Відео вправи для схуднення ніг – супер-спалює тренування ніг

Відео вправи для схуднення ніг – супер-спалює тренування ніг Відео вправи для ніг

Відео вправи для схуднення ніг складено за принципом інтервального тренінгу. Тренування включає силові вправи для ніг, виконувані у високому темпі без обтяжень. Такий режим допоможе зменшити об’єм стегон. Щоб підсилити навантаження, ви будете виконувати біг на місці на додаток до звичайних присіданням, плие і відведенням ніг убік.

Дані відео вправи для ніг потрібно виконувати за таймером, намагаючись виконати якомога більше рухів за 40 секунд часу, можна виставити сигнал на телефоні. Тренування побудована за принципом чергування силовий і аеробного навантаження, виконуйте кожну рух протягом 40 секунд, потім 20 секунд приділіть відпочинку.

Ви можете робити вправи для ніг босоніж, або в зручній спортивного взуття. Обов’язково постеліть на підлогу гумовий килимок, щоб пом’якшити ударну навантаження. Перед початком занять перегляньте відеовправ для ніг повністю і ознайомтеся з описом. Тренуйтеся регулярно і виконуйте вправи з повною амплітудою.

Блок 1 Присідання з махом стоячи і біг

Протягом 40 секунд виконуйте присідання з махом стоячи. Встаньте, стопи на ширині тазових кісточок, шкарпетки природним чином розгорнуті в сторони. Підтягніть живіт, виконайте присед до паралелі стегон з підлогою, в нижній точці відштовхніться обома ногами і відведіть убік праве стегно, виконуючи мах. Поверніть праву ногу на підлогу, знову виконайте присед і мах, але вже з лівої ноги. Постарайтеся рухатися акуратно, виключіть «розкачку» тіла вперед-назад, відводите стегно чітко в сторону, не зміщуючи його вперед і назад.

Відпочиньте 20 секунд, потім протягом 40 секунд біжіть на місці, підтримуючи гарну інтенсивність і не втрачаючи темпу.

Блок 2. Нахил вперед з підйомом ноги і біг

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Виконайте нахил вперед, потягніться руками до підлоги, одночасно виводячи праву ногу строго назад. Рух нагадує «ластівку», знайому всім зі школи, але нахилятися треба глибше паралелі корпусу з підлогою, а ногу піднімати вище. Протягом 40 секунд чергуйте нахили з підйомом правої і лівої ноги. Злегка згинайте коліно опорної ноги в кожному русі.

Після 20 секундного відпочинку виконуйте біг на місці протягом 40 секунд, працюйте швидко.

Блок 3. Пліє-пружина або пружина в широкому седе і біг на місці

Стопи на ширині 1 м, шкарпетки назовні. Опустіться в плие до паралелі стегон з підлогою і пружиньте на цьому рівні, піднімаючись і опускаючись буквально на кілька сантиметрів. Постарайтеся не зміщувати корпус вперед-назад, тримайте хребет перпендикулярно підлозі. Завершивши цикл, відпочиньте, і виконайте біг

Блок 4. Розведення ніг в положенні лежачи і біг

Також:

  • видео вправи для схуднення ніг