Відпочинок і курортне лікування за кордоном, очищення організму і схуднення

Відпочинок і курортне лікування за кордоном, очищення організму і схуднення Відпочинок і лікування за кордоном

У всьому світі існує безліч місць, де за допомогою природних компонентів, таких як термальні та мінеральні води, цілющі грязі, солі і водорості, здійснюється оздоровлення та очищення організму. Як правило, вони розташовані в курортних містах, де створені всі умови для комфортного перебування та відпочинку. Лікувальні комплекси і програми схуднення розроблені професіоналами.

Одним з популярних оздоровчих курортів є Бад-Ишль . який розташований в регіоні Зальцкаммергут і є його центром. Це старовинний курортне місто, де свого часу перебував імператор Франц Йосиф. Сьогодні Бад-Ишль – популярний бальнеологічний курорт, лікувальні води і грязі якого сприяють лікуванню від багатьох хвороб і комплексному очищенню організму. Тут Ви зможете знайти безліч готелів і пансіонатів, центр реабілітації та курортну поліклініку.

Не менш популярний місто Баден . розташований недалеко від столиці Австрії. Це місто прославився своїми цілющими гарячими джерелами, які стали одними з найпрестижніших в області курортного лікування за кордоном. Тут ви зможете насолодитися першокласним обслуговуванням і шикарною обстановкою, не тільки покращити стан свого здоров’я, але й отримати справжнє естетичне задоволення.

Серед курортів Чехії виділяються Маріанські Лазні. На сьогоднішній день це досить молодий курорт, проте він широко відомий завдяки своїм мінеральним водам. Наприкінці XIX століття це місце було улюбленим курортом Англійського короля Едуарда VII.

Серед областей курортного лікування за кордоном Швейцарії слід виділити Саас-Фе. Компанія Екселенс пропонує Вам відпочинок в одному з найпрестижніших його готелів – FerienArt Resort & Spa. Тут ви зможете пройти повний курс оздоровчих процедур, відвідати сауну або парову баню, джакузі і басейн. Так само до ваших послуг представлено поле для гри в гольф і тренажерний зал. Цей курорт підходить для любителів активного відпочинку всіх віків.

Інший швейцарський курорт, не поступливий по популярності попередньому, – Вербье. Це, в першу чергу, гірськолижна область, найбільша зона катання в Європі. Ви зможете зупинитися в готелі Chalet d’Adrien, який порадує вас високим рівнем обслуговування і комфорту. Серед інших місць для відпочинку і лікування за кордоном, це місце найбільш припаде до смаку тим, хто любить відпочивати активно.

Програми схуднення і очищення організму

Перелік сучасних оздоровчих процедур досить широкий. Для боротьби з целюлітом і нерівностями шкіри як правило використовується лімфодренаж – процедура, яка прискорює струм лімфи і процеси регенерації. Лімфодренаж спрямований на очищення і відновлення клітин, що дає видимий ефект.

Ті курорти, поблизу яких розташувалися виноградники, можуть запропонувати своїм гостям винотерапію. Вона здійснюється за допомогою продуктів використання винограду, в тому числі і вина. Збагачення організму амінокислотами і вітамінами, виведення шлаків і продуктів розпаду сприяє омолодженню і підвищенню загального тонусу.

Програма оздоровлення включає в себе обов’язковий процес детоксикації – очищення організму від шкідливих речовин і токсинів. Це здійснюється за допомогою різних процедур і дієт, які індивідуально підбираються фахівцями.

Водні процедури не менш важливі для Вашого здоров’я. Повний курс СПА процедур так само входить в обов’язкову програму оздоровлення будь-якого курорту.

Компанія Екселенс допоможе Вам організувати поїздку для відпочинку і лікування за кордоном в будь-який з описаних курортних міст, де ви зможете відпочити душею і тілом.

Ми пропонуємо Вам наступні тури:

Оздоровча SPA-програма Dominique Chenot “А” (7н/6д)

Оздоровча SPA-Програма в Palace Merano 5 *

оздоровчої SPA-програмою Dominique Chenot “B” (7н/6д)

Оздоровча SPA-Програма в Palace Merano 5 *

Чудове подорож по Сицилії (8 днів / 7 ночей)

Палермо (2н) – Шакка (2н) – Таорміна (3н)