Вага перестав падати. Що робити? – Ідеальна фігура – Minus5.ru

Вага перестав падати. Що робити? – Ідеальна фігура – Minus5.ru Вага перестав падати. Що робити?

Швидка втрата ваги на перших порах пояснюється тим, що жир, накопичений нами останнім – м’який і неслежавшійся. Він спеціально залишений нашим організмом «в касі» на випадок нашого «бандитського нальоту на предмет схуднення» або просто на непередбачений випадок. Жир ж, що паразитує на нас місяцями і роками, злежується в тверду монолітну масу. І тепер безліч наших зусиль йде не на те, щоб просто вилучити і утилізувати жир, а на його розплавлення, розм’якшення моноліту. Тому не варто панікувати з приводу зниження падіння ваги – це природний і закономірний процес.

Повна ж зупинка у втраті ваги пояснюється тим, що:

а) Організм звик і пристосувався до того режиму, який Ви йому задали.

б) При зменшенні Ваших обсягів організм «знижує обертів» з переробки їжі в енергію. Тому, якщо раніше Ви цілком могли з’їсти подвійну порцію і не поправитися (оскільки організм утилізував і споживав на підтримку Ваших великих обсягів, відповідно, більша кількість енергії), то тепер це «вміння» зменшується прямо пропорційно втраченим обсягам. Практично всі, хто стикався з проблемою зупинки у втраті ваги, діяли за єдиним шаблоном, вибираючи одне з двох:

1. Кидають все («Ну, не виходить у мене!”).

2. Посилюють режим дієт і фіз. вправ, переводячи себе в розділ «спартанці, аскети, мученики».

Обидва виходи невірні. Про перший говорити не будемо (плавали, знаємо), а по другому напрошується резонне питання людині, яка обрала цей шлях: «Друг, це ж не життя, а мука! Ти впевнений, що все життя зможеш тримати подібний режим? Адже варто тобі тільки злегка його послабити, як кілограми накинуться на тебе, як голодні вовки! Чи варто тимчасовий ефект таких титанічних зусиль? »

Тим часом, уповільнення зниження ваги і його зупинка – важлива віха в процесі схуднення і навіть у чомусь корисна. Це період стабільності, організм звикає до нового вазі (тоді як при зниженні ваги для нашого організму «статус-кво» – це вага з «точки відліку» почала схуднення). Не варто поспішати застосовувати метод «поштовхів» – «Потримайте» вага близько тижня, не змінюючи режиму. Це дуже важливо.

Отже, втрата Вами ваги знизилася до пари сотень грам на тиждень (або взагалі зупинилася). Почекавши ще з тиждень, переходимо до активних дій. Дістаємо «тузи», до цього часу залишалися у нас в резерві.

Майже всі люди, охочі скинути вагу, відразу ж пускають в хід всі свої «козирі», чого робити не варто. Організм відчуває сильний стрес, і дійсно часто (особливо, якщо при схудненні використовується рух відразу в декількох напрямках – дієта, фіз. Вправи та ін) спочатку дозволяє нам досягти втрати декількох кілограмів. Але потім він входить в ритм, звикає, тому ефективність впливу програми, яку ми йому задали, різко знижується. Головне – діяти поступово, і на багатьох етапах стримувати себе. Мені знадобилося десятки разів обпектися, перш ніж я до кінця усвідомив істину, що чим швидше скидаєш вагу, тим швидше він до тебе повернеться.

Оскільки даний метод не передбачає знущання над собою, Вам буде легше набратися терпіння і продовжити час схуднення на місяць-два-три або більше. Утіште себе тим, що швидкі способи Ви вже пробували не раз, і завжди поверталися до точки початку, а тепер, хоч і повільно, хоч і з «відкатами», але будете просуватися вперед. Без голоду і занепаду сил.

«Поштовхи» не повинні бути різкими. Вони просто повинні розривати шаблон наших звичайних дій (таких як поступове нарощування навантаження або будь-яких наших кроків, спрямованих на схуднення). Досить маленького, ненасильницького стресу, яка не розлютив б наш організм, але запустив «новий виток» втрати ваги. Приклади «поштовхів» читайте в наступному розділі

Теж цікаве:

Коментарі 30 20 травня 2008 Оголошуємо конкурс: “Стань стрункою. Коментарі 0 27 грудня 2012 Найефективніші кардіо тренажери Коментарі 14 29 квітня 2010 Пластичний хірург про міфи пластичес. Коментарі 15 18 вересня 2008 сукупного для здоров’я і стрункості Коментарі 22 20 листопада 2008 Що таке пілатес і як їм правильно. Коментарі 0 19 грудня 2012 Накачати прес в домашніх умовах Коментарі 16 23 листопада 2009 Місце під Сонцем представляє нові. Коментарі 67 16 лютого 2011 Скульптурні форми Коментарі 10 2 вересня 2008 Особистий тренер і фізіотерапевт в одному. Коментарі 8 17 вересня 2008 Фітнес після 35. Останній шанс!

Також:

  • зупинка втрати ваги