Тренування в домашніх умовах, як накачатися будинку

Тренування в домашніх умовах, як накачатися будинку Тренування в домашніх умовах, або – як накачатися будинку Завдання комплексу:

1. Розвиток всіх м’язів тіла

2. Підготовка організму до підвищених навантажень

3. Розвиток фантазії (скоро зрозумієте – чому))

Складність – середня

Цей план – для чоловіків. Аналогічний план для жінок дивіться тут.

Велика кількість людей з якихось причин не може або не хоче відвідувати тренажерні зали. Це може бути нестача часу або грошей. Або міркування типу “На фіга витрачати гроші на зал, я і вдома нормально накачала. Почитаю книжок, куплю пару гантель і накачати” З одного боку, таке завзяття похвально, але з іншого – коли багато ентузіазму і мало досвіду – можна і нашкодити собі.

Але я цю сторіночку створював не для того, щоб відмовляти вас, а для того, щоб допомогти вам накачатися будинку, якщо ви твердо вирішили робити це в домашніх умовах. Тому скажу відразу – накачатися будинку можна! .

Більше того. Гойдатися можна де завгодно і з чим завгодно! Крім тренерської діяльності я ще й багато подорожую. І іноді тренуватися мені доводилося не те що в домашніх, а в диких умовах. У довгих подорожах я використовував колоди, булижники і все, що потрапляло мені під руки, щоб не втратити свою форму.

Питання в тому, що розуміти під терміном “накачатися”. Якщо ви хочете мати атлетичне тіло і м’язи розміром побільше середньостатистичних, то це можна зробити і вдома. Трохи базових знань, мінімум спортивного і підручного інвентарю та систематичні тренування зроблять свою справу. Але якщо ви хочете бути дійсно великим і сильним, то без тренажерного залу тут не обійтися. Поясню чому:

    Сама атмосфера залу спонукатиме вас на нові звершення (а це досить важливий фактор). Повний комплект необхідного обладнання (гантелі, гриф, стійки для присідань і для жиму, машина Сміта, горизонтальна тяга і тяга з верхнього блоку і т. д.) коштує дуже дорого і ніяк не влізе навіть у вашу квартиру (треба хоча б 30-40 кв. м.). Необхідний хоча б один напарник. готовий вас підстрахувати і подивитися на ваші помилки з боку. Ну і, нарешті, – тренер. Ви, звичайно, можете тренувати самі себе, як це, припустимо, роблю я. Але ви повинні бути професіоналом цієї справи.

А тепер уявіть, що ви прочитали багато розумних книжок про те, як тренуватися, і самі тренувалися не один рік. Що у вас є ці зайвих 40 кв. м. під обладнання у вашій квартирі. І ви все-таки забили туди весь необхідний інвентар і запросили кілька друзів, щоб ті тренувалися разом з вами.

Поздравляю. Ви стали справжнім тренером свого персонального міні-залу! Але це вже не має ніякого відношення до тренувань в домашніх умовах.

Для тренувань нам знадобляться:

    2 стільця (табуретки). Ліжко або тумбочка висотою 40 – 60 см. 2 -3 пари гир (16, 24 і 32 кг). Або розбірні гантелі Турнік і бруси (є на кожному стадіоні і в кожній школі).

Хлопці, я думаю, ви розумієте, що час від часу треба буде здійснювати “вилазки” на турнік і бруси. Якщо ви будете тренуватися 3 рази на тиждень (а моя програма на це і розрахована), то 2 рази будете тренуватися вдома і 1 раз на тиждень – на турніках. Якщо ж у вас вдома крім усього іншого є ще штанга і стійки для присідань і жиму лежачи, то подивіться цей комплекс вправ.

Клікнувши на назву вправи, ви можете подивитися, як воно виконується. Правда, виконання показано в класичному варіанті. Наприклад, замість випадів з гирею за головою, ви побачите випади зі штангою або гантелями. І так далі. Так що доведеться трохи включити фантазію. Взагалі, майже всі вправи можна виконувати як з гирями, так і з гантелями. Залежно від того, що у вас є.

ПЕРША ТРЕНУВАННЯ: ноги, груди і трицепс

Також:

  • пiдготовка накачатися
  • Тренировка дома щоб накачатись
  • як можна накачатися гирьов