Унікальна зоряна дієта Олени Малишевої для схуднення безкоштовно

Унікальна зоряна дієта Олени Малишевої для схуднення безкоштовно Дієта Олени Малишевої

Багато хто з Вас чули про зоряну дієті Олени Малишевої . телеведучої однією з найпопулярніших програм про здоров’я. Сумнівів в ефективності даної дієти не виникає ні у кого, оскільки Малишева є провідним фахівців у галузі дієтології та оздоровлення організму. Олена Малишева має вчений ступінь і до її порад прислухаються багато зірок вітчизняного шоу-бізнесу, яким просто необхідно завжди бути у формі. Також варто зазначити, що її методики пройшли всенародне тестування та отримали реальне підтвердження своєї ефективності.

Суть дієти Олени Малишевої

Суть дієти Олени Малишевої зводиться до наступного: точно дотримуватися кількох принципів харчування. Зокрема мова йде про те, щоб ні в якому разі не відмовлятися повністю від прийому їжі, так як наш організм має специфічні особливості, які вимагають регулярного прийому їжі. Якщо його перервати повністю, то після відновлення раціону, який мріяв схуднути людина знову починає товстіти, причому дуже стрімко. Саме такий результат чекає тих, хто днями їсть один лише кефір або зовсім п’є тільки воду.

Основною складністю пропонованої дієти вважається закріплення досягнутого результату, адже саме це приносить максимальне задоволення. Таким чином, дієта Олени Малишевої для схуднення, дозволяє позбутися непотрібного ваги в певний термін, а коли відбувається повернення повноцінного харчування, він вже не потребуватиме запасі жиру і людина не потовщає. Саме цим дана методика відрізняється від аналогічних способів, які всупереч бажанням призводять до набору ваги.

Меню дієти Олени Малишевої

Олена Малишева радить регулярно харчуватися, причому щоденна кількість прийомів їжі повинно бути не менше п’яти. Три з них повинні бути грунтовними, а два – додатковими. Все це дозволить позбавити себе від почуття голоду, яке і зовсім перестане відвідувати людини, що сидить на цій дієті.

Сніданок.

Початок сніданку о 8 годині ранку. Він складається з вівсянки, яку попередньо слід залити крутим окропом. Така вівсяна каша, дозволить вивести зайвий холестерин з організму і максимально розвантажити шлунок. В цей же час можна вжити знежирений йогурт або кисле молоко.

Обід.

Обід починається в 12.00 дня. У цей час слід вжити максимальну кількість білка, тому на столі має бути м’ясо, курка, риба або яйця. Вживання солі має бути мінімальним.

Вечеря.

Вечеря необхідно запланувати на 19.00. Під час вечері дозволяється з’їсти салат, випити знежирений кефір або з’їсти варене яйце. Саме так повинні виглядати основні прийоми їжі.

Додаткові прийоми їжі.

Додаткові прийоми їжі під час дієти Олени Малишевої, а вірніше другий сніданок і полуденок, можуть скласти пара яблук, мандаринів або яких або інших фруктів. На думку Олени Малишевої, такий раціон харчування дозволить максимально ефективно боротися із зайвою вагою, причому вимагає він не так вже й багато часу.

Поради до дієти Олени Малишевої

Для того, щоб отримати від дієти очікуваний ефект, слід запам’ятати кілька простих порад і рекомендацій від доктора Олени Малишевої. Слід щодня підраховувати кількість калорій, яких не повинно бути більше 1200 Ккал, так як саме цей обсяг калорій, дозволить оперативно позбутися жирових запасів і придбати практично ідеальну фігуру. Не слід забувати, що при активному способі життя організм повинен отримувати трохи більше калорій, ніж той, хто віддає перевагу пасивності. Можна звернутися до професійних дієтологів, які не тільки грамотно зроблять розрахунок калорій, але ще і грамотно складуть меню. Але якщо ви не можете знайти час для візиту до фахівця, то не бійтеся експериментувати, так як це допоможе вам виробити власну систему харчування.

Вважається, що оптимальна тривалість дієти Олени Малишевої – це 2-3 місяці. До речі, дану методику харчування можна зробити стилем свого життя, що дозволить вам зовсім забути про можливість набрати зайві кілограми і сантиметри в талії. При цьому ви зможете підкоригувати меню в залежності від індивідуальних особливостей організму.

Водночас, дану дієту можна використовувати і для повторного схуднення, так як після невеликої перерви організм, швидше за все знову постарається зробити запас жирових клітин. Але при цьому слід звести до мінімуму вживання тваринних і рослинних жирів, а також борошняних виробів, картоплі, солодощів, рису, моркви й буряка. Звичайно, на деякий час необхідно забути і про алкогольні напої, зловживати якими не стоїть і без дієти. Однак, якщо вам не хочеться робити такого роду обмеження, то постарайтеся їсти їх менше або замінити їх іншими більш корисними продуктами. Таким чином, зіркова дієта Олени Малишевої для схуднення, може допомогти в боротьбі із зайвими кілограмами.