Унікальна програма для схуднення / Фунчоза калорії / Програма схуднення “Ідеал” на www. navribume.

Унікальна програма для схуднення / Фунчоза калорії / Програма схуднення “Ідеал” на www. navribume. Вами пройдено питань тестування: 0 з 10. Точність рекомендацій складе 0%

Ірина. 32 роки Привіт дівчатка! У мене другий день. За вчора -1,5 кг (але це відразу так, я себе знаю, а так само фунчоза калорії а потім по 200 грам буде йти). Їсти поки особливо не хочеться. Сьогодні вранці випила чашку кави, в обід рис з соєвим соусом (так смачніше) і коніт одяг для схуднення а так само зелений чай, ну а так же фунчоза калорії а ввечері звичайно спокус багато буде (сім’ю-то годувати нормально треба), але схуднення за аналізом крові і постараюся утриматися: тільки фунчоза калорії і рис і мед голодування а так само всі! Пишіть, хто зараз на цій дієті і фунчоза калорії а так само які результати. Ну пока!

Наталі. 19 років Всім привіт, у мене близько 10 кілограм зайвих, вага 65, а зріст 165! Я недавно схудла на 7 кілограмів, нічого не повертається вже 3 місяці хоча іноді я і морська капуста схуднення а так само тортик серед ночі з’їдала! Але я стрибаю на скакалці, і кручу обруч! Стимул у мене є завжди-для свого молодого чоловіка!

Катя. 25 років Привіт! Вчора був останній день на цій дієті, чесно скажу давалася вона мені не легко, перші дні три кг йшли легко, але на шостий день хотіла навіть кинути, крутилася голова і фунчоза калорії а так само самопочуття було не дуже, та експрес схуднення за 3 дні а так само як не дивно їсти не хотілось взагалі і фунчоза калорії а так само в підсумки 6,5 кг, Що дуже радує.

Карина. 23 роки Через проблеми із зайвою вагою у мене були глибокі депресії. Я кидалася з тренування і дієта і однієї крайності в іншу: то їла ночі безперервно, то по кілька днів і фунчоза калорії а так само крихти в рот не брала. Цей сайт знайшла для мене мама. Я оч вдячна їй і як швидко зробити ноги стрункими а так же фахівцям сайту. Я схудла на 10кг (і це не межа.)

Віка. 25 років Так, ця дієта дозволяє за 2 тижні досягти результатов. У мене сьогодні 12 день, схудла на 5,5 кг. Вес зупинився (таке часто буває, потрібно не звертати уваги) Але цю дієту потрібно розглядати як фунчоза калорії поштовх до правильного харчування взагалі в житті, а якщо в голові крутиться, швидше-б останній день щоб потішити свою утробу чим-небудь отаким, то все піде нанівець!