

Адже нам здається, що вже я-то застрахована від усіляких перекосів! І якщо буду обережна, (а вже я-то буду!) Мене мине сумна доля тих, хто серйозно підірвав своє здоров’я, бажаючи схуднути. Безумовно, ти екськлюзівна у своєму роді. Ти така, яка є – єдина. Проте ж, всі герої статистичних звітів про мінливості і нещастях нерозумних похудательной способах теж унікальні в своєму роді. І, напевно, теж були залізно впевнені у своїй невразливості.