Відгук про Активоване вугілля | Ці маленькі чорненькі таблеточки

Відгук про Активоване вугілля | Ці маленькі чорненькі таблеточки… Відгук: Активоване вугілля – Ці маленькі чорненькі таблеточки.

Переваги: ??

допомагає при отруєнні, при діатезі у дитини, при метеоризмі, очистить зуби від тютюнового та кавового нальоту

Недоліки:

є протипоказання, і можливе передозування.

Ну таблетки активованого вугілля, без перебільшення це те медикаментозне засіб, який є практично в будь атечке: хоч домашньої, хоч автомобільної, хоч в робочій. Я тут пораскінув розумом, понялач, то как не странно, але до допомоги активованого вугілля я і мої знайомі вдавалися досить часто, і з різних причин. Тому вирішила написати, все що згадаю. Сподіваюся кому то буде интресно, а може навіть і що те нове впізнають.

Ну моє власне знайомство з цим препаратом сталося напевно років в 6. Влітку я чого то не те сьела, і отримала харчове отруєння. Найближча лікарні (жили в селі) була в 50 км від нас, тому фельдшер оглянула мене, і прописала якісь ліки. Ну природно, приймати атівірованний вугілля. За 3 таблетки, 3 рази на день. Не скажу точно, від чого мені полегшало після дня лікування активного цим вугіллям-від нього, або само пройшло, але полегшало. Втім применшувати адсорбирующие здатності активованого вугілля я не збираюся. Це і правда реально не погане засіб при харчових отруєннях і кишкових розладах. Якщо ви особливо відразу вловили своє погіршується стан і прийняли ці таблеточки вчасно. А от якщо, у вас вже все розігралася, то сильно то в чудеса вірити не варто, одним лише вугіллям ви не врятуєтеся.

Однак, пройшло багато років і коли я завагітніла, і мене став мучити пардон, метеоризм, то моя лікар відразу ж мені порекомендувала приймати активоване вугілля. Це було одне з реально безпеки, в такому положенні, засобів при підвищеному газоутворення, і до речі печії теж. Мені вугілля допомагав.

Але вже зовсім я здивувалася, і навіть як то поважати активоване вугілля, коли у дитини з’явився діатез. Алерголог нас оглянула, міцно подумала і знову ж порекомендувала нам лікуватися саме вугіллям. При чому, вона сказала, що лікуватися (оскільки дитина на грудному вигодовуванні) треба нам з дочей паралельно. І прописала курс прийому, їй і мене окремо. Я здивувалася, на що вона мені відповіла: “Ну пропишу я вам мазі, але причини то діатезу всередині. А кут саме Безопастности засіб для дитини.” Після цього я її дуже поважати, і до речі курс лікування нам допоміг. Вже 4 місяці діатез не вилазить, навіть якщо наш добрий тато не втримається і потайки від мене, таки дасть дитині шматочок шоколаду.

Це ось ті випадки, коли активоване вугілля був прописаний безпосередньо лікарями. Але, це ще не все. Як то я, на нашому ж дорогому Отзовіке побачила метод по відбілюванню зубів вугіллям. Народний, і багато хто від нього в захваті. Але, я як то звикла все таки радитися з компетентними людьми. Тому, коли пішла до стомалологу, запитала її про вугілля. На що, вона внемательно оглянула мені зуби і сказала, що ось конкретно мені, при тому стані емалі, що є, можна “вибілювати” зуби вугіллям, але не частіше раз в 10-14 днів, і не довше хвилин 5. Тоді ця чистка не відіб’ється на емалі в худщую сторону. Стоматолг сказала ще, що багато дуумают, що це реально зовсім безпечно. Але насправді, це самий безопастний метод, але не безопастний взагалі. Все залежить від стану емалі, і якщо вона у людини истончена, то і активоване вугілля може завдати шкоди. Ось так то. До слова сказати, я спробувала це очищення. Дійсно, зуби на пару тонів або 2 посвітлішали. Більшого мені й не треба. Я просто знаю той факт, що природний жовтуватий колір емалі вказує на зміст елемента Фтору. А фтор зубам просто необхідний.

Ну і останнє. Знайома з роботи, худла за допомогою активованого вугілля. Перед їжею вона випивала спочатку 3-4 таблетки, а потім стала приймати їх з розрахунку 1 таблетка на 10 кг своєї ваги. Збільшувала дозу постояннно, оскільки і таке невинне засіб (начебто) може спричинити передозування. Це робилося, щоб всі токсини, які утворюються під час дієти, усмоктувалися у вугілля і виходили з організму. Каже, що з вугіллям схуднення було більш ефективним. За 10 днів вона раніше втрачала 4 кг, а тут ніби як 6 скинула. Не скажу вам точно, чи пов’язано це саме з вугіллям. І взагалі, не порадившись з лікарем, не раджу вам так експерементувати.

У кожному разі, я читала, що є спеціальні методики очищення організму за допомогою активованого вугілля. Якщо ви захочете до них вдатися, то звичайно спочатку порадьтеся з лікарем. А то на практиці, виходить часто так. Люди сприймають народний метод або вичитаний де те, як абсолютно безопастний а потім, наслідки лікують вже в шпитальці. Врахувати самостійно всі особливості вашого організму ви не зможете, тому й не ризикуйте.

А в цілому, ці маленькі чорні таблеточки, за багато років не раз мене виручали. Як кажуть, дешево і сердито.

Час використання: многа років

Вартість: 4 руб.

Загальне враження . Ці маленькі чорненькі таблеточки.

Також:

  • активоване вугілля при діатезі
  • Активоване вугіля при діатезі