Уколи для схуднення в домашніх умовах

Уколи для схуднення в домашніх умовах Уколи для схуднення

Проходить деякий час, і багато хто навіть не помічають, як на животі, боках, сідницях і стегнах поселяються жирові відкладення. А ось процес позбавлення від них дуже і дуже важкий і довгий. Благо, зараз існує безліч способів боротьби із зайвими кілограмами. І тут вже кожен сам собі пан. Популярністю та актуальністю зараз користуються уколи для схуднення . І вони також поділяються на кілька видів, з кожним з яких ми вас сьогодні ознайомимо.

Уколи для схуднення: ін’єкційний ліполіз

Ін’єкційний ліполіз можна віднести до порівняно молодим методикам, які при першому знайомстві здаються неймовірно привабливими. Як він проходить? У жирову тканину дуже тонкими голками вводиться особливий фермент під назвою фосфатидилхолін. Він діє в якості пособника організму у справі з розкладання жирів.

Фосфатидилхолін відноситься до ферментів натурального походження. Видобувається він з соєвого екстракту. По-іншому речовина називається лецитином, яке ви напевно не раз чули. Фосфатидилхолін проводиться в людської печінки, бере участь у жировому обміні. Цей фермент повинен безперешкодно, швидко і без всяких наслідків розчинити і вигнати з організму вільні жири. Крім того, фермент виводить і залишки від пошкоджених оболонок клітин. Але він здатний розчиняти лише зруйновані жирові структури. У зв’язку з цим у нього є напарник під назвою дезоксихолат, з яким він комбінується при введенні. Ця парочка і дає потрібний ефект.

Але такі уколи для схуднення не зможуть вам допомогти в такій справі, як боротьба з наявністю живота . Вже він то їм не по зубах. Такі ін’єкції допомагають при серйозних стадіях целюліту, коли під шкірою сформувалися грудочки і вузлики. Крім того, уколи для схуднення стають відмінним доповненням до лімфодренажним процедурам і мезотерапії.

Уколи для схуднення: ліпотерапія

ліпотерапіі – це безпечний і простий метод, який допомагає жінкам впоратися із зайвими жировими накопиченнями. Так стверджують косметологи. Уколи для схуднення вводяться під шкіру з препаратами, що мають активними жиросжигающими властивостями . Такі коктейлі вводяться конкретно в місця, де відбувається скупчення жирів. Таку процедуру можна виконувати лише після медичної консультації. Крім того, онавиполняется всього за півгодини.

ліпотерапіі крім розщеплення жирів, сприяє ще і їх виведенню з організму. Але при цьому слід враховувати, що якщо у вас є проблеми з печінкою, то про це ви обов’язково повинні повідомити лікаря на консультації. Препарати, які надходять в організм при даній процедурі, повертають шкірі пружність і молодість. Процедура не дає обвисати шкірних покривів, не викликає появи розтяжок, сприяє зникненню целюліту.

Уколи для схуднення: озонотерапія

За кордоном вельми поширена така процедура, як озонотерапія. У Росії вона не так широко застосовується. Для уколів для схуднення застосовується особливий медикаментозний озон, якщо бути точніше, то суміш кисню і озону . Її дія полягає в наступному: шляхом ін’єкції в тканину надходить активний кисень, що розганяє жирові запаси і токсини. Вже через п’ять процедур, за словами випробували на собі озонотерапію, помітний видимий ефект.

Крім спалювання жиру, озонотерапія охоплює широку область дії:

    до властивостей озону відноситься протизапальна і бактерицидна активність, що допомагає в лікуванні захворювань шкіри і поліпшенні її рельєфу. Це пояснює поширеність озонових уколів у сфері косметології; озонотерапія може застосовуватися для усунення целюліту. Завдяки молекулам кисню жирова тканина розщеплюється, а рельєф тіла стає більш гладким в проблемній зоні; озонотерапія сприяє нейтралізації вільних радикалів, тим самим запобігаючи процеси старіння шкіри; озонові уколи застосовуються в медицині з метою боротьби з мігренню, алергією, діабетом, суглобовими і гінекологічними захворюваннями.

Уколи для схуднення: мезотерапія

Мезотерапія – це уколи для схуднення в живіт, під час яких запроваджується особливий розчин . Це сприяє активному розщепленню накопичень жирів, активізації процесів обміну. Все в комплексі забезпечує втрату обсягів в конкретній проблемній області. Уколи для схуднення в живіт індивідуальні, тобто кожна людина отримує той коктейль, який походить саме йому.

Судячи з практики, пацієнткам необхідно не менше чотирьох і не більше десяти уколів для схуднення в живіт, щоб домогтися оптимального результату від такої процедури. Однак до такої процедури є протипоказання. Не підходить мезотерапія для людей, які страждають від захворювань жовчного міхура, печінки, цукрового діабету. Якщо є злоякісні пухлини, уколи для схуднення в живіт зовсім недоступні. З обережністю необхідно поставитися до процедури при алергічних реакціях і астмі.

Уколи для схуднення: домашні процедури

Уколи для схуднення в домашніх умовах – досить популярна практика. Удома можна проводити мезотерапию. Все необхідне можна придбати в аптеці. Вам необхідний буде мезороллер, натуральний крем, мило, знеболюючий крем, антисептична рідина.

Уколи для схуднення в домашніх умовах проводяться згідно такою схемою:

    в першу чергу очищає за допомогою мила та легкої пінки для вмивання шкірний ділянку, на якій буде проводитися процедура. Робити це потрібно під прохолодною водою. Обробляємо також шкіру антисептиком; тепер наносимо знеболюючий крем рівно на півгодини; за допомогою мезороллер проводимо по кожному покрову так, щоб скрізь знаходилося по десять вертикальних і горизонтальних ліній; тепер беремо відповідний крем, залежно від того, що ви хочете отримати: антицелюлітний, зволожуючий, і т. д. Деякі лікарі рекомендують застосовувати крем-маску замість крему, оскільки вона більш насичена поживними речовинами. Наносимо крем. Процедура закінчена.

Отже, ми з вами розібрали основні види ін’єкцій, які допомагають нам боротися за струнке і красиве тіло. Будьте завжди у формі!

Також:

  • уколи в живіт
  • ліпотерапія ціна