Тренування і харчування для мезоморфа, mport. ua bigmir) net

Тренування і харчування для мезоморфа, mport. ua bigmir) net Тренування і харчування для мезоморфа

25 апреля’12 17:04 Коментарів: 0

/ Thinkstock

Минулого разу ми давали рекомендації з тренувань і харчування для людей, схильних до ектоморфному статурі. Сьогодні ми дамо рекомендації людям, які відносяться до типу мезоморфов.

Мезоморф – це класичний Геркулес. Як правило, у таких людей масивна голова, широкі плечі і грудна клітка, мускулисті руки і ноги. Кількість підшкірного жиру мінімально. Люди цього типу легко набирають суху м’язову масу і не страждають надлишком підшкірного жиру.

Мезоморф – самий підходящий тип для бодібілдингу. Силові показники мезоморфа збільшуються дуже швидко.

Джерело ====== Автор === Thinkstock

Джерело ====== Автор === Thinkstock

Принципи тренувань мезоморфа:

– Мезоморф повинен постійно міняти все, що можна поміняти в режимі тренування: кількість підходів, повторень, тривалість тренування і відпочинку, кількість тренувальних днів у тижні, робочі ваги, кути виконання вправ. Також потрібно варіювати інтенсивність тренувань.

– Постійне зростання силових і об’ємних показників забезпечить тобі така система: 3-4 тижні інтенсивних тренувань, після чого 1-2 тижні легких тренувань.

– Роби акцент на якісній тренуванні з ізоляцією окремих м’язових груп поряд з основними вправами.

– Починай тренування з гарного розігріву, після цього – базові вправи, а потім – формуючі.

– Для побудови м’язів інтенсивні аеробні тренування, такі як біг, потрібно обмежити. Для спалювання жиру мезоморфу досить бігати три рази на тиждень, по 20-30 хвилин за тренування.

– При інтенсивному тренінгу мезоморфи можуть досягти високих результатів за невеликий термін, але не перестарайся. Якщо ставитися до тренувань з надмірним ентузіазмом, можна отримати травми або втратити інтерес до тренувань.

Джерело ====== Автор ===

Рекомендації з харчування для мезоморфа:

– Споживання протеїну має становити 2,5 г на один кілограм власної ваги в день

– Вуглеводи повинні становити 60-65% від денного раціону

– Споживання жирів може бути на 20% вище від загального денного раціону

– Режим харчування: 5-7 разів на день.

– мезоморфа особливо рекомендовані суміші-замінники харчування і протеїнові коктейлі.

– Не можна їсти одноманітну їжу щотижня, необхідно урізноманітнити меню.

Мезоморфи генетично обдаровані. Це найсприятливіший тип статури для занять спортом. Їх можна назвати щасливими власниками гармонійної фігури, де відсоток жирової маси і м’язової знаходиться в ідеальному балансі.

Зазвичай мезоморф збільшує свої силові й об’ємні показники і при цьому зберігає вагу тіла майже незмінним, якщо стежить за тим, щоб приріст м’язової маси був поступовим.

Джерело ====== Автор ===

Більшість відомих бодібілдерів – мезоморфи. Зі знаменитих акторів-мезоморфов досить назвати таких суперзірок, як Сильвестр Сталлоне, Жан-Клод Ван Дамм і Брюс Уїлліс.

Також:

  • бигмир