Видалення родимок

Видалення родимок Видалення родимок

Практично у всіх дорослих людей на шкірному покриві є родимки або родимі плями, що носять в медицині загальне позначення – невуси. У більшості випадків їх наявність не приносить дискомфорт, тільки у разі збільшення родимих??плям у розмірах з’являються певні незручності. Варто пам’ятати і про те, що будь-яка родимка може перерости в меланому, що призведе до раку шкірного покриву.

Протягом життя родимки можуть не тільки з’являтися, але й зникати. Ще з давніх часів родимок приділялося багато уваги, причин їх появи і розташуванню. Деякі народи пов’язували людей з великими родимками або рідними плямами з потойбічними силами, вважали їх чаклунами, чарівниками, іноді обраними богом. У часи судів інквізиції великі родимки іменували «печаткою Сатани».

У наш час більшість людей позбулося цих забобонів, і досить спокійно ставляться до родимок у себе на тілі, в більшості випадків навіть не звертаючи на них уваги, причому родимки на жіночому обличчі надають йому шарму.

Проте, родимки можуть виявитися не такими нешкідливими, як здається на перший погляд. Найнебезпечнішим наслідком є??рак шкіри, причому механізм переходу родимки в меланому досі не під силу вченим. До того моменту поки не з’являться певні симптоми перетворення родимки в меланому (збільшення розмірів, больові відчуття, лущення, зміна кольору) неможливо попередити рак шкіри.

Найчастіше в питаннях видалення родимок лідирує народна медицина. Завжди варто пам’ятати про негативні наслідки, які можуть виникнути в результаті такого лікування. Звичайно, серед народних цілителів можуть зустрітися і професіонали, але це відбувається дуже рідко, в більшості випадків після відвідин цілителя на вашій шкірі залишаться рубці, а можливо і запущена стадія меланоми (рак шкіри).

Якщо у вас виникло бажання видалити родимку з естетичних міркувань, або з’явилися перші симптоми її переродження в меланому необхідно звернутися до фахівця. Перед видаленням родимки буде обов’язково проведено гістологічне дослідження визначальне доброякісність або злоякісність родимки, і тільки після цього підібраний відповідний метод видалення. Найбільш поширеним методом видалення родимок, на даний момент, є лазерне видалення.

Завжди варто серйозно ставитися до стану свого здоров’я і не нехтувати фахівцями, сподіваючись на народні кошти.

Перш ніж видалити родимку в домашніх умовах, потрібно знати, звідки вони беруться і якими можуть бути наслідки такого втручання. Новоутворення на нашому шкірному покриві можуть.