Турнік і бруси – що вони дадуть? » Фітнес вправи, як накачати м’язи, схуднути, дієти, правильне харчування, бодібілдинг, пауерліфтинг вправи, скинути зайву вагу

Турнік і бруси – що вони дадуть? » Фітнес вправи, як накачати м’язи, схуднути, дієти, правильне харчування, бодібілдинг, пауерліфтинг вправи, скинути зайву вагу Турнік і бруси – що вони дадуть?

Багато бодібілдери ігнорують вправи на брусах і турніку, мотивуючи це або нестачею часу тренування, або уявної безглуздістю виконання вправ, де максимальна вага дорівнює власному. Насправді помилкові обидва постулату. Часу може не вистачити на допоміжні та ізолюючі вправи, ті, які виконуються під завісу тренування. Підтягування на турніку, так само як і віджимання на брусах втягують у роботу велику кількість м’язів груп, а тому завжди повинні виконуватися одними з перших, і не можуть бути ізолюючими. Вони гарні в наборі маси, підвищенні сили і витривалості.

До того ж робити ці вправи зовсім не обов’язково тільки з власною вагою – досить повісити на пояс кілька дисків. На турніку можна опрацьовувати наступні м’язи: трапецієподібні, найширші, круглі м’язи спини, біцепси і м’язи передпліччя, дельтовидні. Це одне з кращих вправи на розвиток плечей, візуального їх уширения. На брусах – трицепс, груди, трапецієподібні, м’язи спини.

Комбінація віджимань на брусах і підтягувань в суперсету зміцнює сухожилля ліктьових суглобів. Якщо використовувати підтягування в якості базової вправи на найширші м’язи спини (крила), то в сукупності з тягою штанги і гантелей в нахилі, тяги верхнього / нижнього блоку, всього однієї вправи на тиждень, хвилин по 40-50, стає достатньо для гарного зміцнення м’язів верху спини. Причому, якщо від підтягувань відмовитися, то для досягнення аналогічного результату доведеться збільшити тренувальне час в два, а то й три рази.

Віджимання на брусах рекомендується використовувати спільно з жимом лежачи для прискорення росту грудних м’язів. Щоб акцентувати навантаження саме на них, а не на трицепсах – корпус подається трохи вперед, а самі бруси розставляються по можливості ширше. Так само віджимання на брусах, але у вертикальній «стійці» і на близько поставлених брусах добре кооперується з французьким жимом. Як показує практика, використання вищеописаних схем роботи з турніком і брусами прискорює процес зростання м’язової маси, а так же сил и витривалості м’язів на 15-35% в порівнянні з традиційними способами.

Для початківців бодібілдерів – робота на брусах і турніку дасть необхідну «базу» – комплекс сили, витривалості і об’єму м’язів, необхідних для ефективної роботи з додатковим обтяженням. Такі заняття не віднімуть багато часу – всього 40 хвилин 3 на тиждень, але швидкість набору м’язової маси при переході на тренування по «справжнім» програмам буде споконвічно вище, в порівнянні зі спортсменами, які не пройшли таку попередню підготовку, відсутнім втома і стомлення. Так само ці вправи рекомендовані до виконання після деяких травм, коли робота зі штангою навпаки заборонена. Таким чином, підтягування та віджимання на брусах дають спортсмену можливість повернення до нормального тренуванні.

Для любителів бодібілдингу, а так само всіх тих, хто воліє займатися фізкультурою – щоденні заняття на турніку і брусах дадуть силу і витривалість. Помічено, що щоденні підтягування – всього по 50-70 разів, можна «драбинкою», рівними або випадковими за кількістю повторів підходами вже через 2-3 місяці обертаються формування міцних і витривалих м’язів рук (біцепсів і передпліч), при тому, що на їх обсязі майже ніяк не позначаються.

Так само робота на турніку і брусах може стати відмінним методом розігрітися перед тренуванням, якщо мова йде про предсоревновательной підготовці до виступів з бодібілдингу, коли спортсмен виконує тільки ізолюючі вправи, для більшої деталізації м’язів. На самих змагання, безпосередньо перед виступом служать мети накачування крові в окремі групи м’язів. У пауерліфтингу підтягування усіма видами хвата дозволяють задіяти яких не торкається стандартної тренувальної програмою групи м’язів, в першу чергу біцепси.

Також:

  • Як набрати масу спини(крила)
  • як накачати мязи на турніку і брусах
  • БРУСЬЯ ТУРНIК ВПРАВИ ФОТО
  • фітнес вправи
  • чи можливо набрат вагу на брусях
  • як накачати крила на брусах
  • як накачатися худому на брусях ітурніку