Вікторія Лопирьова схудла фото до і після!

Вікторія Лопирьова схудла фото до і після! Вікторія Лопирьова схудла

В 2003-му році ця дівчина отримала почесний титул «міс Росія». Саме з цього моменту і відбувся злет кар’єри зоряної дівчата, улюблениці світської богеми і яскравою тусовщиці Вікторії Лопирьова. Але не так давно в Інтернеті стали прискорено мусуватись чутки про те, що Вікторія Лопирьова схудла . і якщо це дійсно так, то як худла дівчина і наскільки їй вдалося схуднути?

Кажуть що

Які тільки чутки не ходили навколо спекотної білявою і пухлогубой красуні. Її так звані закляті «подруги» розпалених підносили «желтопресснікам» версії схуднення Лопирьова. Говорили, що дівчина схудла просто тому що розлучилася з одним зі своїх молодих бой-френдів, іншого разу причина озвучувалася інакше – нібито Лопирьова вирішила завагітніти і тому потрібно було знизити свою вагу.

завантаження.

Сама ж Віка запевняє, що їй просто набридло читати про себе і вислуховувати думку в пресі, що вона надмірно пишних форм. От і вирішила кілька структурувати своє тіло.

З приводу дієти Лопирьова ходило також чимала кількість чуток. Хтось говорив, що дівчина вживає кожен день по 6-7 раз смузі для схуднення. інші це заперечували, називаючи головною винуватицею нової фігури світської левиці геркулесову дієту. Ми ж розвінчаємо всі ці міфи і пересуди, і розповімо читачам, як саме Вікторія Лопирьова схудла (фото до і після цього схуднення ви завжди можете побачити в Рунеті).

Меню від Віки Лопирьова

За основу свого харчування Віка взяла його дробность. Вона впевнена, що головне в схудненні не голодувати, не робити свій раціон занадто мізерним . щоб не чекати наступного прийому їжі, як манни небесної.

Як схудла Вікторія Лопирьова? А ось на такому приблизно меню кожен день:

    Ранок – стаканчик води; Сніданок – гречана кашка. але не потрібно заправляти її маслом; У ланч можна з’їсти фрукт; В обід – нежирний супчик, салатец з рослинним маслом на овочах; У перекус між обідом і вечерею знову можна з’їсти або фрукт, або випити напій, наприклад, какао або кефір; І вечерю – м’ясо на пару без жиру або запечене, а на гарнір – тушковані овочі.

Наша думка

Деякі фото в Інтернеті показують досить болючу форму тіла і зайву худорлявість Лопирьова. Можливо, це професійний фотошоп, а може бути дівчина дійсно злегка захопилася дієтою? У будь-якому випадку нам здається, що меню Вікі досить збалансоване і непогане. але не слід занадто сильно його спрощувати і взагалі, може бути вже варто додавати в нього більш калорійні страви, хоча б раз на день? Час явно настав.

Відео з Вікторією Лопирьова:

Приклади зоряного схуднення:

Також:

  • ягоди годжі фото до і після