У захоплююче і азартне змагання перетворили дієту жителі Володимира – Перший канал

У захоплююче і азартне змагання перетворили дієту жителі Володимира – Перший канал У захоплююче і азартне змагання перетворили дієту жителі Володимира

Раз на тиждень ентузіасти зустрічаються і порівнюють, хто скільки встиг скинути. Самого недбайливого чекає витончене покарання.

Раз на тиждень ентузіасти зустрічаються і порівнюють, хто скільки встиг скинути. Самого недбайливого чекає витончене покарання.

Перед зважуванням вони намагаються позбавитися від кожного зайвого грама. Цілий тиждень учасники “Клубу екстремального схуднення” намагалися скинути вагу, і ось він – момент істини.

Дієта, посилені тренування – як худнути, неважливо. Після зважування, тим, хто опиниться в кінці списку, належить виконати фант. Спалити власні гроші, поголитися “наголо” – щоразу придумують нове завдання.

“Головна запорука схуднення – це мотивація. Якщо мотивації немає, еe потрібно придумати. Відмовитися від шматка торта, відмовитися від смачного чаю з колегою тому, що ти розумієш, що саме ти можеш стати тим самим” лузером “, який буде прилюдно принижений “, – каже Михайло Самойлов.

Щоб жати учасникам з різних вагових категорій рівні шанси на успіх, перемогу вимірюють кілограмами – обчислюють втрати ваги у відсотках.

Програвшого визначають за допомогою нескладної формули. Беруть вага, який людина скинув за останні сім днів, – наприклад, півтора кілограма, множать на сто відсотків і ділять на показники минулого тижня – припустимо, людина тоді важив 70 кілограмів. Виходить, за тиждень вага зменшилася на 2,14%. Тому, у кого цей показник менше, і достаeтся черговий фант.

Минулого разу програла Олена Крутова. Тоді на вулицях міста з’явилися оголошення: “Допоможіть мені схуднути”. Наступні сім днів телефон дівчини, буквально розривався – хтось дійсно пропонував оригінальні дієти, але в основному ті, що дзвонили коментували забавну фотографію.

“Образи немає, є межа комфорту, яку доводиться переступати. Бо дзвонять незрозумілі люди, починають давати якісь поради”, – каже Олена Крутова.

Юлія Ивонина записалася в клуб після народження сина – каже, дуже вже хотілося скинути зайві кілограми. Коли одного разу виявилося, що “скинула” менше інших, довелося весь тиждень ходити з целофановим пакетом на голові. Щоб не привертати зайвої уваги, зробила з “покарання” прикрасу.

По-справжньому повних людей в клубі небагато. З вагою 58 кілограмів Наталія прізнаeтся – бере участь у конкурсі, скоріше, заради забави. Найбільше, каже, подобається придумувати нові завдання.

Цього разу не пощастило Михайлу Самойлову – підвела, каже, любов до солодкого. Переможений відправляється з плакатом на автобусну зупинку в центрі Володимира. Завдання – простояти з образливою написом півгодини.

Переможець тижня за правилами клубу ділитися секретами успіху. Так, за два місяці учасники вже скинули від 3 до 7 кілограмів. Екстремальна методика, кажуть, дала збій лише один раз, коли замість покарання переможеним, заради експерименту, вирішили заохотити того, хто схуд більше за інших. За тиждень тоді одужали відразу троє.

Дирекція інформаційних програм