Вага зупинився – ПРО Стрункість

Вага зупинився – ПРО Стрункість Вага зупинився! Що робити?

Привіт, друзі!

Сьогодні на блозі PRO Стрункість нова тема «Вага зупинився! Що робити ».

Мабуть, ніщо так не засмучує будь-якого, хто знижує вагу, більше, ніж ситуація, коли вага зупинився . У статті про мотивацію. я вже давав деякі поради на цей рахунок, але за вашими листами розумію, що ця тема хвилює вас дуже сильно, що ж, давайте детально розберемося з цієї ситуації.

Вага зупинився, і багатьом починає здаватися, що вони вже досягли межі своїх можливостей, що більше ні грама жиру не покине їх тіло. Настрій псується, що робити невідомо, бажання і сили йти до своє стрункості тануть не по днях, а по годинах. Вам знайома така ситуація?

Однозначно так! Ще жодній людині, наступного програмі зниження маси тіла, уникнути її не вдавалося.

Прийміть зараз як даність, що ЗУПИНКА в зниженні маси тіла – нормальний і, більше того, фізіологічно необхідний процес.

Ніхто не може знижувати масу тіла постійно, якщо в якийсь момент сталася зупинка, значить, вашому організму зараз це необхідно. Ви потрапили в зону так званого плато, коли ви продовжуєте слідувати своїй програмі, але вага стоїть намертво або, навіть, дещо збільшується.

Ніхто не може передбачити, як довго триватиме цей період. Всі ми різні, і жир скидаємо по-різному. Чоловікам у цьому плані пощастило трохи більше, як правило, ефект плато у них проходить досить швидко – 1-2 тижні. У жінок цей період може тривати і довше.

Вага зупинився – це означає:

    Ваш організм взяв необхідну паузу для відновлення. Ви повинні розуміти, що жир не випливає з нашого організму, як вода. Жирова тканина неоднорідна (детальніше тут), густо пронизана капілярами кровоносної та лімфатичної системи і виконує важливі функції в організмі. Коли в результаті наших дій вона зменшується, потрібна серйозна перебудова, змінюється просторове розташування клітин, редукуються невикористовувані капіляри. Ці серйозні процеси вимагають часу і ресурсів. Природно, що в такі моменти вага зупиняється. Наша шкіра також має змінюватися через зменшення жирової тканини. Якщо процес зниження маси тіла йде в нормальному темпі, з необхідними зупинками, то вона встигає підтягуватися. Навіщо нам бути схожими на худих корів, ми ж прагнемо бути стрункими, як газелі. Саме в ті моменти, коли вага зупинився, наша шкіра отримує можливість відновлюватися. Якщо наступила зупинка в зниженні маси тіла, то, швидше за все, почався процес втрати обсягів. Жир дуже легкий, але об’ємний. Відсутність результату на вагах у цьому випадку, зовсім не говорить про те, що процес зниження маси тіла зупинився.

Що робити, коли вага зупинився?

    Подякувати ваше мудре тіло за цей перепочинок Пам’ятати про те, що це потрібний і природний процес Чи не панікувати і не впадати у відчай Продовжувати слідувати вашій програмі зниження маси тіла Намагатися помічати в собі нові ознаки стрункості, що не концентрувати увагу тільки на скинутих кілограмах

В період зупинки ваги дуже важливо, як ви самі до цього ставитеся. Якщо ви розумієте важливість і неминучість цього процесу, ви легко впораєтеся з ситуацією. Зупинка в зниженні маси тіла – не привід для розладу, це привід для радості, адже в цьому випадку зниження ваги йде правильно. збільшуються ваші шанси на довгострокове збереження досягнутих результатів. А хіба не це нам потрібно в кінцевому результаті?

Що робити, якщо вага зупинився і не йде досить довго?

Якщо ви прямуєте вашій програмі схуднення, а вага зупинився або коливається в межах 1 кілограма досить довго, спробуйте зробити наступне:

    Влаштуйте для себе кілька завантажувальних днів. Свідомо вийдіть за межі вашої програми зниження маси тіла, струсіть свій організм. Потім повертайтеся до вашій програмі. Перегляньте свій раціон, можливо, ви вживаєте дуже багато солі. Пам’ятайте, що 1 грам солі затримує в організмі 100 мл води. Причому враховуйте не тільки сіль, яку ви додаєте в їжу, а й приховану сіль, якої дуже багато в готових напівфабрикатах, ковбасних виробах, копчених продуктах. Трохи збільште фізичну активність, постарайтеся більше ходити пішки. Ходьба в темпі трохи вище звичайної швидкості – прекрасна альтернатива спортзалу на період зниження ваги. Пам’ятайте про те, що зупинка в зниженні маси тіла може бути пов’язана з фазою менструального циклу. Наприкінці циклу тканини дуже легко затримують рідину. Для цього періоду надбавка у 2 кілограма – звичайне явище. Не переживайте, набряки спадуть, і вага знову почне танути. Всіма доступними способами підтримуйте гарний настрій. Чим краще настрій, тим більше висока швидкість метаболічних процесів, тим швидше ви розпрощаєтеся із зайвими кілограмами.

Друзі, якщо Вам сподобалася ця стаття, порекомендуйте її в соціальних мережах, використовуючи значки, розташовані нижче. Не забудьте залишити ваша думка про зупинку ваги в коментарях.

А я, автор цього блогу. як завжди, чекаю нових зустрічей з вами! Підпишіться на оновлення. щоб не пропустити нічого цікавого!

І останнє. Вже практично закінчена робота над безкоштовним аудіокурсів «Як є, щоб схуднути?». Курс виходить дуже цікавим! Відкрита попередня реєстрація на його отримання. Не пропустіть!